Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ona...82

fajne miejsce na wesele -SLĄSK okolice katowic

Polecane posty

Gość gość
to ja mysle ze najlepiej juz w samych katowicach. moja sisotra miala swietne wesele tutaj fantasmagoria.katowice.pl kameralnie przemilo swietna obsługa i jeszcze lepsze jedzenie:)

Gość gość
to ja mysle ze najlepiej juz w samych katowicach. moja sisotra miala swietne wesele tutaj www.fantasmagoria.katowice.pl kameralnie przemilo swietna obsługa i jeszcze lepsze jedzenie:)

Gość gość
Ja polecam miejscowość Bełk - Zajaz Mat przy ul. Wolności Sala przestronna, jedzenie wyborne. Byłam zadowolona ze zorganizowanego wesela.

Gość malina2456
Powiem Wam,że jeśli chodzi o niewielkie wesele na przykład na 50 czy 60 osób to nie ma takiego problemu. Gorzej jest jak musicie znaleźć sale na przykład na 300 osób :) Sama mam bardzo dużą rodzinę i właśnie takie urządzałam. Trzeba rezerwować niektóre sale 2 lata wprzód. Zerknijcie sobie tutaj: http://www.saleweselne.com/katowice/ Na stronce obecnie macie zestawienie wszystkich sal weselnych z Katowic. Może dzieki temu łatwiej bedzie Wam coś wybrać dla siebie.

Gość gość
A słyszałaś o Restauracji Impresja? Organizacją tam zarówno duże jak i małe rodzinne uroczystości. Mają super wyposażoną salę bankietową z klimatyzacja i serwują smaczne danie. Jak chcesz się dowiedzieć czegoś więcej to zajrzyj do ich oferty, którą znajdziesz tutaj http://impresja.slask.pl .

Gość gość
W Katowicach strasznie fajnym miejscem na wesele jest restauracja www.fantasmagoria.katowice.pl/ . Mają bardzo dobre jedzenie i wyjątkowy wystrój. Warto zobaczyć:)

Gość LadyGloria
A Tychy mogą być? Bo byłam tam na weselu w hotelu piramida http://www.hotelpiramida.pl/ i było meeega! Bardzo ładnie udekorowana sala, dużo miejsca do tańczenia i wjście na ogród jak chcesz ochłonąć-ja bym właśnie chciała tam mieć swoje wesele:)

Gość gość
A patrzyłyście na www.gdziewesele.pl/Katowice/ ? Tam jest chyba największy i najbardziej aktualny spis obiektów na wesele z Katowic i z całego śląska :)

Gość fototeo
Zapraszam do poradnika traktującego o tym, jak wybierać sale weselne, na co uważać, co może zwiększyć koszty itd. : www.fototeo.pl/sale-weselne-jaka-wybrac . Pisałem go z punktu widzenia fotografa ślubnego oraz gości. Są tam namiary na sale z południa woj. śląskiego (Bielsko-Biała i okolice, wesele w górach), być może również w przyszłości zajmę się Katowickimi salami.

Gość gość
Osobiście długo szukałem miejsca na wesele. Jestem z Katowic a żona z Sosnowca. Ja byłem za tym by zorganizować wesele w Kato, ale moja ukochana się uparła i koniec i kropka. Swoją drogą to co tam w Sosnowcu mieli to mnie nie powaliło. Jak się później okazało żeby na przyszły rok coś zarezerwować to mieliśy wielki problem. Tu już nie chodziło o to by sobie coś fajnego wybrać, tylko o to żeby cokolwiek znaleźć. Przez dosłownie jakiś przypadek znaleźliśmy miejscówkę w Euphorii - http://www.euphoria-sosnowiec.pl w trakcie wesela niczego nie brakowało - jedzenia bardzo dużo a kelnerzy dawali radę. Dostaliśmy też apartament - możecie je sobie zobaczyć tutaj: http://http://www.euphoria-apartamenty.pl osobiście polecam to miejsce!

Gość Anka5474875665
Leśniczówka w Wodzisławiu Śląskim - bardzo klimatyczne miejsce:) Miałam tam wesele w maju :) Pięknie i dobre jedzonko

Bardzo fajnym miejscem jest Zajazd Jurajski, który znajduje się w Kroczycach niedaleko Zawiercia. Jest to cały kompleks więc miejsce idealnie nadaje się na wesele, zajmują się oni organizacją ślubów oraz innych imprez okolicznościowych. Mają bardzo dobre menu, w tym również potrawy bezglutenowe. Oprócz tego są tam jeszcze pokoje więc jeżeli ktoś ma gości z daleka to bez problemów może ich na miejscu przenocować :)

Gość gość
Bardzo fajne wesela są w Sjeście w Mikołowie. Fajny lokal, dobre jedzenie, miła obsługa. Restauracja z hotelem - pokój dla młodej pary gratis, pokoje dla gości można negocjować.

Gość hela23
A czy ktoś z Was organizował wesele w Rezydencja Luxury Hotel? Czytałam że maja jedną z najpiekniejszych sal bankietowych na południu Polski, chcemy się z narzeczonym przejechać i obejrzeć, ale szukamy jeszcze opinii o nich. Nie robimy dużego wesela jedynie na 60 osób więc możemy sobie pozwolić na fajniejszą salę i zakwaterowanie dla naszych gości, a chciałabym żeby to był wyjątkowy czas i chciałabym gościom tez coś od siebie dać, wiecie jakieś małe spa, jacuzzi tak żeby nie tylko zabawę zapamiętali na długie lata.

Witam. My z mężem swoje wesele kilka miesięcy temu organizowaliśmy w Ustroniu, bo zawsze marzyło nam się wesele w górach z pięknymi widokami. Przypadkowo trafiliśmy na Karczmę Verona (będąc jeszcze w wakacje na torze saneczkowym). Strzał w dziesiątkę! Okazało się , że posiadają salę zabaw dla dzieci (na naszym weselu było kilkanaście dzieci) i dzieci miał swój całkiem duży , osobny kąt do zabawy. Do tego to już za dodatkową opłatą zorganizowali animatora, który bardzo fajnie czuwał nad dziećmi. Posiadają oni dwie sale jedna na parterze na 60 os.a druga na piętrze 70 osób. Wszystkim się zajęli i doborem menu z naszymi oczekiwaniami i wystrojem sali.....no i do tego taras widokowy - wyszła piękna sesja ślubna !!!! dodatkowo powyżej mają też noclegi . Rewelacja !!!! Będziemy wracać do nich z innymi imprezami! Najbliżej to nasza rocznica!!! :D

Gość asiaaskaasia
Nie tak dawno bylam na fajnym przyjeciu w http://hotelgorczowski.pl/ Bardzo ladne i eleganckie miejsce. Ma swoj klimat. Plusem jest hotel na miejscu. Maja tam nawet spa, wiec na drugi dzien mozesz sobie tam jeszcze jakis masaz zamowic :D

Gość gość
My mieliśmy piękne wesele w Chorzowie w Restauracji Łania. Przede wszystkim zachwyciła nas kuchnia regionalna oraz piękny taras na którym świętowaliśmy. Okolica malownicza, ceny przystępne, wesele było cudowne:)

Gość gość
wybraliśmy Zajazd Mat - Bełk od razu spodobał nam się elegancki, a zarazem swojski klimat lokalu nasi goście dobrze się bawili obsługa zadbała o nas przestronna sala , klimatyzowana co najważniejsze :)

Gość gość
Jeżeli szukacie pięknego miejsca na organizację wesela to polecam wam dworek www.bobrza.pl zlokalizowany pod Katowicami. Piękne miejsce, które jest idealne na organizację wesela. Sama miałam taką imprezę w tym miejscu i był to jeden z najlepszych momentów w moim życiu.

Gość gość
My swoje wesele organizowaliśmy w Pałacu Wiśniewski w Piekarach Śląskich i miejsce jest na prawdę świetne. Piękna, przestronna sala, dobra obsługa i pyszne jedzenie :)

Gość gość
W Dąbrowie Górniczej jest bardzo fajny dom weselny www.rafael.com.pl Byłam tam na weselu i to miejsce jest idealne do tego typu imprez. Jeżeli szukacie dobrego miejsca na wesele w okolicach Katowic to polecam wam ten dom weselny.

Gość gość
Od siebie polecam w Tychach dłuższy spacer ul. Parkową, aż do Promenady, gdzie możesz się zatrzymać na lodach (obowiązkowo autorskie Gramy) lub na kawie. Na wakacjach regularnie z kuzynami odwiedzałem miejscówkę. Zawsze super klimat, dużo ludzi, też zagranicznych turystów, szczególnie latem. Jak dla mnie najlepsze miejsce w Tychach na wypoczynek rodzinny, no i ewentualnie na randkę. Całymi dniami potrafię nad jeziorem przesiedzieć.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować