Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ona...82

fajne miejsce na wesele -SLĄSK okolice katowic

Polecane posty

Gość przewodnik-ślubny
Witam wszystkich :) Zapraszam pary organizujące ślub oraz wesele do zapoznania się z moją stroną internetową http://przewodnik-slubny.blogspot.com/ Znajdziecie tu wiele ciekawych treści, pomysłów, które można wykorzystać na swój ślub i wesele a także przydatne linki. Mój e-mail: przewodnikslubny@gmail.com Serdecznie zapraszam

Gość AMBASADOR
Witam serdecznie Młode Pary!!! Serdecznie zapraszam do Restauracji Ambasador w Katowicach, która mieści się na ulicy Granicznej 54, W dniu 26.03.2011 o godzinie 13:00 - 16:00 organizujemy tzw "TEST COOKING" - Jest to dzień w którym możesz przyjść do naszej restauracji, skosztować potrawy jakie serwujemy w menu weselnym, posmakować przepyszne torty, zobaczyć bukiety ślubne, sala będzie przygotowana pod wesele i wiele innych... Jeśli jesteś zainteresowany/a przybyciem wyślij maila i zapisz się: biuro@restauracjaambasador.pl Restaurację naszą znajdziesz na stronie: www.restauracjaambasador.pl Pozdrawiam,

13:17 damczan czytałam o tym przypadku :( tak się działo gdy ktoś miał wesele w okresie komunijnym. Ale znam osoby które miały tam wesela w innych miesiącach i były zadowolone.

Gość Lokal Eliza
Hey Dynkamandarynka!! Twoj Kuzyn mial na duzej czy malej Sali? I jak na duzej to ile Osob bylo? Masz Zdjęcia Sali? Dzienki

Gość tyryryry_18
ja moge jedynie powiedziec gdzie napewno nie robic wesela w katowicach. mianowicie w "Zielonej Gęsi" na Murckach, jedyne co bylo udane w moim weselu tam to dobre jedzenie, kucharz tylko godny polecenia, obsluga nie mila, szefowa restauracji niby stara sie i organizuje wszystko jak trzeba ale.. obiecuje jedno a na weselu wychodzi drugie.. nawet na sali nie byly oznaczone miejsca dla nas ( fatycznie duzo roboty jest z tym zeby ozdobic krzesla pary mlodej przescieradlem ;/ ) kolejna rzecza jest to ze koszty wesela wyszly wieksze niz bylo umawiane.. mialo byc za osobe 130 zl a wyszlo 170.. ;/ i najlepsze jest to ze placilismy za to w noc weselna i szefowa nawet nie chciala wydac nam rachunku co ile niby kosztowalo. kolejna rzecza jest to ze przy umawianiu i zamawianiu sali nie bylo mowy ze poza ta kwota ktora miala byc 130 zl nie bylo powiedziane ze ciasto nie zostalo wliczone w ta kwote a nawet byla mowa ze to jest w cenie jak i rowniez szampan.. ;/ po prostu jedna wielka klapa.. nie wspominajac zepsutego wesela przez tort ktory nie mial nic wspolnego z tym co zamawialismy u szefowej ani nie byl takiego ksztaltu jaki obiecala ani nie byl nawet tego smaku ktory chcialam.. poprostu jeden wielki ŻAL !

Gość Książęca Bażantarnia
Książęca Bażantarnia w Pszczynie-Porębie Organizujemy: wesela, komunie, jubileusze, konferencje. Oferujemy 40 miejsc noclegowych w 11 pokojach hotelowych. APARTAMENT KSIĄŻĘCY dla Nowożeńców - GRATIS! Zapewniamy kompleksową obsługę poligraficzną - wizytówki, zaproszenia itp. Więcej informacji na naszej stronie: http://www.bazantarnia.com/

Gość sofialeda
Magnolia w Tychach to fajne miejsce na wesel. Byłam tam 2 razy i było świetnie. Fajna obsługa, śliczna sala i jedzenie bardzo dobre. Znajomi byli którzy organizowali tam wesele tez byli zadowoleni. Polecam

hej! Proszę o pomoc. niedługo będę miała wesele w Dworku w Jaroszowicach. Wie może ktoś jak tam jest i do ilu osób można się bawić spokojnie na weselu na sali? Gości będę miała koło 90.

Gość niezdecydowani2011
Witam! Jesteśmy z narzeczonym z Rudy Śląskiej i poszukujemy sali na wesele w okolicy. Pod uwagę braliśmy: Parkową w Rudzie Śląskiej, Elizę w Katowicach oraz Biały Dom w Czerwionce lub Paniówkach, może ktoś z was mógłby się podzielić opiniami na temat tych restauracji lub polecić nam jakąś inną za odpowiedź z góry dziękujemy:)

Gość DYZMA82
JA CI MOGE POLECIĆ RESTAURACJE EUROPA W KATOWICACH JEST TAM DOSYĆ TANIO I BARDZO PRZYJEMNA ATMOSFERA.DANIA Z KUCHNIA TERZ BARDZO DOBRE. BYŁEM OSOBIŚCIE I SPRAWDZIŁEM LOKAL Z DUSZĄ.

Gość mumunia
Witam, wszyscy piszecie o weselach w restauracjach, ale czy organizuje ktoś z Was takie plener party... wesele pod namiotem? z orkiestrą, cateringiem itd? interesuje mnie jaki by był koszt takiej imprezy. Już wiem, że wynajem takiego wielkiego namiotu kosztuje około 3 tys. Czemu pytam, bo chciałabym zorganizować troche inne wesele niż mają wszyscy. Poza tym strasznie mnie dobija fakt, że jeśli ktoś chce zorganizować wesele to musi około rok wcześniej zaklepać knajpe... a ja lubie spontan... Wiem, że plener party jest troche ryzykownym rozwiazaniem przy naszej wciąż zmieniającej sie pogodzie... ale może macie pomysł co by sie dało zrobić? Czekam na sugestie i pozdrawiam wszystkich :)

Gość brammer2009
DWOREK- JAROSZOWICE (TYCHY) Odradzam organizowanie przyjęć w tym miejscu. Właściciel zapomniał i przyjęciu urodzinowym. Dwa tygodnie przed przyjęciem solenizantka przypominała o przyjęciu, co więcej uiściła całkowitą opłatę za przyjęcie- natomiast w dniu przyjęcia okazało się, że jednak właściciel zapomniał o nim. Takie sytuacje w branży restauratorskiej nie powinny mieć miejsca. Zdecydowanie nie polecam !!!

Jeśli szukacie fajnego miejsca na wesele polecam zajrzeć na www.gdziewesele.pl Znajdziecie tam sale weselne, restauracje i hotele wraz ze szczegółową ofertą: cennikiem, terminarzem i galerią zdjęć. Za pomocą profesjonalnej przeglądarki na pewno znajdziecie interesujący was lokal.

Gość Ewa_ciasteczko
CIASTA DOMOWE WYPIEKI NA ZAMÓWIENIE Witam, oferuję pieczenie domowych ciast na zamówienie. Polecam swoje ciasta na różne uroczystości np.: Wesela, Komunie, Chrzciny, Imieniny, Osiemnastki, Urodziny i inne. Moje ciast wyróżnia tradycyjna receptura i staranne wykonanie, stosuję tylko naturalne składniki, gwarancja przyjemności w jedzeniu! Chętnie odpowiem na pytania, przedstawię cennik, doradzę w wyborze ciast. Zapraszam i polecam. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 510 421 266 Ewa

Gość olcia i pitr
w ostatnią sobote mielismy w oberży pod św jerzym w chudowie wesele i naprawde, jesli ktos ma niedużo gosci mysmy mieli 45 to wypas, jedzenie jak nigdzie indziej, kelnerzy ubrani w chłopskich strojach i szef kuchni rewelacja - dba o jakosc i smak jedzenia jak nigdzie. polecamy !! i co najwazniejsze mega konkurencyjne ceny , za 190 zł mielismy jedzenie z ciastami i przepysznym tprtem. no i kupa zwrotu do domu bo goscie nie zdołali przejesc. polecamy tez marka dja z piły ze strony impezator.eu - rewelacja, gra luxno, ale nie wiejsko, potrafi sie odnalezc w każdej sytuacji. JKestem dosc wymagajaca osoba, ale w tym przypadku jak oberża tak i dj spisali sie bez zastrzezen :)

Gość kasinha opy
Hej! Ja mialalm wesele w ten weekend w "Goscincu Slaskim" w Katowicach przy ul. Kosciuszki i moge z czystym sumieniem polecic ten lokal. Wszystko udalo sie super! Jedzenia byla masa, wzielismy menu za 160 zl od osoby (byly menu za 140, 160 i 180 zl) a jedzenia bylo strasznie duzo, nie dalo sie przejesc! Wszytsko bardzo dobre. Oni zalatwiali nam tez napoje i owoce dodatkowo, mysmy samemu zalatwiali tort i alkohol. Sala pomiesci max. 60 osob. Jest fajnie, bo mozna wyjsc, przy restauracji sa krzeselka i parasolki i takie oczko wodne, ogolnie zielono i kwitnaco:) Jak zalatwialismy ta sale w lutym to nie bylo tak fajnie. W sumie balam sie ze bedzie glosno, bo obok ruchliwa ul. Kosciuszki, ale w sob wieczorem juz nic nie jezdzilo wiec super. W dodatku oni tam maja pokoje (apartament dla nowozencow i tak byl gratis), a jak sie wezmie wszystkie pokoje to jest za polowe ceny (1200 zl za ok. 44 miejsca noclegowe). Sala byla ladnie ustrojona, nie bylo zadnych ukrytych oplat, jestem super zadowolona! Moze polece jeszcze zespol: Busy Bees, to jest 3 facetow i dziewczynya, grali cala noc, calkiem fajnie, tak wlasnie weselnie:) Jeden facet prowadzil cale wesele, wiec tez byl jakby wodzirejem. Zrobili kilka konkursow, wszytsko wyszlo fajnie:D Czego nie moge polecic to kwiaciarni Margaretka kolo Palacu Mlodziezy w Katowicach - miesiac wczesniej zamowilismy kwiaty dla rodzicow, mialy byc storczyki, a jak przyszlam odebrac w dniu wesela to dostalam inne kwiaty, Pan stwierdzil, ze storczyki byly brzydkie i postanowil zrobic bukiet z innych kwiatow, ze miala taka wielka wieche jakichs traw!!! masakra. Bukiet slubny wprawdzie ladny zrobili, ale z tymi kwiatami to mnie tak wkurzyli...no ale ogolnie wszytsko sie udalo:D

Gość koniuszkosebik
Polecam dom przyjec ELIZA w Katowicach.Bylem na weselu kuzyna i naprawde swietna sprawa.Lokal wypasny,jedzenia sporo i bardzo smacznie.aa no i przemiła obsluga ,a to teraz rzadkosc ..pozdr

Gość RestauracjaCarpeDiem
Witamy Zapraszamy do zapoznania się z ofertą restauracji Carpe Diem w Mysłowicach. www.restauracja-carpediem.pl Pozdrawiamy !

Gość monia.1987@op.pl
Polecam Hotel Piramida w Tychach. Miała tam wesele w tym roku. Bardzo przyzwoity lokal i ceny zaskakująco niskie (jak na 5 gwiazdkowy hotel). Płaciłam 195 zł za osobę. W tej cenie było już wszystko i dostałam apartament gratis. Jak dla mnie bomba.

Gość Agggggaaaaa
Witam, Odsprzedam wolny termin tj.15.10.2011r.(sobota)na wesele w Restauracji Imperium w Piekarach Slaskich. Kwota zaliczki 500zl. www.imperium.waw.pl Zainteresowane osoba bardzo prosze o kontakt na dekada@op.pl Pozdrawiam

Gość wkurzona_panna_młoda
NIE POLECAM RESTAURACJI STYLOWA W KATOWICACH przy ul. Biedronek 2, mimo tego, że właścicielka na pozór sprawia wrażenie osoby uczciwej. Zawiodłam się!!! Oprócz tego, że sama sala jest w porządku to po swoim weselu mam mnóstwo uwag do samej organizacji, obsługi (nie wymieniali szklanek, talerzy jak należy, gfoście nie mieli do czego sobie nalać soków) oraz spotkała mnie nieprzyjemność kradzieży zapłaconego przeze mnie jedzenia i napojów. Na koniec wesela, zamiast zapakować to co zostało to pokradli mi ciasto (kilkadziesiąt kawałków), zabrali pootwierane butelki wina, z sałatek nie dostałam nic, mięsa i sera dostałam zaledwie kilka kawałeczków, a wiem, że sporo tego zostało i powinni to zapakować!!! Beszczelność do potęgi! ODRADZAM!

Gość wkurzona_panna_młoda
NIE POLECAM RESTAURACJI STYLOWA W KATOWICACH przy ul. Biedronek 2, mimo tego, że właścicielka na pozór sprawia wrażenie osoby uczciwej. Zawiodłam się!!! Oprócz tego, że sama sala jest w porządku to po swoim weselu mam mnóstwo uwag do samej organizacji, obsługi (nie wymieniali szklanek, talerzy jak należy, gfoście nie mieli do czego sobie nalać soków) oraz spotkała mnie nieprzyjemność kradzieży zapłaconego przeze mnie jedzenia i napojów. Na koniec wesela, zamiast zapakować to co zostało to pokradli mi ciasto (kilkadziesiąt kawałków), zabrali pootwierane butelki wina, z sałatek nie dostałam nic, mięsa i sera dostałam zaledwie kilka kawałeczków, a wiem, że sporo tego zostało i powinni to zapakować!!! Beszczelność do potęgi! ODRADZAM!

Gość Asiaq
Restauracja Magnat Tychy polecam :) Mieliśmy tak wesele w czerwcu zeszłego roku. Smaczne jedzenie,miła i kompetentna obsługa,duża przestronna sala. Bardzo dobry kontakt z właścicielem.

Gość mariaankaa
POLECAM -Dworek w Jaroszowicach i Elite w Tychach,byłam tam na weselach w 2011r. Lokale te znajdują się w spokojnych ustronnych miejscach,nie przy głównych drogach ani w centrum miasta.Dużo terenu zielonego,dobre żarełko i sympatyczna obsługa.

Gość pysiek x d
Duży pozytyw - przyjemny i elegancki wystrój, miła i profesjonalna obsługa bardzo smaczna domowa kuchnia : D

Gość kuternoha
Fajne są wesela w tym hotelu i bardzo tanio,a jak masz 140 osób na weselu to wszystkie pokoje masz gratis

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować