Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dejzi69

Ślub Piotra Kraśko i Karoliny Ferenstein!

Polecane posty

ona piekna kobieta, i wygladala super, ale on .. w bialych geterkach - zalosne i smieszne zarazem. no ale nie bede obiektywna bo ten facet dziala mi na nerwy strasznie (ta maniera w mowieniu, czytalam tez kilka wywiadow z nim .. egoistyczny bubek dla mnie). To ona jest trenerka i dzokejka, jej rodzina ma stadnine, etc. a on ... kolejna smieszna poza, nic ponadto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obleśne,on cały jak dla mnie jest obleśny,a w tych \'kalesonach\' (bo tak to niestety wygląda) prezentuje się niesmacznie...miało być z wielką klasą a wyszło śmiesznie i bardzo na siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam racje tak tak
bardzo fajnie byla ubrana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :) on jest prezenterem i dziennikarzem tvp a ona ... trenerka jazdy konnej i z tego co pamietam rowniez dzokejka :) a znana jest bo jest jego partenrka zyciowa, maja synka chyba rocznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcnvdx
sorry, ale jak dla mnie, to on ogólnie jak ciota wygląda i jeszcze te ciotowate gesty przed kamerą :O Może krzywdzę faceta, ale zdania nie zmienię, bo on nie ma nic z mężczyzny w sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej eje ejeej
mogli to dziecko elegancko ubrac a nie w dzinsy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zajebiście..i jeszcze wypuszczanie białego gołąbka...zajeżdża kiczem..może ktoś lubi tego typu atrakcje,ale ja nienawidzę takich szopek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co wam przeszkadzają jego spodnie. Jeśli połączyło ich jeździectwo, to jak najbardziej taka oprawa ma sens. Krasko zawodowym jeźdźcem nie jest, ale jeździ konno i to bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo większość nie wie
co to są bryczesy i do czego służą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez przesady,ja doskonale wiem co to są bryczesy i do czego służą i w mojej opinii nie jest to strój odpowiedni na ślub,co z tego że połączyło ich jeździectwo,mnie się ta oprawa zwyczajnie nie podoba,to w czym się jeździ tradycyjnie na koniu niekoniecznie musi dobrze wyglądać na ślubie,na ślubie powinno się wyglądać elegancko i gustownie a nie jak by się przed chwilą zeszło z konia!!! ale podkreślam że to tylko moja opinia a ten topik jest po to aby komentować ślub tej pary więc każdy ma prawo wyrażać opinie jakie chce...poza tym Pan Kraśko jest tak wkurzającą osobą,że mnie nie dziwią negatywne opinie o nim,sama go nie znoszę,jak większość osób i stąd też to negatywne nastawienie,z resztą gdybym miała być obiektywna to taka oprawa ślubu też nie ma dla mnie żadnego uroku i za grosz dobrego smaku...no ale to już akurat kwestia gustu,a te jak wiadomo są różne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza tym chyba
Popieram poprzedniczkę, ślub pt.zszedłem z konia, zaraz wracam. A goście na pewno byli zachwycenia zapachem okolicy i samych Młodych;) Ja też go nie trawię. Ale zaskoczyło mnie jedno - ludzie mają kasy jak lodu, a zdjęcia mają takie marne, jakby roił im je wujek! Fotografa nie mieli, czy co..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te zdjęcia które widzicie
to robił jakis "dziennikarz", a dla siebie to pewnie mają normalne. Co do oprawy to mysle że każdy powinien mieć taką jak mu sie podoba, bo to jego ślub. I jeszcze jedno - skoro ktoś uważa że w stajni śmierdzi to znaczy że nie był w żadnym porządnym ośrodku jeźdźieckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, ze nigdy na koniu nie siedziałaś. Jakby wszedł na konia w białych bryczesach, to by po zejsciu nie były białe. Ja po zejsciu z konia i uprzednim wyczyszczeniu go mam na sobie troche końskiej sierści, troche błota na butach, bo na placu nie ma płytek, tylko jest ziemia, czasem koń mi da całuska i mam ubrudzony rękaw. To, co on ma na sobie, to STRÓJ GALOWY. Widziała czasem jedna z drugą ślub żołnierza ? Żołnierz występuje wtedy w mundurze. I podobnie można zrobić w przypadku wesela jeźdźców. Dla mnie to jest super pomysł, a juz zwłaszcza, ze obydwoje w stajni i tych klimatach spedzaja duzo czasu. Ale dla was to musi byc - biały bebuch, czarny garnitur, czerwony bukiet, rosół, pieczeń i tort z fajerwerkami. Wszystko tak samo. A jak któraś chce być strasznie oryginalna, to weźmie sobie pieczarkowa zamiast rosołu, hoho, to dopiero awangarda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiaczka
o mamamijoooo!!1gosciu na wlasny slub se kalisraki zalozyl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biale bryczesy...
Kacapoły, przyjrzyj się jeszcze raz zdjęciom.. uważnie... Gość w tych białych bryczeskach PRZYJECHAŁ na koniu... zszedł z konia prosto na ślub... Więc troszkę nie tego, co piszesz... Służby mundurowe mają prawo iść w stroju galowym, bo to SŁUŻBY MUNDUROWE, ich strojów nie może sobie kupić każdy, a ich noszenie to zaszczyt, jest też regulowane prawem. Stroju jeździeckiego nie możesz porównać do stroju galowego, bo każdy może sobie go kupić. Oczywiście, że jeździec może iść do ślubu w stroju jeździeckim. A robotnik w kombinezonie. A kucharka w fartuchu. A lekarz w kitlu. Jak kto chce. Dzięki temu jest śmiesznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biale bryczesy...
Jeszcze co innego, jeśli pobierają się rzeczywiście autentyczni pasjonaci jeździectwa, sportowcy, dla których jest to całe życie. Wtedy to rzeczywiście może mieć sens. Ale dziennikarzyna, który sobie czasem pojeździ.. żeby tylko "oryginalnie było"... po prostu zabawnie wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on nie odbył jazdy takiej jak to sie jeździ, tylko to było wszystko częścia składową gali Zresztą masz prawo mieć swoje zdanie - a ja mam prawo mieć swoje. Na takim slubie i weselu na pewno lepiej bym się bawiła niz na tych nudnych, wszystkich-na-jedno-kopyto weselichach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biale bryczesy...
"na jedno kopyto" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie rozumiem chyba
Ale gdzie jakaś wyjątkowość tego ślubu/wesela niby Poza tym, że Młody wygląda jak głupek, to wszystko jest bardzo "normalne", tyle, że goście na pewno wymarzli pod tym namiotem, bo w sobotę było 10stopni i pogoda jak widać na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×