Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moooni ii

zespół muzyczny z okolic wieliczki lub krakowa

Polecane posty

Gość moooni ii

szukam dobrego zespołu z okolic wieliczki badz krakowa, ktory potrafi poruszyc tłumy ,prosze o pomoc, slub juz w pazdzierniku 2008 -a moj zespol nawalil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kerados
telefon do zespołu 606450920 i prosze podać datę uroczystości ślubnej pozdrawiam dariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda01
Zespoł Benway polecam,grał u nas na weselu,pełny profesjonalizm a oczepiny ubaw po pachy,to ich strona www.benway.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sciema
na 1 miejscu Travelling Band na drugim Silver oba z mazowieckiego,z wielka przewagą :o naprawde sa najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żałosny matołek
na stronie Silver nie ma zadnego nagrania czyli że lipa :o a Travelling owszem,nagrania niczego sobie,zajebista dziewczyna ale panowie juz chyba z innej epoki :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość właściwie to
o rany wspolczuję. myślalas o dj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie co do kapeli Silver - to kompletna sciema :-p ale czy aby napenwo panowie z Travelingu sa z innej epoki ? Chyba maja ok 40 -ki? Tacy maja i doswiadczenie i znaja sie na tym co robią ? A malolaty to co zagrają ? Disco polo ? :o A moze rap ? :o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskani
polecam zespol maks band

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...moooni ii..to są jeszcze takie kapele,które..\"nawalają..\"??Pewnie trafiłaś/łeś/na składankę,muzyków weselno-sesyjnych,dla pozoru ubranych w jednobarwne koszule i krawaty:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokani
bardzo rajcuje mnie widok wypietej pupy p.Sławka z 3 pietra nad moją facjatą,ale jeszcze bardziej drże z rozkoszy gdy tryska nia mnie swym 75 letnim nasieniem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokani
Dodam jeszcze, że szczytuję tylko podczas największej przepustowości rury pana Sławka, który z nieodmiennym wdziękiem owiewa mi twarz wonią przetrawionych ogórków kwaszonych i rozwiewa grzywkę siarczystym piardem musztardowym.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toskani
tokani...toskani...Mam rozdwojoną jaźń i musicie mi wybaczyć. Już sam nie wiem pod którym nikiem pisze. Ordynator szpitala w Toszku dał mi jakieś tabletki ale pomimo wepchania całego opakowania w odbyt jakoś mi chyba nie pomogło... a Może dlatego, że biegłem nocą tylko w koszuli szpitalnej przez rynek w Toszku i zatrzymałem się dopiero w Krapkowicach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaala
Nie wiesz pod ktory nikiem piszesz bo podszywasz sie pod wszystkim niedojebany kutasie. do przedszkola sie zapisz. to ci pomoze. nie przjmujcie sie takimi tekstami. to jakis kutas podszywa sie pod wszystkich. zaraz pod moj nik tez sie pewnie podszyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaala
spóbuj sie tylkopodszyc to jak kłapne odbytnica to sie wszystkie muchy zlecą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaala
Wącham klej biurowy "Guma arabska"co powoduje u mnie barwne omamy, iż zajmuję eksponowane stanowisko Starszej Odbytowej w skierniewickiej Łaźni Miejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×