Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
ona...82

fajne miejsce na wesele -SLĄSK okolice katowic

Polecane posty

Gość gość
Ja spokojnie mogę polecić Ci ten lokal http://www.gostyniec.pl/. Duża, ładna i komfortowa sala balowa. Bardzo dobre jedzenie i miła obsługa. Byłam tam na weselu i bardzo mi się podobało. Już zarezerwowałam sobie termin na moje wesele. Mam nadzieję że będzie tak samo fajnie jak na tym co byłam

Gość gość
W okolicach Gliwic jest bardzo ładne miejsce. Hotel Biały Dom w Paniówkach. Położony w pięknej okolicy. Jest bardzo zadbany i ma fajna ofertę. Dużo ciekawych atrakcji można na wesele zamówić. Jedzenie jest bardzo dobre a pracownicy mili ;)

Gość gość
idealnym miejscem jest zdecydowanie Hotel Biały DOm, byliśmy tam dwa tygodnie temu u znajomych, czyste szaleństwo i klasa

Gość hehhe

Polecam sale hoteli Wilga i Iskra w Katowicach. Bardzo fajnie organizują tego typu wydarzenia. Moi goście wyszli wybawieni, najedzeni i szczęśliwi, także polecam gorąco 

Gość Anka

Ja się mogę zgodzić co do sali Zajazd Kwadrat w Dąbrowie  - super jest sama lokalizacja w spokojnym miejscu  i z bardzo łatwym dojazdem. Ale ogólnie piękny wystrój, spora sala więc goście mają miejsce do zabaw i tańczenia a jedzenie - the best

Gość Sylwiaaa

Iskra Katowice jak dla mnie najlepsza sala. Bawiłam się juz na kilku salach weselnych w Katowicach, jednak w tej zabawę wspominam najlepiej. I nie patrzę tutaj przez pryzmat zabawy weselnej tylko na prawdę bardzo fajnie zagospodarowane miejsce na sali i dobrze wykorzystane przez co każdy miał przestrzeń dla siebie a zarazem byliśmy ze sobą blisko a nie porozrzucani 

Gość Jola

Ja bardzo fajnie bawiłam się na weselu tutaj http://gostyniec.pl/. Piękna sala z fajnym oświetleniem do tego smaczne jedzonko i obsługa bardzo fajna. Bardzo fajnie że można było tam również zarezerwować nocleg także bawiliśmy się przez dwa dni. tak nam się spodobało w Gostyniu że w tym roku wybieramy się tam na sylwestra. 

Gość Amelka

My kawałek jechaliśmy do swojej sali bo do Bohumina, ale to znowu nie tak daleko 🙂 w każdym razie nie żałujemy bo sala Pod zielonym Debem tam jest genialna, wszystko dopięte na ostatni guzik, świetna obsługa, a jedzenie smakowało każdemu, bez problemu mogliśmy też zamówić coś wegetariańskiego dla niektórych gości 

Jeśli chodzi o salę na wesele, którą mogłabym polecić na śląsku to zdecydowanie Hotel Pinocy w Lędzinach. Dlaczego? Z autopsji! Rok temu mieliśmy tam ślub i wspominamy go naprawdę dobrze. Pod kątem organizacji wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dania były smaczne, a kelnerzy kompletni. Sala była przygotowana świetnie - idealnie tak jak zaplanowaliśmy. Wszyscy się świetnie bawili i tak naprawdę żadne negatywne opinie nie dotarły do nas, ani do naszych najbliższych rodzin czy przyjaciół. Tak więc z ręką na sercu mogę Wam polecić te miejsce 😍.

A we Wróblówce w Bielsku ktoś robił? Moim zdaniem jedna z najlepszych sal jakie można na śląsku wynająć na wesele 🙂 przepiękna jest i to jeszcze w takiej pięknej okolicy sala 

Gość DYnka

My też robiliśmy własnie w tej sali w Bohuminie - Pod zielonym Dębem. Co do jedzenia to się zgadzam bardzo smaczne, duże porcje, nie do przejedzenia moim zdaniem. A wystrój wyjątkowy, w ogóle miejsce takie niespotykane, nietuzinkowe więc coś innego niż te białe księżniczkowe pałacyki

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować