Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Nigdy nie mialam powalającej figury, więc do takiego czegos nie dojde. Chce po prostu tu i owdzie ociosac, uszczuplic i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spadam do domu nareszcieeeeeeeeeeeee ojojojoj :D kurde Madasia dostanie po nosie, bo do nas nie zagląda :( Kaha tez :P a o summer to już nie wspomne jak mi obiecywała i co... 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahah to jest dobre:D ,,ja znam tylko zaniedbane kobiety które oddają mocz, ze swoich zarośniętych i obdarzonych wystającymi labia minor wagin, na moją szczurzą zapadniętą i wydepilowaną klatę kiedy leżę pod płotem dyskoteki w Ustrzykach Dolnych ,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impre obejrzalam ten Ps. I Love You fajny :D :) bylo pare monetow kieyd mialam łzy w oczch :) a Metis Ty z tymi wlosami to tak jak ja haha:D sama farbuje , sama podcinam koncowki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja miałam czarne to też sama farbowałam, a końcówki mi mama przycinała :P teraz sie oddaje w ręce fryzjerki, bo tylko przez nią wycieniowane włosy moje dają się poskromić ;) inaczej jest masakra :o puszą się i sa niegrzeczne ... a jak mi je porządnie wycieniuje to jest super fryzka ;) i układaja sie jak ta lala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to muszę kiedyś wpaść do Twojego fryzjera :> bo moje włosy też bywają niegrzeczne hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to muszę kiedyś wpaść do Twojego fryzjera :> bo moje włosy też bywają niegrzeczne hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł:-D Właśnie wróciłam z aerobicu:-D Jestem padnięta,ale warto!!!To siedzenie w pracy za biurkiem nie jest dla mnie dobre,a dzieki ćwiczeniom mój kręgosłup czuje sie lepiej:-D No i mam nadzieje,ze moje boczki znikną:-P polubilam juz to prawie tak samo jak śpiewanie:-D Zreszta tanczyc zawsze lubiłam;) Lecę się wykąpać:-P 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja dzisiaj troche sie powyginam, pośmigam na tym leg magicu. ;) I będę musiała zrezygnować z kawy...doustnie, bo w artykule pisało że kawa powoduje m.in. wlasnie celulit. I dzisiaj znalazłam taki specyfik, jeden z Dermiki a drugi z AA i kupię sobie. Wiem że to trzeba zwalczać od srodka ;) Sexy, idz sie ukąpciaj bo jeszcze CI się coś trafi dzisiaj i będziesz nieświeża hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miła nie ociągaj się tylko marsz sie zapisac na aerobic!!!:-P Czwóreczka juz sie wykąpałam:)Nie martw sie nic mnie dzis nie czeka zboczuchu jeden:-P nie mam z kim hehehe :-D aaaaa dzisiaj ten przytsojniak z mojej roboty sie na mnie gapił:-P Bo sobie szlam korytarzem,a on na koncu na winde czekal i tak na mnie lukał!!!ha ha:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł!:) Hope no widzisz , spodobał ci się film:) no daje powód do płaczu ...chcuałabym miec takiego faceta jakw filmie , taki zabawny, kochany, romantyczny..no ale taka milosc jest w filmach.. w rzeczywistosci juz takich facetów nie ma...tylko same z nimi problemy... no dziewczynki ja tez sie chyba dzisiaj wybiore na aerobik albo siłownie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy a widzisz jak sobie koleś luka bez skapy na Ciebie :P :) he he dobrze,z e sie wymęczyłas na aerobiku, to przynajmniej nie miałas siły o głupotach myslec :P a na pewno to na boczki pomoże :) ja nie mam czasu, ale kurde chyba sie na angielski zapisze! przeciez to dziewczyny porazka jak ja przed wczoraj sie nie mogłam wysłowic jak z tym niemcem gadałam :o az mi wstyd było!!!!! ja 70% tego co umiłam w liceum to zapomniałam :( tragediaaaaaaaaaaaaa żenada po prostu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zołzy Ja też sie wziełam za siebie, ale ćwiczę w domu. chociaż te 20 minut codziennie. Moze mi za wiele na tłuszczyk nie pomoze, ale chociaż na kręgosłup dobrze zrobi, I hope ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś u mnie w miescie zaczynaja sie te swiatowe mistrzostwa w hip-hopie, breakdance i cos tam boogie chyba... i podobno od dziś do piatku (w sobote finał) zajęcia prowadzą m.in. Roofi - z You can dance i mandaryna :D he he he he oczywiście mój mąz jak usłyszał Mandaryna to on już tam leci :o ale mamy tylko zaproszonko na finał w sobote :P ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samotna niby 20 min to nie duzo, ale jak wytrwasz w tym i bedziesz cwiczyc codziennie to na pewno na tłuszczyk to pomorze :) po miesiącu beda juz widoczne efekty!!!!! wiem, bo moja mama tak cwiczyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo trzeba cwiczyc:) iri ta mandaryna jest ochydna:P....hmm czy przypadkiem twój małż nie gustuje w blondynkach:> hehe ale nuuudyyyy sexy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Impri to jest tak...jak mam blon włosy to mu sie podobaja czarne, a jak mam ciemne to mu sie podobaja blond grrrrrrrrrrr a najbardziej kiedys gadał o rudych...jak ja zrobiłam rude to już mu sie nie podobało... to taka cholerna przekora jest!!!!! ale jesli chodzi o mandaryne to bardziej fakt iż jest tak znana i popularną "mordą" to mu chyba bardziej imponuje niż jej "uroda"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz iri to w twoim miescie duzo sie dzieje:) a w moim to jedna tragedia , co rok te nudne festyny , od lat juz nie chodze tam bo sie bawic nie idzie..wiocha i nuda... mój były lubił napewno dalej lubi i jezdzi na imprezy klubowe, jak bylismy razem prosiłam zeby mi zrobił niespodzianke i kupił mi bilet na jedna z fajnych imprez ,,sensation white'' ..zrobił na mnie wielkie oczy i z tekstem ze nie jest to dobry pomysł, a ja mowi dlaczego? bo on zwykle z kumplami jezdzi...mowie wam , zaluje ze ja go nie pierdolnełam jakim metalem, myslalam ze go zabije zywcem..dzis za tow syztsko taki gniew wzbiera ze szok...nie wiedzialam zer potrafił byc podły:O , sam lubił jezdzic mnie nie chcial brac,cebil jeden , stracony czas ..praktycznie potajemnie chodizł w piatki na imprezy a ja moglam tkwic w kącie ...człowiek uczy sie na błędach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iri i samotna:) irrenka mi tez gg dziś nawala:-o Teraz niby łączy,ale cos nie do końca:) Na angielski to świetny pomysl,aby sie zapisac:)Ja tez bym to zrobila,ale teraz mam na głowie mgr,więc odpuszczam....chodzilam na kurs jak pusalam licencjata i było mi cięzko:-o Dlatego teraz poczekam i za rok na anglik i prawko robie;) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×