Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ooo śpiąca królewna się odezwała :D Ps. jak zgałdaś, że mi się nudzi? :D hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope-czemu śpiąca?:-P no bo jak piszesz sama ze soba na forum to wiadomo,ze Ci sie nudzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa sama ze sobą :D cześc Hope co słychać?? a dobrze , a u Ciebie? może być :D :classic_cool: :) Irrenka nie nie zmniejaszj :D bo ladnie jak tak kolorowo tylko ze ja też kwiatka miałam w stopce :Di sam praktycznie niebieskie tu byl :D Ps. a Dlaczego Kwiatek nie ma w stopce kwiatka? hahaha :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka hmm to kto ? haha :D aaa potem pewnie przyjdzie Kwiatek i powie , że stopki są dla dzieci albo obrazki(emotki) heh:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...teraz znowu w weekend bedzie ciiiisza ;) a więc miłego weekendu, sprzątajcie, kupujcie prezenty, odpoczywajcie, a w poniedziałek prosze sie zameldowac i zdac raport :p :P ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich hehe :D 🌼 macie ode mnie kwiatka tez :P A mnie dzisiaj coś gardełko boli... :( Nawet wódka nic nie pomogła... No to miłego Weekendu zycze syskim ;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek moze walnij cos by popisać sie jeszcze po chińsku ;] i \"fool\" to raczej określenie pasujące do Ciebie;] W ogole czasami nie czujesz nawet klimatu zartu ani tego topiku , tylko przychodzisz tu sie popisujesz albo spinasz czy filozofujesz. A wiekszosc to tytaj chce sie wyluzować i pozartowac ale zaraz zwiedły badyl [czyt. kwiatek] bedzie poprawial i moralizowal wszystkich, ze sie odechciewa pisac cokolwiek ;] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek widze , że Komiczny to Twój idol ;) już wiadomo na kogo sie wzorujesz :D ale nie cytuj słów , ktore nijak mają się do prawdy ;) bo siedze tu na jednym topiku to raz a dwa , że własnei zawsze sobie tu żartowałyśmy ale nikt nie obrażał siebie !! a Ty jak myslisz , że napiszesz mi coś po angielsku i że tego nie zrozumiem a tam mnie obrazisz , to bede siedziała cicho. ;) Pisz sobie tutaj ale już nic pod moim adresem , bo nie mam ochote na jakakolwiek wymiane zdań z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Live Your Life*
Witam! czy moglby ktos przeslac mi ta ksiazke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza fajna sprawa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj widze, ze wczoraj ostro poszliście Hope z Kwiatkiem... tylko po co... Kwiatek miło, ze pokolorowałes swój świat, tylko nie musiałeś pisać tych rzeczy do Hope, bo nie miło sie zrobiło... luzu troche nawet jesli Hope odebrała Twoje kwiatki jako ironie...bo wiesz, ze istniała taka możliwość :) Hope nic sie nie denerwuj, bo mi sie kurde zniechęcisz, a będzie mi cholernie przykro jak przez kwiatka byś przestała do nas zaglądać - tym bardziej,ze to Ty ten topik założyłaś :D :) :D ❤️ Live Your Life* jeżeli chcesz książke to musisz maila podac albo coś,,, bo niby jak i dokąd mam Ci ją przesłać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Live Your Life*
wiem ze musze maila podac ale najpierw sie pytam czy jest taka mozliwosc, bo nie lubie podawac swojego maila na forum. wiec jak ktos moze to poprosze: dorota87-87@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Live Your Life*
dziekuje:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
hahaha Irrenka ale rymowanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×