Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
hostess

TELEFON KOMÓRKOWY DLA 8-LATKA NIE ZA WCZEŚNIE??

Polecane posty

Nie mówię, że mu nie kupię nigdy:) Ale na razie wydaje mi sie, że jednak jest to trochę za drogi sprzęt. Do gier komputerowych używa normalnego komputera i zna zasady korzystania z niego, więc to nie jest tak, że nie ma komputera w ogóle, tylko chciałby laptopa właśnie dlatego, że \"koledzy mają\":) Więc wobec takiej argumentacji i moich przemyśleń mówię na razie nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że spać nie mogłaś przez te problemy jakie tu roztrząsamy hihi! a tak na poważnie, wszystko jest dla ludzi, niech sie mały zaszczepia nowymi technologiami, nie zaszkodzi mu to, a w przyszłości nawet zaprocentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulala, tz. , że mam gratulować?! a ja tu takie wywody o telefonach sypie, a tu może o pieluszkach trzeba pisać?!!! hi.hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ja w pieluszkolandzie to zawitam za 3miesiące dopiero, także póki co to w temacie telefonów i laptopów jestem bardziej na czasie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tu się spieramy w jakim wieku dziecko powinno miec telefon, a tak naprawdę to juz noworodki maja swoje i to rodzice im kupują by miec z nimi kontakt hi,hi ...a konkretnie chodzi mi o taki pierwszy bezprzewodowy gadżet dla malucha jakim \"niania\" gdzie rodzic i dziecko maja po jednej sztuce (szaleństwo,ha,ha!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no masz racje \"niania\" jest taką pierwszą \"komórką\" :) ale niestety temat prawdziwej komórki nie jest już taki wesoły jak patrzymy co się dzieje na ulicach :( dobrze że akcja Moja pierwsza komókra wchodzi właśnie do szkół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze, ale jak rodziców o tym powiadomić, w szkołach rozwieszaja ogłoszenia, więc dzieciaki wiedzą, a co z rodzicami, jak do nich trafi akcja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że rodzice odbierając codziennie dzieci ze szkoły napotkają te plakaty na swojej drodze...poza tym możliwe że nauczyciele zechcą porozmawiać z rodzicami na ten temat na wywiadówce w końcu oni najczęściej borykają się z problemem rozdzwaniających się telefonów na lekcjach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że są nadal i mam nadzieję, że są dobrze pożytkowane :) ja bym na ich miejscu na prawdę pogadała o foniu, skoro plakaty i tak wiszą w szkołach to warto o tym z dziećmi porozmawiać czy im się podoba itp czy znają już rady fonia dzieciaki lubią rozmawiać na takie tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie stworki, kreskówki jak Fonio tworzone na uzytek dzieci, żeby mogły szybciej wchłonąć ważne tematy jest juz sprawdzony od dawna, pamietacie film \"Było sobie życie\", ja nawet mam wszystkie odcinki,ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekcje wychowawcze jeszcze są! ;) Uważam, że byłby to temat bardzo na czasie i który zaciekawiłby dzieciaki. film \"Było sobie życie\" też pamiętam, ostatnio dodawali do jakiejś gazety nawet :P faktycznie potrafiło mnie to bardzo zaciekawić i wciągnąć, te stworki i wirtualne/ telewizyjne postacie mają w sobie to magiczne coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... albo taki Kubuś Puchatek, jaki on jest zaradny zyciowo ha,ha...., jego przygody ucza i bawią, sama oglądam zacięcie ta bajkę, aż bym sobie zebrała z chęcią wszystkie odcinki na dvd, ale gdzie to znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........................hehe
kooorva ja miałam 16 lat jak dostałam od rodziców telefon i była to najzwyklejsza nokia 3310 ... głupotą jest dawać małemu dziecku telefon ? najpier będzie telefon,pozniej mp3,pozniej laptop,pozniej quad,pozniej motor itd... rodzice myślą że jak kupią dziecku coś nowoczesnego to są zajebiści ,gówno prawda ! niech sie dzieci uczą że nie zawsze ma się to co chce ja mojej córce kupię tel wtedy kiedy zajdzie potrzeba ,a nie zeby zaszpanować przed innymi,.,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo, że rodzice raczej kupuja dzieciom telefon bo po prostu uważaja to za koniecznośc, wydaje mi się, że rzadko który rodzic kupuje komórkę dla szpanu, juz teraz komórka to norma, chyba, że jakas naprawdę nowoczesna itd... nie zawsze ma sie to co sie chce...popieram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie fajnych telefonów w dobrych cenach to możecie wejść sobie tutaj https://komorkomat.pl/ i porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim jeżeli wybierzemy bezpieczny telefon to nie ma w tym nic złego, że dziecko będzie miało swój własny. Moje dzieci mają telefony MioPhone, są bezpieczne, bo to ja zdecydowałam co dzieci mogą robić, na resztę pozakładałam blokady. A i fizycznie telefon jest solidny, w silikonowej obudowie, można go upuścić i nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
syn dostał telefon bo biorąc abo w sferii miałem dużą zniżkę na nowy, a ja dalej na staszym cisnę bo cały czas dobrze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o co w tym dziwnego, niech sie już umawiają z dziewczynami/chłopakami, niech się uczą jak sie robi dzieci, bo przecież mamy mały przyrost naturalny a tym bardziej jak dają za darmo 500+ to już 17-18 latki mogą rodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sam raz, komórka niedługo będzie obowiązkowa już w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajną alternatywą telefonu dla mniejszych dzieci jest smartwatch. Ja kupiłam 8 letniej córce smartwatcha Garett Kids XD który ma fajne opcje, połączenia głosowe też są możliwe. Na telefon ma jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat jest sprzed 12 lat,więc nieaktualny.Bo teraz małe dzieci już mają telefony, moja 6 letnia córka od dwóch lat ma swój telefon,dałam za niego tysiąc zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×