Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ywonna

refleksy we włosach-czy bardzo widać odrosty?opłaca się robić?

Polecane posty

nigdy nie farbowalam włosów,mam brązowe.znajoma fryzjerka zaproponowala mi zrobienie jakis refleksow we wlosach,mowila ze odrosty nie sa tak widoczne i ladnie to wyglada,ja jednak mam obawy i nie wiem czy zrobic czy nie,bo nie chce potem walczyc z odrostami,a z drugiej str fajnie byloby cos zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
a jak to mozliwe ze sie cos farbuje a odrostow niby nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrr
to takie pasemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstepnie na sobote sie umowilam na te refleksy.fryzjerka mowi ze bede zadowolona bo one tylko rozswietlaja fryzure i to nie sa pasemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio u fryzjera widzialam jak refleksy robili,nakladali tak jak do pasemek cos,folia zawijali wiec ja mysle ze odrosty widac bo to inny kolor niz wlasne wlosy.niestety nie widzialam efektu bo obsluzyli mnie szybciej no i wyszlam zanim zmyli to klientce.teraz sama ciekawa jestem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrr
widac odrosty napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrr
hela sory,skopiowalam twoj meil :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Kaczyńska
Ja sobie zrobiłam refleksy sama, przy pomocy czepka, szydełka i sprayu rozjaśniającego o 1/4 tonu. Nie widac odrostów, wyglada to tak, jakbyś pojechała na wakacje, zjasniały ci pasma włosów od słońca, a potem słońca juz nie ma tyle i odrastają ciemniejsze. Bardzo naturalnie. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
fajnie byloby zmienic we wlosach cos zeby odrostow nie bylo ale cos wierzyc mi sie w to nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Pani Kaczynskiej
A mozesz opisac cos wiecej w jaki spsob robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze widac odrosty
po farbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh heheh he
p o h u j c i j a k i e s beznadziejne refleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezu ale wy to jestescie..
no refleksy to są takie delikatnie rozjasnione, minimalnie, jak od słońca, rozświetlają fryzurę, ale nie rzucają się w oczy, wyglądają naturalnie.. odrosty będą, ale nie będzie ich widać, praktycznie się zleją z resztą włosów.. nie że za miesiac czy dwa musisz odświeżać.. za jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojezu ale wy to jestescie..
co nie znaczy, że farbuje sie raz na zawsze i juz zawsze masz te fryzure :o bez farbowania :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Kaczyńska
To prawda, zlewają sie z resztą włosów, widać lekkie refleksy, ale jakby trzeba było wybrac, które włosy są jasniejsze, a które nie, to nie bardzo się da Tak zrobiłam, że wzięłam czepek kąpielowy taki jak w hotelach mają, cienki foliowy, szydełkiem zrobiłam dziury i powyciagałam cienkie pasemka włosów, tylko z góry głowy, a p;otem wzięłam ten spray i popsikałam po tych wystających włosach i rozczesałam gęstym grzebieniem. Potem suszarką je wysuszyłam, jeszcze w tym czepku, same pofarbowane, i gotowe. Spray kupiłam kiedyś w Niemczech, ale w Polsce tez takie widziałam, chyba Joanny, ale to już jakis czas temu. Za jednym razem rozjasnia o 1/4 tonu, wiec całkiem delikatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juh
a to ja chyba nie chce jak odrosty niby sa widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze jutro juz bedziesz
to juz lepiej dobrym szamponem i odzywka wlosy potraktowac i same refleksow nabiora.mojej siostrze tez refleksy mieli zrobic i wyszlo jak pasemka i odrosty miala i wygladalo to nieciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie fryzjerka zadzwonila,jest w szpitalu,i nie da rady z tymi wlosami....moze to jakis znak ze refleksy nie dla mnie :( macie moze fotke?mozecie sie smiac ale ja odrostow boje sie jak ognia,nie podobaja mi sie bardzo al nie chce sie co chwile farbowac.no ale chcialabym cos zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź nie świruj, raz sieżyje, nawet jak ci spieprzy i bedzie widac odrosty, to sobie wtedy te jasne pasma pomalujesz na kolor taki jak masz naturalny i z głowy, to ledwie kilka pasemek na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze zle mysleale uwazam
sluchaj,jak nawet beda widoczne albo nie beda sie tobie podobac to kup szampon z henna,masz w koncu brazowe wlosy,myj nim i zobaczysz ze bedzie naturaknie,ja jak pofarbowalam wlosy i mialam odrosty i wogole kolor mi sie znudzil to mylam nim i bylo lepiej,nie az tak widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sadzicie
lepiej pasemka se zrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko zależy od włosów, koloru i fachowca. Dobry fryzjer zrobi tak refleksy, że odrosty w ogóle nie będą się rzucać w oczy. Ja mam swojego stylistę Mateusza z salonu Gnatyshyn, chłopak po prostu jest profesjonalistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja teraz tak na powaznie tez zaczełam myslec o takim zabiegu na włosy, bo strasznie hce coś zmienic. Mam długie włosy i moze nie chodzi mi o taka typowa dekoloryzacje ale bardziej o ombre. To mi sie naprawde bardzo podoba i mam nadzieje ze w tym salonie własnie bedą wiedziały Panie jak mi to dobrze zrobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno polecam odwiedzić to studio fryzrur http://www.dorothystudio.pl/ Ja odkad przez 5 lat jestem w Warszawie nie umiałam znalezc dla siebie odpowiedniego miejsca jesli chodzi o prfesjonalny salon fryzjreski.Wreszcie sie udało. Jest idealny, również pod względem cenowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam ze stosowanie prostownicy też nie jest czymś dobrym. Natomiast wlasnie moze kertatynowe prostowanie włosów będzie czymś własciwym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×