Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Miałam to...trochę pomogło, ale zuzylam 2 sloiczki a wyglada na to ze trzebaby zastosowac z 4 albo i wiecej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana cwiczyc jeszcze trzeba:P nie ma zmiłuj sie.. nawet niewiesz jak aktywnosc ma zalety , sport to samo zdrowie :) sexy to potwierdzi i inne mysle ze tez;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest potwierdzam:-p Po pierwszym razie mialam tylko obolałe łydki,a tak to nic -nie ma zakwasów:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic, trzeba bedzie sie spocic troche, m yslicie ze po miesiacy bede widziec jakis efekt? mala dieta, cwiczenia i jakies smarowidła..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fakt faktem ruch najlepszy :) ale takie mocne masowanie też jest dobre, bo pobudza krążenie w tych miejscach i rozbija grudki tłuszczu :o bleeeeeeeeee ale niestety taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam kiedys o lasce ktora uzywala metody prozniowej, zasysanie skory, to rozbija....robila to odkurzaczem :P ja mam jakiś stary w garażu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda... bede musiała chyba kupić. mi tez by sie przydał coś na celulit, rok temu uzywałam balsamu z NIVEA i faktycznie skóra na udach poprawiła sie, stała sie gładsza i bardziej równa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joasia- no wlasnie, czytalam o tym balsamie Nivea, ale jakos nie kupilam. Szukam czegoś ekstra. Uzywalam kiedys takie cos z Vichy..ale nic nie pomoglo. Nie raz te tansze kosmetyki sa lepsze niz te markowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóka ja słyszałam,z e peeling z kawy pomaga, ale ja robiłam go tylko raz...zapaskudziłam pół łazienki :o i owszem miałam bardzo gładziutka skórę po nim, ale wątpię czy to by była równa walka...chyba prędzej by mi cellulit znikł od tego sprzątania podłogi z kawy ;) bo ja robiłam taka maskę w sumie, ze sie nakłada kawe zmieszana z cynamonem, z żelem pod prysznic, owijałam folią i przykrywałam ręcznikiem i siedziałam z tym 20 minut chyba :) he he wariacja!!!!!!!!!!!!!! ale słysząłam, ze smarowanie sokiem z cytryny fajnie napina skórę na udach tylko rozjasnia skórę niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozna go skutecznie zwalczyc, ale trzeba sie mocno zaprzec! trzeba sie ruszac przede wszystkim ...przydaje sie mocne masowanie i wcieranie kremów...zmienne psikanie prysznicem zimnym i ciepłym tez pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno pływanie szybko niszczy cellulit :) ale ja na basen nie chodze, bo ja wody sie boje głębokiej - paralizuje mnie i sie co najwyzej moge utopić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to ja sobie taka kawą robie normalny peeling ;) np.wczoraj sobie zrobiłam :) troche żelu do mycia na rękę, kawę nasypać i szorujemy hihi I fajnie pachnie kawą..mmm...ja juz mialam balsamy z Deborah, Vichy, Avon..i niewiele dzialalo. Faktycznie, ruch robil swoje tylko ja nalogowo jezdzilam na rowerze, ze juz nie wspomne ile dawal ten znienawidzony w-f.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też dobre utopić się i już celulit nie będzie stanowił problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwóreczka to może zapisz się na kurs jakiś pływacki :D poderwiesz jakiegoś sexownego instruktora albo ratownika :> przy okazji nauczysz się pływać i tym samym będziesz zwalczać cellulit.. przyjemne z pożytecznym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zobaczyłam cellulit i grube uda załamałam sie , kupiłam ten Cellulit precz!! jak dla mnie to cudo, ale cholernie mocno grzeje, ale to dobrze bo to znaczy ze pracują komórki i wyszczupliło w ciagu dwóch tygodni jakies 2 cm.. ale wiem ze takie lenistwo ze smarowaniem to nie pomoże ...wzięłam się za rower, bieżnie oraz aerobik, rewelka ! moge byc dumna , na plazy to gały wielkie na mnie:D hiehie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri no własnie to lenistwo jest kurde :o a to ze grzeje to po to, zeby krążenie ruszyć :) jakby sobie samemu masowac to tez podobny efekt by był...tylko komu by sie chciało samego siebie masowac codziennie po pół godziny przykładowo :o i znowu nygustwooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×