Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ona...82

fajne miejsce na wesele -SLĄSK okolice katowic

Polecane posty

Gość hejlaho
hej! Ja miałam wesele w Gościńcu Śląskim w Katowicach na ul. Kościuszki. Wesele się super udało, sala bardzo fajna, z możliwością wynajmu noclegów (jak się wynajmnie wszytskie pokoje to dają dużą zniżkę), nie tak drogo i jedzenie super. Jest tam taki kelner, starszy już ale bardzo pomocny w organizacji, polecił nam zespół i w ogóle dał dużo rad. Z szefową też się można dogadać. Wokól gościńca jest ogródek. Mankamentem wydaje się być, że to jest blisko ruchliwej ulicy Kościuszki, ale akurat w sobotę nie ma takiego ruchu, w lipcu było bardzo zielono tam, więc ulicy nawet nie było widać. Poza tym byłam na weselu w restauracji VACANZA w Siemianowicach i też było super. Sala elegancka i można wyjść na dwór. Ale wydaje się że jest droga.

Gość wojowniczka maka
moja siostra miała wesele w gościńcu to dali wszystkie pokoje gratis

Gość gość
A znacie jeszcze jakieś takie resturacje podobne do tego Rycerskiego gdzieś na śląsku. Jest świetny, ale trochę za daleko dla mnie :(

Gość AnnnnSt
Witam, mam na oku trzy lokalne, które spodobały mi się na organizacje wesela: - Irys na Wartogłowcu, - Dworek w Jaroszowicach, - Roma na Czułowie. Bardzo proszę o opinie na temat tych lokali.

Gość ankf1983
cześć.ja chciałam ponowić temat Łani w parku Chorzowskim. Chcielibyśmy tam zorganizować swoje wesele, a teraz szukam opini w internecie... A odnośnie sali w charakterze rycerskim to taka sala też jest w parku chorzowskim a nazywa sie Kamienny Kastel można odwiedzić ich strone i tam sie wszystkiego dowiedzieć:)

Gość StudioPinezka
Dynamiczne, romantyczne, stylizowane... - jakie mają być Wasze fotografie ślubne? Wykonamy takie, które będą oddawały Wasze pragnienia, pasje i relację między Wami. Realizujemy wszystkie pomysły, a także starannie wykonujemy standardowe reportaże. Podczas uroczystości ślubnej jesteśmy niewidoczni, w trakcie wesela wprowadzamy serdeczną atmosferę, a na sesji plenerowej... Jest moc! ;) Technicznie - jasne szkła, bardzo dobre aparaty, profesjonalna obróbka, światła, tła, rekwizyty, foto-ścianka (hit!) www.studiopinezka.pl Fotografia ślubna, Fotograf ślubny, zdjęcia ślub i wesele, plenery.

Gość gość
bardzo proszę osoby, które miały wesele na sali " U Ostrowskich" w Siemianowicach Śl. o kilka słów co myślicie o tej sali? ile płaciliście za osobę? i jak obsługa? pozdrawiam Ada

Gość gość
A czy ktoś może powiedzieć coś więcej o Gościńcu Śląski przy DK81 w Katowicach-Piotrowicach ? Jak wychodzi cenowo, ile osób mieści się na sali, czy jest miejsce do tańca... czy można mieć własne ciasto i alko i ogólnie czy warto. Na stronie reklamują się, że wchodzi 90 osób, a czytałam na jednym z forów, że przy 50 już było ciasnawo...

Gość gość
Ja byłam na weselu w Shumie w Dąbrowie Górniczej. Choć było to pare lat temu (ok. 5). Jedzenie było bardzo dobre, wszystko pięknie podane, miejsce samo w sobie bardzo klimatyczne.

Gość gość
Macie jakieś opinie na temat sali Rotunda w Siewierzu-chodzi o wesele na 130 osób? proszę piszcie czy warto?

Polecam Restaurację Variete w Katowicach. Mieści się w samym centrum miasta, w Galerii Skarbek na IV piętrze. Jest to nowo otwarty lokal o dużej powierzchni, z parkietem do tańczenia. Jedzenie smaczne w przystępnych cenach.

Gość gość
hej, wpadła mi ostatnio oferta restauracji Con Amore/Browar Obywatelski w Tychach? ktokolwiek widział, ktokolwiek wie??? :) ktoś tam miał/był na jakiejś imprezie??

Gość vin_
Mam swoje top 5 najlepszych restauracji ;) Ale jakbym miał wybrać taką jedną najlepszą, gdzie mają świetnie opanowaną kuchnię staropolską to chyba Złoty Garniec ( www.garniec.com.pl ). To jest na Iglastej w Częstochowie, łatwo trafić. To co oni robią – kartacze, polędwiczki wieprzowe, łosoś ze szparagami...to po prostu niebo dla moich kubków smakowych. A co ciekawe ceny nie są takie wygórowane jak w porównywalnych restauracjach, także to ich duża przewaga.

Gość Krystyna70
Byłam na sylwestra w tamtym roku (teraz też planujemy) w Hotelu Piramida w Tychach. I byłam zadowolona, więc i wesele powinno tam wypaść dobrze ;) Miła obsługa, smaczne jedzenie, nie takie standardowe, ale bardzo elegancko podane w końcu to 5 gwiazdek. A ceny nie są 'zaporowe'. Poza tym, już sam budynek robi wrażenie.

Gość Tamaris
Piramida. Mają fajne pakiety ślubne, dodają gratis wiele rzeczy. Wszystko sprawnie przeprowadzone, o nic nie trzeba się martwić. Wygląd, jedzenie i obsługa-bez zarzutów. Byłam zadowolona :)

Gość milewskaW
Również Piramida w Tychach. Klasa sama w sobie, Nie ma ryzyka porażki, goście zadowoleni, a nawet pod wrażeniem. Obsługa pomocna.

Gość gość
hej, siostra planuje wesele koło Częstochowy w Zajeździe U Hermanów, dlatego że chciała z tradycyjnym polskim jedzeniem i staropolską gościnnością, , a poza tym pod Częstochową to ładna okolica, nie chcieliśmy za bardzo w samym mieście robić wesela, ale żeby było łono natury dookoła:) pokoje ładne schludne, więc mogę polecić ten zajazd

Gość Daria0021_1
Fotograf www.switek.eu ceny od 1299zł , skorzystałam na ślubie i dla mojego synka :) Polecam

Gość IrkaM
Polecam restaurację AB Tychy Oswięcimska. Miałam tam wesele rok temu a w tym byłam jako gość na komunii - bardzo dobre jedzenie. pozdrawiam.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować