Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ciekawi opinii faceci... P

Owłosieni czy wydepilowani faceci?

Polecane posty

Gość bekon3000
boshe ale wy ludzie jestescie popieprzeni doprawdy....... jak facet moze sie nie golic tam? i w ogole pod pachami? nie znosze takich niezadbanych i smierdzacych samcow, nastaly takie czasy ze trzeba sie dostosowac do wymogow a nie byc sto lat za murzynami!!! takie kłaki pod pachami i na dole śa ble i fuj i tyle !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolita6
Faet ma byc facetem a nie ciotą.Ale rozumiem tych którzy sie gola i to mi też nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fru_zel_da
Wydepilowani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frużelina, ty jeszcze żyjesz? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 321

jak dla mnie naturalny lubie jak jego wloski podczas seksu smyraja po moim wygolonym lonie dajac przyjemne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, ze owlosiony, wydepilowany facet nie jest dla mnie seksi, podczas igraszek musze czuc jego owlosienie.😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyczytałam gdzieś- kiedyś, że faceci którzy się namiętnie depilują, niekiedy nawet wbrew prośbom partnerki, to ponoć chcą optycznie dodać sobie centymetrów, uzupełnić brakujące w ich mniemaniu, to true?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Mam podobnie 🖐️😉Ciekawe kto wygrzebał ten temat z czeluści piekła, gdzie Autor w ciągu tych lat zdążył z kolegami osiwieć 🌤️😂☔

Haha, mysle ze moga byc juz impotentami, zapewne nie sa zainteresowani tym tematem.🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reasumując- wydepilowany impotent to może co najwyżej popląsać na festynie w Wąbrzeźnie, nie ma dla niego nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
20 minut temu, Magda bez loginu napisał:

Tak myślisz? ☺️

Przecież jest zawsze jakieś wyjście awaryjne. Nawet jeżeli jest to magiczna niebieska tabletka, farba do włosów lub tupecik na kleju, gdy facet jest łysy 😁

 Mimo nie ... nastu lat 😄 fryzurą i kolorem włosów zaskoczyłbym cię i to bardzo, ręką nie tylko na głowie miałabyś co czochrać ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Magda bez loginu napisał:

W to nie wątpię 😉

Ale musiałabym zobaczyć na żywo. Zobaczyć, dotknąć, żeby oceniać w skali 1-10. Może na początek jpg klaty, zamiast krajobrazu? 😂Co się będziemy rozdrabniać😜

Policzkiem na "barankowej" klacie poleżałabyś? Tylko ci powiem ze mam bardzo ruchliwe :d dłonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Magda bez loginu napisał:

Przy kominku, w długich skarpetach, patrząc w trzaskający ogień, gdy ciemno na dworze 🙂Jestem nocną sową. Mogę gadać do rana ☺️

U ciebie jeszcze wolno palić drewnem w kominku? U mnie niestety już nie, jeżdżą niuchają :d i mandaty walą. A tak fajnie było nawet na dywanie przed kominkiem się pomiziać 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Giaa napisał:

Wyczytałam gdzieś- kiedyś, że faceci którzy się namiętnie depilują, niekiedy nawet wbrew prośbom partnerki, to ponoć chcą optycznie dodać sobie centymetrów, uzupełnić brakujące w ich mniemaniu, to true?

Tak..., a najbardziej zdesperowani zaplatają warkoczyki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Optycznie kogucik na pewno wygląda dostojniej na przystrzyżonej trawce,  a stojąc w buszu musi mieć warunki,  zeby się przebić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Optycznie kogucik na pewno wygląda dostojniej na przystrzyżonej trawce,  a stojąc w buszu musi mieć warunki,  zeby się przebić.

Łoj tam, łoj tam...wystarczy, że głowę wystawi... przecież kobiety i tak tam głęboko w środku nic nie czują... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie było mowy o odczuciach pod względem rozmiaru, a jedynie o trikach optycznych. 

Nie rozmiar ma znaczenie,  oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

Nie było mowy o odczuciach pod względem rozmiaru, a jedynie o trikach optycznych. 

Nie rozmiar ma znaczenie,  oczywiście.

A po co stosuje się triki?

Musisz być facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gia pisała o tym triku,  a ja dodałam tylko właśnie, że to całkiem możliwe jest. 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Gość Gość napisał:

Gia pisała o tym triku,  a ja dodałam tylko właśnie, że to całkiem możliwe jest. 

 

 

 

Oczywiście, że jest możliwe.. tak jak jest możliwe wzięcie lupy do oglądania, wtedy efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania... tylko po co? 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skąd mam wiedzieć dlaczego tylu ...ów chodzi po ziemi? Mniej mnie to obchodzi niz ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 7.09.2019 o 17:45, Giaa napisał:

Reasumując- wydepilowany impotent to może co najwyżej popląsać na festynie w Wąbrzeźnie, nie ma dla niego nadziei.

Giaa skąd znasz to miasto, podchodzisz stamtąd? To dość mała miejscowość 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×