Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ghgghghg

Nie rozumiem was faceci, w co wy gracie??????/

Polecane posty

Gość ghgghghg

spotykam sie od jakiegos czasu z facetem, czasem portafi dzwonic i mowic ze teskni bardzo, kiedy sie zobaczymy itp. a czasem caly dzien nic! jak dzwonil w paitek pytal kiedy mozemy sie zobaczyc itp. wczoraj smsy ze teskni a dzis nic. dodam ze oststnio jak sie umowilismy to odwolalam spotkanie. ja sie nie mam zamiaru odezwac pierwsza i sie przypominac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo moze poprostu
tylko on pisze ze teskni i chce sie spotkac i czeka tez na Twoj odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Ty sobie myslisz, ze faceci to są więźniowie swoich dziewczyn??? Porąbało Cię???? JUz wiem jak TEN ZWIAZEK SIE ZAKONCZY,, potem bedziesz mu wyrzucac, ze nie dzwoni, nie odzywa sie.... a jemu odechce się ciebie, bo mamę już ma! Kobieta ktora nie sznuje wolnosci faceta, nigdy nie jej kochal i znudzi mu sie taka wczesniej niz myslisz... To absurd ci ty napisalas. chyba ze masz 15 lat! TO sSorry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mc adamia
ten twój facet zachowuje się tak, jak ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzymaj dziewczyno...nie odzywaj się dopóki on nie da sygnału, że chce się spotkać,dopóki jego matka nie zaprosi cię na ciasto, ksiądz w jego parafii nie potwierdzi spotkania, a Durczok w Faktach nie powie w jego imieniu "dobranoc"....szanować się kurwa trzeba:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
ale o co chodzi? że facet jednego dnia do ciebie nie napisał? dlaczego odwołałaś spotkanie? dlaczego nie chcesz odezwać się jeżeli ci go brakuje? ja naprawdę dziwię się tym wszystkim głupim gierkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgghghg
ale ja go nie sprawdzam , nie pisze nie dzwonie i nie robie wyrzutow tylko denerwuje mnie takie zachowanie. a jak ja gdzies ide to odrazu tel. gdzie jestem z kim itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ masz rację dziewczyno. Ja proponuję, zebyś ustaliła dokładną godzinę o ktorej on codziennie bedzie ci meldował smsem, ze tęski za tobą i strasznie cię kocha.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgghghg
ja jestem pokazywania ze komus na mnie zaezy, tak z poprzednim bylo. a jak ktos tak sie zachowuje to mnie zniecheca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też si ę dziwię
powiedział, ze kocha mnie najbardziej na świecie a potem przez tydzień cisza:O jak to rozumieć? wolność faceta? niech tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co cie to obchodzi ze sie tydzien nie odzywa! To potem Ty się tydzien nie odzywaj. Ta gra to miłość, w ktorej kto pierwszy powie "kocham cie" ten przegrywa. czytaj---> kto sie pierwszy odezwie- tak, zycie to nie bajka, nie hgłaszcze cie po jajkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgghghg
Lady Baby 24 a ty oczywiscie masz gdzies jak facet cie zlewa, akurat:P nie mowie ze ma sie meldowac ale glupiego smsa moglby napisac:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywioscie ze mam gdzieś!!!!!! bo potem, ja sie nie odzywam, a on, aż piszczy, żeby się spotkać. Ale co Ty mozesz o tym wiedziec........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgghghg
Ta gra to miłość, w ktorej kto pierwszy powie "kocham cie" ten przegrywa ktos tu kiedys juz to napisal, wiec tekstownie kradnij pytam facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgghghg
no napewno masz super wziecie i siedzisz caly dzien na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też si ę dziwię
laydy - potrafisz kochać? i tęsknić? tak się tylko zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest powiedzenie głupia bździągwo! i nie warto z Tobą pisać, bo i tak Twój tępy łeb nic nie zrozumie :) nawet tego iż cytowanie książek czy gazet a tym bardziej powiedzeń, jest wskazane, jak ktos jest na tyle głupi, zeby to komus wyrzuac Ja ci radze, naposz mu eska, i pokaz jaka jestes naprawde GŁUPIA :) p co ktyc, i tak sie juz wkrotce dowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tonący brzytwy się chwyta, siedze na kafe tak jak wy pizdeczki :) i nie mam zamiaru się tłumaczyc a Twoje teorie mam głęboko w dupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też si ę dziwię
laydy - nie umiesz kochać, nie umiesz tęsknić, brakuje Ci kultury. Z tego co piszesz można wywnioskować, że jednak coś Ci dzisiaj nie wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam mnie wsyztsko wychodzi :) a mam taki język bo mi sie nie chce uzywac kultury, jak widze jakie glupie laski siedza na forum z balalnymi tematami :) Jakos tak w zyciu robie zeby nie zalowac i wychodzi mi wszystko, bo nie podkładam dupy pod takich frajerów, co to skacza dziewczynom na glowe :):)P) pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgghghg
jestes wulgarna, nie umiesz nawet z klasa kogos wyzwac:P jak temat ci sie nie podoba to nie czytaj i nie pisz, chcesz sie zareklamowac? jaka to jestes cieta i zabawna, odnioslas przeciwny skutek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×