Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ona...82

fajne miejsce na wesele -SLĄSK okolice katowic

Polecane posty

Gość ogla
Absolutnie odradzam organizowanie wesela w restauracji ROMA w Chorzowie. Mnóstwo zastrzeżeń do organizacji- zagubiony klucz z pokoju z alkoholem, świadkowie sami musieli nosić gościom napoje, problem z laniem piwa gościom, pan młody trzykrotnie wzywany przez barmankę celem zapłacenia rachunku za piwo (wg wcześniejszej umowy rachunek miał być dopisany do całości), Dj w ogóle nie dostał kolacji, obce osoby bawiły się na weselu, dopiero po interwencji świadka opuściły salę. Dużo by pisać, ale odradzamy tą restaurację..

MAGNAT TYCHY !!!! NIE POLECAM Naciełam się jak nie wiem, co dp rozmów i podpisania umowy to super wlaśiciciel wyglądał przy podpisywaniu umowy na gościa spoko, najezdzał przy tym na przewoźnika itd. Niestety miło się skończyło tylko przy podpisywaniu w trakcie wesela porażka.... 4 kelnerów na 100 nie wyrabiali z niczym niby para młoda na jako pierwsza dostać posiłki owszem dostalismy ale zimne zreszta jak reszte rodziny, nic nie było tak jak ustalalismy a jak sie wkur.. i prosllam o kontakt to kelner na to ze szef jest dzisiaj poza zasiegiem no myslam ze walne tam. Była umowa ze do 5 spoko wesele moze trwac o po godz 2 kelnerzy zaczeli zbierac juz rzeczy ze stolu goscie sie bawili a o ni zbierali po zwroceniu uwagi kelner na to ze mam go tez zrozumiec ze on na 8 ma byc juz w dworku ( 2 sala tego wlasciciela na poprawinach ) i nie moga tu dlugo siedziec!!! no myslalam ze mnie rozwali NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!! uwaga!!!!!!! dla zanteroswanych moge przestawic film z wesela gdzie widac tylko puste stoly a nad raem skoncentrowanie na sprzataniu! odradzam nie robcie tego bledu co Ja!!!!!!!!!!!11

Gość mala182
Planujemy Sl;ub w restauracji Gostyniec w Gostynii.Czy ktoś w ostatnim czasie był tam na jakiejś imprezie??????I moze coś na temat tej restauracji powiedziec???? Z góry dzieki za wszystkie pomocne opinie

Gość Wiosenka84
Witam, chciałabym poznać opinie na temat Domu weselnego Przyszłość w Ciochowicach. ktoś może miał tam organizowane wesele, bądź też był na takiej uroczystości? Z góry dziękuję :)

Gość straooonika
Ładna sala w tych Ciochowicach tylko niezbyt ładnie udekorowana,te balony na ścianach psują efekt no i kelnerki mi się nie podobają,za krótkie spódniczki i źle upięte włosy,przy takich kelnerkach obawiałabym się włosów na talerzu

Gość straooonika
byłam z narzeczonym na imprezie urodzinowej jego dziadka i jedzenie było dobre,tylko te kelnerki za krótkie spódniczki noszą

Postanowiłam podzielić się z Wami pewnym ciekawym odkryciem:) Jak szukalam lokalu na wesele, trafiłam (pewnie jak wiekszosc z was) na serwis gdziewesele.pl. Reklamuje sie tam dużo lokali, ze wszystkimi jest łatwy kontakt. Bardzo ciekawa opcją (dla leniwych, tak jak ja) jest funkcja wysyłania zbiorczego zapytania o wesele do wielku lokali na raz. Pisze się jednego maila i wysyla do wszystkich miejsc na raz, lokale bardzo szybko odppowiadają. Pomoglo mi to zaoszczedzic bardzo duzo czasu i pieniedzy straconych na wydzwanianie do kazdego miejsca po kolei. Warto sprawdzic - polecam! :) http://www.gdziewesele.pl/Katowice/ Ja akurat szukalam lokalu w Katowicach, nad listą lokali jest taka ramka z kopertą, wybierając ją można wysłać to zapytanie

Witam! Szukamy z narzeczonym sali na nasze wesele, w pobliżu Rudy Śląskiej. Spodobała nam się sala "Sztygarka", ale nie znaleźliśmy żadnych opinii na jej temat, czy ktoś może ją zna i mógłby coś o niej powiedzieć? A może polecacie jaką inną sprawdzoną salę?

hej my mielismy wesele w karczmie bida rewelacja , kolo olkusza, 200zl osoba wszystko w cenie alkohol bez ograniczen wina drinki tort 5 cieplych dan zimna plyta udziec pieczony wszystko do domu mozna zabrac naprawde polecam rewelacja zdjecia moge podeslac ze stolow a i jeszcze wiejski stol

Gość pavelllo101
A wiesz że jedliście to czego nie zjedli kierowcy tirów? Jeden gość który pracował w Bidzie wiele o tym opowiadał.

Gość worek kartofli
pavello ,mylisz się,to kierowcy zjadali resztki z wesela za które płacili młodzi i jeszcze raz za to zapłacili

Gość worek kartofli
pavelllo,w każdej restauracji tak jest że jedzenie weselne sprzedają gościom indywidualnym,dlatego tak mało lokali zamykają na czas wesela

Wisła też zdecydowanie za daleko ;( Nikt nie słyszał/był w "SZTYGARCE" albo a "STAREJ DRUKARNI" w Rudzie śląskiej - Godula? Jak będę rozmawiać z managerem/właścicielem sali to o co warto go zapytać?

Gość dorociczka
Znalezione w poradniku: -koszt wynajmu sali - ile się płaci, czy płaci się od osoby, czy oprócz tego jeszcze media - jak będzie wyglądało rozłożenie stolików (można też zapytać o rodzaj stołów - okrągłe czy prostokątne, niektóre sale mają oba rodzaje) -przy noclegach - ile jest miejsc i jakie są koszty -ile kosztuje menu dla dorosłego i dla dziecka (zwykle płaci się 50% w określonym przedziale wiekowym) -do której wynajmujecie lokal, czy są jakieś dodatkowe opłaty za nadliczbowe godziny, jeśli tak to ile -kiedy będziecie się rozliczać i co w przypadku uszkodzonych/zbitych rzeczy -czy po weselu możecie dostać wszystko, co zostało w kuchni (ciasta, owoce itd.) -czy mają jakieś swoje menu, czy można coś zmienić lub podać własne -czy jest odpowiednie miejsce dla zespołu, zwłaszcza dostęp do prądu (znam przypadki, gdzie właściciel sali albo wyłączał prąd albo były z nim problemy, jak panie działały na kuchni) -kto kupuje chleb na powitanie i kieliszki do tłuczenia, kto płaci za szampana -czy jest chłodnia na alkohol i czy możecie mieć swój i kiedy go dostarczyć -kto będzie podawał alkohol - obsługa czy ktoś z rodziny -czy za fotografa/zespół itp. płaci się menu, jak za gościa weselnego

Gość Don Kichot z tarczą na dzidy
ostatni punkt jest najważniejszy czy kamerun i kapela przynosi kanapki czy trzeba mu pokryć koszta hot doga na orlenie - to podstawa - jak zażąda hot doga poooooogonic i rosssspędzić na 4 wiatry!!!

Gość worek kartofli
racja Don Kichot,ja też zwracam uwagę na kanapki,bo jak bedzie kamerunka to hogdoga mogę dać swojego

Gość dorociczka
ja będę miała ,,pod różą,, nad ,,constantinem ,,tez się zastanawiałam,podobała mi się też sala ,,casamento,,ale tam ciężko o terminy,ja i tak będę musiała brać autobus więc kilka kilometrów dalej nie ma znaczenia

Gość żona voldemorta
ja swoje zarezerwowałam w Tychach. (Mimo, że jestem z Katowic) Znalazłam nowo otwierana knajpę z super salą i konkurencyjnie cenowo, a co do oferty to knajpy bedące juz dluzej na rynku są w tyle - dla zainteresowanych Tychy Oświęcimska restauracja "AB" Pozdrawiam przyszle zony:)

Gość Anadyia
Kilka z wyżej wymienionych sal miałam okazję widzieć na żywo i muszę przyznać, że żadna z nich nie może się równać z Hotelem Rycerskim w Czeladzi. Jak dla mnie jest to swego rodzaju powiew świeżości w naszym regionie, chodź utrzymane w szlacheckim klimacie.

Gość wojowniczka maka
wystrój hotelu rycerskiego nie jest w moim stylu ale jedzdenie jest bardzo dobre

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować