Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ładnyfacet-wroc

Poznam nadmiernie Owłosioną Kobietę ?

Polecane posty

Gość ładnyfacet-wroc

Witam Panie. Chciałbym poznać naturalną nie wydepilowaną Panią w dowolnym wieku z bujnym owłosieniem.Wiem że takich kobiet jest coraz mniej,ale może ktoś powie mi jak i gdzie takiej Pani szukać ?????? Mile widziana kobieta mocno owłosiona np.Nogi,pachy,widoczny wąsik,itd. Czekam na wiadomość od takiej Pani lub osoby która zna i widuje takie kobiety.**Wrocław** kontakt: gwiazdor2007@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie szukac
na topiku o hirsutyzmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analinka
ja taka trochę jestem, ale nie z samego Wrocka tylko ze Środy Śląskiej... dojedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfbfbf
I to jest właśnie problem: chciałabym żeby facet akceptował moje owłosienie ale wiem - i oto jedno z potwierdzeń - że mogłoby się ono podobać tylko takiemu, dla którego jest fetyszem a wtedy ja - moja osobowość, starania - to tylko dodatek do włosków. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bdfbfbf
Nie martw się, Majeczko. Ja wprawdzie piszę tak ogólnie, jakbym miała powody do narzekania ale znalazłam faceta który mnie kocha i chyba tak bardzo nie przeszkadza mu że mam tyle tych włosków. No a od czasu do czasu mogę się zrobić na gładko :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladnyfacet
Analinka czesc.dojade.ale napisz mi cos o sobie i wyslij mi swoja fotke na poczte.czekam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starszy69
grghrteh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×