Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieobyty .

O czym rozmawiać z Dziewczyną?

Polecane posty

Gość nieobyty .

Mam takie dosc proste a jednak nie do konca pytanie, otóz poznalem w wakacje bardzo fajną dziewuche, (przewijam o miesiąc) i tym wlasnie sposobem jestesmy razem. O ile na początku kiedy jeszcze byly wakacje pisala mi 30 smsow dziennie i dzwonila do mnie non stop, teraz kiedy zaczą sie rok szkolny i wyjechala (związek na odleglosc, ona 17 ja 23) dostaje jednego smsa dziennie, jakby na sile, od niechcenia, to jest straszne kurwa uczucie jak ktos cie olewa i nie ma juz tego co bylo na poczatku, najgorsze jednak są rozmowy telefoniczne, bardzo monotonne, jakies takie bez zycia. Wiem ze temat do rozmów zalezy od osobowosci ale moze jakies pomysly macie o czym sie rozmawia z dziewczyną, co je interesuje itp. ? Gdy do niej dzwonie to kazda rozmowa trwa do puki bateria nie padnie w komórce, srednio 3,5 godziny, wiec jest troche czasu na gadke ale koncza sie tematy. Co dziewczyny lubią slyszec i o czym rozmawiac? Komplementów ciagle sie nie da mowic bo i kota mozna na smierc zaglaskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdaz
oj moze jej sie "zmudzilo"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany, ona ma 17 lat ;) prawdopodbnie byles tylko wakacyjna milostka a teraz wrocila do swojej rzeczywistosci i jej przechodzi. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×