Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Gość Ilonap
Powiedziałam jej podobnie aby się nie odzywała, jeśli on się nie odezwie to trudno...będzie ciężko ale najlepiej w tym czasie jest się zająć sobą, bo gdy dojdzie do czegoś gorszego, to ona się psychicznie załamie, zmieni się jej samoocena i w ogóle jeszcze przed chwilą mi napisała smsa ze w niedzielę puszczał jej disco polo bo za miesiąc mieli iść na wesele i sam śmiał się że muszą się przyzwyczaić bo na weselach tylko to puszczają, a oni punk i dlatego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam wysle na poczte 2 fajne ksiazki na temat rozumienia faceta, moze przydadza wam sie :) skorzystam meile zaczernionych:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iri z incydentu rano mam opis, dziewczyna wysiadajac z autobusu wraz ze mna o maly wlos sie na mnie nie przewrociła ale nadepneła mnie szpilkami na noge ała:O witajac kolezanke darła sie jakby robala sie przestraszyła...pzoniej zmienie ten opis bo nie mam dostepu do gg:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia dojechał moj akryl dzisiaj go wyprobuje. w ramach rekompensaty że tak długo to trwało dostałam prezent od dobrej rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonap
Kochane ja też poproszę nowości na maila:) loona01@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem że kobiet nie przystało pytać o wiek:p hehe ale tyczy się to facetów więc zapytam wprost ile macie latek ? Czytałam ten wątek ale przelotnie nie mam czasu na studiowanie 350stron Wy poetki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja m jak mdlosci ogladam jak nie ma nic innego w tv a chce m isie tv pooglądać ale ostatnio było takie nudne że szkoda gadać :P chociaz dzisiaj obejrze :P a moj serial to na wspólnej :D i Prison Break oczywiscie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope teraz dopiero beda nowe odcinki m jak milosc dzis pierwszyyyyyyyy:P ramansik bedzie, wiec cosik bedzie sie dzialo ja jeszcez lubilam magde m:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogladam czasem m jak miłość, czasem zerkne na samo zycie...ale dr house jest moim ulubionym!!!!!!!!!! :D jednak od zadnego nie jestem uzalezniona ;) Ilonap ja mam 26 lat od 10 dni ;) ha ha ha Uni ooo to daj znac czy dobry ten akryl ;D mi dzis wysłali maila, ze wysłali towar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
titit błąd, m jak miłośc nie ogladam wcale!!!!!!!!! nie wiem nawet kto jest tam kto...czasem zerkam na pierwszą miłośc! o to mi chodziło, ale to głupkowate są te wszystkie seriale czasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja seriale oglądam tylko dlatego że wtedy się zmuszę do jeżdżenia na rowerku stacjonarnym inaczej to mi się nie chce do tego pokoju w ogóle iść :P ale też od żadnego nie jestem "uzależniona" hehe ;) takie tele duperele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia akryl dobry. mam tylko zastrzezenia co do bialego ale musze go jeszcze dobrze obczaic bo tylko chwile sie nim bawilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×