Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawi opinii faceci... P

Owłosieni czy wydepilowani faceci?

Polecane posty

Gość Ciekawi opinii faceci... P

Tak z kumplami się zastanawiamy. :) Jak to jest z kobietami w dzisiejszych czasach? ;P Wolą owłosionych facetów na ciele czy wydepilowanych? ;) Ciało, a zwłaszcza klatka piersiowa, owłosiona czy wydepilowana? ;) No jak to jest z wami, drogie kobiety? :P Czekamy z utęsknieniem na wasze szczere opinie i za wszystkie dziękujemy. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_to _ nie _ wypada
zdecydowanie owłosionych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie owłosieni :) oczywiście sportowcy są w tej kwestii usprawiedliwieni, jeśli muszą się depilować. ale facet z wygolonymi pachami czy ścieżką do leszka mnie odrzucają, fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfcv
zdecydowanie naturalnie owłosieni... żadnych wydepilowanych pedałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takajednasobie
jaka sciezka do leszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawi opinii faceci... P
Odważniejsze kobiety mogą podawać swój wiek. :P Albo przynajmniej jakiś przedział wiekowy, do którego się zaliczają. ;) To znacznie ułatwi nam wykrystalizowanie jakiejś reguły w sprawie nas nurtującej. ;) Oczywiście nie wymagamy tego, bo kobiet o wiek się nie pyta. :P Taka dżentelmeńska zasada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jakieś steasznie owłosini
ale ni wydepilowani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naturalni nie wydepilowani
depilujacy sie facet jest dla mnie niemęski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djgh
Sciezka do Leszka, czyli inaczej droga do raju:P To chyba oczywiste:P A tak poza tym to podobaja mi sie owlosione klaty, ale z umiarem. Jak facete ma tez wlosy na ramionach i plecach to zaczyna przypominac malpe. A tu kilka przykladow fajnie owlosionych klat:D http://www.space-debris.com/spy_lamas_reneg.jpg http://www.sitcomsonline.com/photopost/data/1067/Joe_Lando.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djgh
Mam 20 lat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy gdzie , osobiście wolę gdy facet jest super gładko wygolony na twarzy, nawet nie wiecie jak potrafią szorować takie kujki po twarzy kobiety a to przyjemne już nie jest. Pod pachami też powinni być wydepilowani, uwierzcie przydaje się to zwłaszcza latem, kiedy się wszyscy bardzo pocimy, niemiły zapach jest wtedy o wiele mniej intensywny, i wygląda to schludnie. Co do włosów na klatce piersiowej czy nogach, zostawcie je w spokoju, golenie ich w tych miejscach jest bardzo nie męskie. Jeśli chodzi o miejsca intymne to gdy moszna jest wygolona , bardzo to ułatwia pieszczoty w tym rejonie , ale na litość nie depilujcie tzw wzgórza łonowego ( dla tych co nie wiedzą, to miejce tuż nad penisem) wygląda to tak dalece śmiesznie że zamiast zachwytu partnerki możecie wywołać atak śmiechu polączony z czkawką. Tak więc drodzy panowie w/g mnie i mojego damskiego grona znajomych tak się to przedstawia. I wiecie co fajnie że pytacie o takie sprawy, może sami podzielicie sie tez spostrzeżeniami co do depilacji kobiet , proponuje założyć takie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djgh
A to jest moj ideal faceta, mimo, ze nie ma zbytnio owlosionego torsu to i tak jest boski:D Fajnie byloby spedzic z nim noc:D:P;) http://www.topnews.in/light/files/Matthew-McConaughey.jpg http://artofmanliness.com/wp-content/uploads/2008/04/matthew-mcconaughey-400a052207.jpg http://www.eye-2i.net/extras/pics/matthew%20mcconaughey.jpg http://www.dziennik.pl/files/archive/00082/bew7F09FA_82307e.jpg Rozmarzylam sie...., takie ciacho...;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawi opinii faceci... P
Oczywiście śledzimy odpowiedzi i dziękujemy za wszystkie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djgh
A ja lubie taki 3 dniowy zarost na twarzy, owlosiony tors, rece, nogi , droga do raju obowiazkowo musi byc:D Pachy jak dla mnie tez nie powinny byc ogolone, wydaje mi sie to niemeskie. Ale kazdy lubi co innego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiekkkkkk
Mi najbardziej podobają się mężczyźni z bródką:-) tak wiec kilkudniowy zarost jest obowiązkowy, ale też żeby był ładnie wymodelowany. Poza tym mój facet jest owłosiony na całym ciele (jest brunetem) i jakoś mi to nie przeszkadza-nie chciałabym żeby się depilował bo straciłby w moich oczach:-) teraz jest męski i niech tak zostanie! Jeśli chodzi o wiek to mam już 23 latka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djgh
Ktosiek mi tez sie brodki podobaja, takie jak u Johnnego Deppa na przyklad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydepilowani sa ble fuj i jach... :O no ale...nadmiernie owlosieni tez budza we mnie obrzydzenie ...zdecydowanie nie lubie facetow z owlosiona klata ,owszem troszke kedziorkow moze byc ale nie jakis busz...a feee Moj ostatni facet golil sie pod pachami ,na torsie no i wokolo swojego skarba mial golusienko :O tylko nie woadlo mi do glowy aby oblukac jego kospele tj widzialam ale nie zwrocilam uwagi :O Jeszcze golenie pach moge zrozumiec gdyz jest higieniczniej ale reszta?no sorka pedal jakis czy co?zreszta i tak mial maly sprzet a ta jego nagosc przy malych rozmiarach wyglada dosc smiesznie choc podobno to powiesza czlonka wizulanie ale jak dla mnie bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubie owłosionych i z bródką koniecznie ale zadbaną. Z resztą lubie mojego Miśka głaskać po owłosionej klacie. To jest takie milutkie:-) Chociaż zaczęłam obserwować już symptomy nowej mody na wydepilowanych facetów... Tak samo jak jakiś czas temu z zachodu przyszła moda na wydepilowane kobiety... No cóż... mimo mody upodobań swych nie zmienie! Tylko naturalni owłosieni faceci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wloski tam gdzie trzeba i na klacie i na fiutku moja pania to podnieca i sie zeraz przy niej klade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie preferuję włochaczy, aczkolwiek jestem przeciwko depilacji u facetów :P Lepsza klata owłosiona, niż wydepilowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli chodzi o klate to lubie te gladkie, moj facet nie ma tam wloskow, jest glaciutki i to lubie. Nie uznaje depilacji intymnej u mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×