Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość analomaniaczka

mam bzika na punkcie anala

Polecane posty

Gość analomaniaczka

lubię wsadzać sobie różne przedmioty do pupy, oraz kiedy mój facet mnie kocha w tyłek. Też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analomaniaczka
zawsze jak ide do szkoly, po drodze wykorzystam pare hydrantow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty paskudny podszywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy, ale uwazaj na jelita bo moga Ci sie zrobic zylaki czyli hemoroidy, jak czesto sie kochasz w ten sposob zrob raz na 3 miechy badanie na krew utajona czy sie cos w jelitach nie tworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia91
ja też często się kocham analnie ze swoim chłopakiem. Ale nie robię tego bo to lubię, ale żeby zostać dziewicą aż do ślubu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsertyui
/\ | | | muahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość analomaniak
analomaniacy wszystkich krajów łączmy się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia91
fdsertyui może dla ciebie dziewictwo nic nie znaczy, ale dla mnie to ważna kwestia. chce ofiarować swoją niewinność temu jednemu jedynemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsertyui
powiedz ze ograniczenia religijne cie do tego zmuszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia91
oczywiscie ze religijne, gdyby nie to co miało by mnie ograniczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsertyui
w sumie sie niedziwie, jeszcze wiekszosc ludzi nie ma pojecia czym tak naprawde jest religia i zyje z tym co wciska im kosciol i media niedazac do prawdy, ale jezeli zycie w ograniczeniach i iluzji jest dla ciebie sensem, to sie niewtracam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
religia to wymysl ludzi, poprzednia cywilizacja aby zostawic po sobie jakis znak wymyslili.. ze zjawiska pogodowe jak burza to gniew boga deszcz to placz aniolow i takie tam, ludzie w to wierza aby nie popasc w zmartwienia a tak naprawde to tylko wymysl, religia to sekta, sluchaj sie serca kochana, bo cale zycie kreci sie zawsze wokol milosci, tej mniejszej czy tez wiekszej, religia nie da Ci odpowiedzi na nurtujace Cie pytania a milosc zawsze da bezpieczenstwo i podtrzyma na duchu :) skosztuj milosci, bo po slubie moze nie byc pieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsertyui
a ja proponuje wszystkim obejrzec filmy takie jak "zeitgeist" "esoteric agenda" one praktycznie calkowicie obalaja wszelaka religie, ale to juz od kogos zalezy czy lepiej mu sie zyje z religia czy bez, zycie przeminie szybko a ten caly burdel zostanie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsertyui
ta planeta prawdopodobnie nie udezy w ziemie tylko przeleci miedzy pasem planetoid, miedzy marsem a jowiszem i bedzie to bardzo piekne zjawisko, jej orbita jest pomiedzy nimi i przelatuje co 3600 lat, mamy zaszczyt to zaobserwowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miejmy nadzieje, w maju 16 dokladnie 2009 roku jak cos na niebie bedzie cos czerwonego jak slonce podobnego, to zaczne watpic w piekne zjawiska :) bo jesli racja bedzie ze dzien 21.12.2012 rok bedzie naszym ost dniem, to poczujemy tylko niemily wiaterek ktory nas zdmuchnie, szkoda by bylo gdyby autorka slub planowala na 2013 np :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seer
moja tez ma bzika a mi sie to podoba sama go tam sobie wklada i wali mnie swa dupcia na calego niekiedy sobie troche popusci ale nam to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhhhhhhhh...ja
Myśl sobie co chcesz ale uprawiając seks analny nie jesteś dziewicą nawet jeśli masz jakąś tam błonkę... dziewictwo to bycie w całkowitej niewinności a anal to jednak seks... przykro mi że tak dowiadujesz się że nie jesteś dziewicą... Co do religii... religia to kwestia kultury... odkąd ludzie zaczęli myśleć czcili jakieś swoje kulty... ja akurat wierzę w Boga bo po co niby miałabym żyć... a Bóg jest miłością i to się liczy najbardziej... czczenie przez ludzi pierwotnych drzew czy strumyków też było czczeniem Boga... w końcu on jest wszędzie... To że jesteśmy katolikami, żydami, muzułmanami czy czymkolwiek innym to tylko kwestia kultury... dokładnie tak jak ubiór, jedzenie itp... Taka mała sugestia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kisia
kisia91 ty juz nie jesteś dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacjjja
fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pistacjjja
a potem sie dziwisz, ze figi wchodza Ci w rowa jak stringi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dobrze prawiczku
nie tykaj takich perełek. Jeśli dziewczyna już wie co i jak to zostaw ją zawodowcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowy persona non grata
Ciocia - ciekawy temat poruszasz! to tak swoją drogą... kisia91 - jeśli "gracie w oczko" z tym facetem co to niby będzie Twoim mężem, to nie był to najlepszy pomysł, bo zanim dojdzie do ślubu d...ę będziesz mieć jak studnia, a i nic juz Was nowego w łóżku zakazanego nie spotka... ale zawsze jest wyjście 2: ten Cię rzuci a nowemu nie powiesz no i nie będziesz się do niego odwracać tylem, żeby Ci kręgosłupa od środka nie obejrzał... powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analomaniaczko, po prostu należysz do grupy miłośniczek seksu analnego. Zasadniczo to nic złego, ale bądź ostrożna w kwesti wyboru przedmiotów którymi się posługujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Straszy69
Odpalamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×