Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

Sexy to tylko kwestia zorganizowania sobie czasu,a ja poprostu lubię robić to na co akurat mam ochotę:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim. Ja dzisiaj dostałam cudowny prezent na rocznice slubu od mojego męża. Własnie mi powiedział przez telefon,że przyszedł rano do niego kierownik i przerzucają go jeszcze dalej ,nad morze.Kurwaaaaaaaaaaa taki hektar od domu.Szlak mnie trafia.Teraz to mu sie nie bedzie wogóle opłacało zjeżdzać do domu .Ach mam dość tej jego roboty. Co do sexy lady gratuluje i trzymam kciuki oby te ciasteczko szybko cię odnalazło. XYZED świetny pomysł z tym mgr inż....Niestety to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaha, może to bedzie powód żeby poszukac czegos bliżej... jak sie spotkacie to powiedz zwykłym tonem, albo takim nawet zartobliwym (nie smutnym lub zagniewanym) że \"teraz to już w ogóle nici z dzidziusia, jak bedziesz tak daleko, to mnie chyba smsem zapłodnisz\" :-D to będzie żarcik, żaden wyrzut ani żal, a da mu od cholery do myslenia!!!! Kaha spróbuj, co Ci szkodzi :-) a Wy dzisiaj macie rocznice????????? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed ja niestety uwazam tak jak sexy- nudzisz sie strasznie skoro takie pierdoły zaprzątaja Ci głowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra nie będę się w takim razie z wami nudził i spadam:P:D :D:D:D poza tym znowu inni wiedzą lepiej jak się czuję i co myślę:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak 4-tą;-) on o tym dobrze wie tez jest zły jak cholera,ale tam ma dobrą wypłate a tu na miejscu to musiałby być kimś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze duuuużo Wam szczęścia życzę i pogodnych dni z okazji 4 rocznicy :-D po drugie no faktycznie trudna sprawa, usiądźcie pogadajcie i zdecydujcie co dla was lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo Dziewczyny :D 🌼 :) zabiegana jestem ,nie mam kiedy wpaść na forum :) teraz odpiero mam chwile odpoczynku :) Helcia gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...szukam jakiegoś fajnego utworku na dzwonek w telefonie :-) takiego wesołego... co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotna trzydziecha !! Spóźnione wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin !!!! kruca fix wyleciało mi z głowy ! Zdrowia , szczęścia i miłości Kochana 👄 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna trzydziecha
Hope Dzięki wielkie :D Witajcie Zołzy. Nie mam kiedy siedzieć z Wami. praca praca praca bleee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry !! :D Jets piąteeek tygodnia koniec i początek :D i trzeba będzie lecieć na uczelnie :] studentki trzymajcie sie dzielnie hehe :D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam naszczęscie ten weekend wolny od szkoły :-D ale Ty Hope sie trzymaj ciepło ;-) Hope w wolnej chwili poprosze ta Twoją pioseneczke na maila!!!!!!! :-P czesia nie chce, bo mi sie już znudził ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest Sexy Zołza:-P Irrenka 👄 ja dzis w pracy sie kisze....zaklimatyzowuje w Poznaniu...a jutro na uczlenie :-O tez mam pietra:-P bo nowa szkola i nowi ludzie,ale mys ze bedzie si:-)Oby jakies fajne ciasteczka były:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio cio jestem zraniona po tym lovelasie:-P potrzebuje ciepła i milosic:-D ale powiem Ci irrenka ze dopiero tu w naszej wojew.stolicy widze jacy fajny sa jeszcze kolesie na tym swiecie,a nie tylko tamten...czuje ze ta przeprowadzka dobrze mi zrobi:-D jak na razie mnie nawet dolina nie łapie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i prawidło!! nos do góry, usmiech od ucha do ucha, niech kolesie widza, jaka gwiazdeczka zawitała do ich miasta!! mysle, że ta przeprowadzka bardzo dobrze Ci zrobi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez taka mam nadzieje hihi:-P a wiesz cio jeszcze?? w zeszlym tyg.pisal do mnie ten lovelas moj:-P no wiec bylam spoko mila:-D i on napisal ze niby w tym.tyg co jest wpadnie.....a ja ze oki jak cchesz itp. hehe ale w tym mi napisal ze ma auto znowu w naprawie i jakies 1,5tyg:-D Biedaczek auta nie ma:-( ciekawe jak teraz pojedzie do tej panienki z ktora sie umowil zeby do mnie nie wpasc:-D wiem przeciez ze to sciema bo nieraz tak bylo ale mam to gdzies tylko smiac mi sie chce:-) oczywisice jak mi napisal ze przyjedzie no ale ze auto zepsute itp.to mu napislalam lanie: spoko rozumiem kawka nie zajac nie ucieknie:-P hehe pierwsyz raz tak zrobilam bo zawsze to wyrzuty hehe ale jestem ZOŁZĄ wiec sie ucze:-P nie zalezy mi na spotakniu z nim bo widze ze tu sa fajniejsi meni:-D ale niech sobie chłoptaszek pisze jak chce:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez studiowałam w Poznaniu , fajne miasto :) i fajni faceci ojjj fajni :) A gdzie i co bedziesz studiowała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy nastepnym razem to nie daj mu sie wpraszac na kawke, powiedz, ze na randke sie umłówiłas i że za tydzien mozesz :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Irrenka dzieki jak cos wspmni to na bank mu to napisze:-D mowisz ze ZOŁZA tak dziala?:-P Siulka mgr.bede za AR:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×