Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ona...82

fajne miejsce na wesele -SLĄSK okolice katowic

Polecane posty

Gość gość
Chodzimy z kumplami na sekcje do kompleksu sportowego Paprocany. Po treningach najczęściej odwiedzamy lodziarnię Gramy na Promenadzie. Teraz to nasz regularny rytuał. Świetna miejscówka, można dłużej posiedzieć na świeżym powietrzu. Sporo też cyklicznych imprez się dzieje. Wierzę, że w przyszłości będzie więcej eventów. Kilka ciekawych osób tam poznałem, więc jestem zainteresowany dalszą integracją.

Gość gość
W Paniówkach niedaleko Rudy Śląskiej znajduje się wspaniały hotel Biały Dom, gdzie organizowaliśmy nasze wesele. Było wspaniale! Sala jak z bajki. Jedzenie smaczne, pięknie podane, dużo :) Goście byli zachwyceni!

Gość gość
W okolicach Gliwic jest super miejsce na wesele - Hotel Biały Dom w Paniówkach. Rewelacja, byłam tam na kilku weselach i każde wspominam bardzo dobrze. Wszyscy zawsze chwalą jedzenie, bo jest na prawdę na najwyższym poziomie!

Gość gość
W Pszczynie testowaliśmy jedzonko w www.restauracjesultan.pl i domowe obiady mają naprawdę pierwszorzędne!

Gość gość
Ja z własnego doświadczenia mogę polecić na wesele sale w Hotelu Biały Dom w Paniówkach. Byłam tam na weselu siostry i wszytko wyszło bardzo dobrze. Goście byli zachwyceni piękną salą i pysznym jedzeniem.

Gość gość
okolice Katowic, to na pewno warto wziąć pod uwagę Chatę z Zalipia w sarnowie. Bardzo ładna sala, duża i pięknie przystrojona na wesela. Mają dobre jedzenie.

Gość gość
a fotografa już macie bo z własnego doświadczenia mogę polecić panią Kasię z http://ocalchwile.pl nasza sesja ślubna wyszła wspaniale, a reportaż ślubny to naprawdę świetna pamiątka !

Gość gość
Witam serdecznie. Szukam porady, pomocy. Sytuacja wygląda następująco. Narzeczony pochodzi ze Śląska, a dokładniej Świętochłowice, ja z Podlaskiego. Zdecydowaliśmy, że ślub i wesele odbędą się w jego stronach. Co za tym idzie niestety, absolutnie nie orientuję się gdzie mogłoby odbyć się nasze wesele. Poszperałem trochę w internecie jednak te oferty wszystkie podobne do siebie... Czy moglibyście polecić jakiś fajny lokal? Liczba gości ok. 80 osób Świętochłowice Chorzów Okolica. Będę wdzięczna za pomoc ☺️

Gość gość
W okolicach Katowic moim zdaniem najlepszym miejscem na wesele jest hotel Biały Dom w Paniówkach. Duża, elegancka sala, piękna okolica, spory ogród więc dzieciaki mają gdzie poszaleć.

Gość gość
W Będzinie znajduje się hotel www.hotel-anna.com.pl posiadający także bardzo ładną salę weselną. Ja miałam tam wesele i byłam bardzo zadowolona z wystroju oraz atmosfery jaka tam panowała.

Gość gość
Ta sala Atena w Sosnowcu jest też bardzo ładna, my tam z narzeczonym już 2 razy na weselach byliśmy i za każdym razem zabawa była super i jedzenie pyszne. Sami się zastanawiamy czy tam swojego wesela nie urządzić...

Gość gość
Znajomi robili końcem stycznia wesele w hotelu Biały Dom w Paniówkach - rewelacja! To było najlepsze wesele na jakim byłam. Przepiękny wystrój, dużo miejsca, nie było ścisku, wspaniałe dekoracje, a jedzonko to poezja!

Gość gość
W Pszczynie znajduje się sala weselna www.patio-kuchniachlebwino.pl Organizowałam tam swoje wesele, które było bardzo udanie. Miejsce jest bardzo eleganckie i ma naprawdę przepyszne jedzenie w swojej ofercie. Polecam wam się do nich zgłosić.

Gość gość
Na ślasku bardzo ładna sala weselna jest w Chacie z Zalipia w sarnowie. Miałam okazję tam sie bawić na weselu u kuzynki i było świetnie! sama też bym chciała zorganizowac tam swoje wesele.

Gość gość
Długo szukaliśmy odpowiedniego miejsca i zdecydowaliśmy się zorganizowac wesele w Hotelu Biały Dom w Rybniku. Decyzja okazała się bardzo dobra, bo wszystko odbyło się jak należy. Sala jest bardzo ładna a do tego na naszym weselu była gustownie udekorowana. Jedzenie było pyszne a obsługa bardzo profesjonalna.

Gość gość
Tak, hotel Biały Dom w Rybniku jest doskonałym miejscem na wesele. Wiem, bo nasze wesele również tam się odbyło i pod każdym względem byliśmy zadowoleni. ludzie, którzy to prowadzą są bardzo w porządku. Pochwała należy się też za jedzenie.

Gość gość
Z tych wymienionych sal bawiłam się w sosnowieckiej Atenie, na prawde bardzo fajna sala, sami ją akurat wynajęliśmy na nasz ślub. Warto było, ślicznie była wystrojona, w ogóle to bardzo ładne wnętrze, jedzonko pycha, obsługa super. Także ja jestem zadowolona bardzo http://www.atenawesela.pl

Gość gość
Znam fajną salę na sląsku w sarnowie, Chata z Zalipia. I wiem, że organizują tam wesela. Mają salę na około 150 osób, a więc całkiem sporą.

Gość gość
W Czerwionce jest wspaniały hotel - Biały dom! Byłam tam na weselu i jedzenie jest na prawdę smaczne :)

Gość gość
Hotel Biały Dom w Rybniku, super miejsce na organizację wesela. Byłam tam na dwóch weselach i był fajnie :) Ładne mają sale, jedzenie też było dobre :D

Gość gość
Piękna sala jest w Zajeździe Kwadrat w Dąbrowie Górniczej, łatwy dojazd tam jest a na prawdę warto. Do tego bardzo fajni właściciele z którymi się da dogadać. Miła obsługa. U nas goście byli mega zadowoleni z imprezy zresztą my też

Gość gość
Jak ktoś wyżej pisał - Biały Dom ale w Czerwionce. Byłam tam i sama i na weselu i zawsze jedzenie mi smakowało, obsługa była miła a co do kosztów to chyba nie jest najdrożej.

Gość gość
Też polecam Biały Dom w Czerwionce. Miejsce ma fajny klimat i pyszne jedzenie, goście nie będą rozczarowani.

hej dziewczyny ! :) my też długo szukaliśmy sali i na śląsku ceny były dość wysokie, zdecydowaliśmy się na Dworek Komorno w okolicach Kędzierzyna-Koźla, pięknie tam, ale 50 km od Gliwic

Gość gość
Hotel Biały Dom w czerwionce :) Jest śliczny i pomieści dużo ludzi.

Gość Juustyna91
Jeśli szukasz czegoś fajnego to polecam Hotel Iskra w Mierzęcicach. Można śmiało tam ulokować gości z daleka, a jak się nie zmieszczą to obok jest hotel Wilga - też bardzo ładny. Co do samej sali to przypadła mi do gustu i bardzo się podobała.

Gość gość
W Iskrze zaraz przy lotnisku byłam kiedyś na chrzcinach i bardzo dobrze wspominam to miejsce

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować