Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ona...82

dobra orkiesta lub DJ na wesele -okolice Slaska

Polecane posty

Gość patillll
koszt wynajecia zespołu to ok 2500zł, natomiast dj bierze połowe z tego. Ja polece zespół Nonstop z agencji stagemusic ale oni chca bardzo duzo mozesz sobie zobaczyc na stronce tej agencji jak graja. No ale jednak dla mnie za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam \"Nas dwoje\", będą grali na naszym weselu, poleciła nam ich pani kierownik restauracji w której będziemy robili wesele. To małżeństwo, na przesłuchanie zapraszają do siebie do domu żeby można było ich posłuchać na żywo. To numer telefonu: 607 671 776. Cena na dzień dzisiejszy to 1000 zł, a są naprawdę godni polecenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te zespoły, które wymieniłam na początku - biora mniej, a z opinii wiem - że są rewelacyjni. I faktycznie - www.stagemusic.pl warto odwiedzić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moich "poszukiwań" - średnia cena dobrego zespołu 3 - osobowego to ok. 2.000 zł, ale zdarza się też 1.800, zachęcam więc do negocjacji i umawiania się na osobiste posłuchanie, jak gra kapela - zespoły czesto zapraszają aby ich posłuchać na żywo podczas jakiejś imprezy (a najlepiej wesela). Bo gusty są różne, każdemu podoba się co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malamigotkami
Ja jexdziłam po weselach i słuchałam po prostu jak graja - to naprawdę dobry sposób. I cena 3-osobowego zespołu to 1800-2300zł. warto poswiecic troche czasu i posłuchac na zywo bo brzmi to inaczej niz na demo które czesto zespoły daja do posłuchania. Ja tego nawet nie brałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diamentowy kolczyk. Polecam. To nie orkiestra a zespół, ale grali świetnie na moim weselu!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brevis
witam ! jeśli jeszcze szukasz zespołu na wesle to proszę o tel 606450920 lub e-mail: blueheaven@poczta.fm pozdrawiam dariusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie blueheaven
tylko nie blueheaven

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania12345
witam ! i znowu się zaczyna co masz przeciwko temu zespołowi grali u mnie i jestem bardzo zadowolona a tak na marginesie proszę nie wierzyć tym psełdo postom bez podpisu ania12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie ma co narzekać,90% to przeciętniacy,brzmiący lepiej lub gorzej,grający naprawdę,lub tzw.odtworzyciele całkowici,lub po części.Przekonywanie kogoś o wyższości jednych nad innymi to tak naprawdę pusty frazes.Takie kapele,co istnieją na rynku weselnym jakiś czas,zagrają ci wesele i ci go nie spierdzielą o ile nie moczą ryjka w wódeczce.Trudno trafić na te 10%...i w tym jest sęk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edek72
Zespół RATORO zagrał bardzo tanecznie, reagował spontanicznie na prośby. Bardzo mili i bezpośredni - w dobrym tego słowa znaczeniu - ludzie. Szeroki repertuar, przerwy odpowiednie, zabawy według życzeń. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zespół Ratoro, wspaniały zespół dziękuję bardzo że tak fajnie graliście, bo dzięki wam ja i inni goście bawiliśmy się do białego rana. Nie zapomnę wam tego :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ostatnim weselu co się bawiłem występowała fantastyczna kapela Ratoro, która już od momentu wejścia na salę świetnie witała gości. Potem była wspólna zabawa na maksa i tak już poszło do samego rana. Bardzo mi się podobają takie żywiołowe zespoły jak ten!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam przyjemność współpracować z zespołem RATORO kilka razy bo jestem współwłaścicielką Sali weselnej. Czyli jak by z branży. Ten zespół to najlepsza opcja na udaną imprezę, bo mają wielką klasę, świetny wokal, dobry sprzęt i kochają to, co robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam szczęście bawić się na weselu, gdzie grał Ratoro i była to bardzo sympatyczna impreza i trudno było nie tańczyć przy tak fajnym repertuarze. Są oni kapitalni!POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ślub córki i zięcia zamówiliśmy zespół Ratoro. To była świetna decyzja i dobrze wydane pieniądze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukając napradę dobrego zespołu na wesele, który jest niezapomnianym dniem w życiu pary młodej warto pomyśleć o zespole Ratoro, który doskonale się sprawdza na tego typu imprezach, zwłaszcza że ma bogaty repertuar wykonań na każdą okazję i świetną muzykę. Naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak komuż marzy się kapitalny zespół, to z czystym sumieniem polecam Ratoro, bo są po prostu idealnie stworzeni do dawania radości za pomocą muzyki i doskonale wczuwają się w potrzeby gości weselnych. Myśle, że to zespół kompletny, a zarazem perfekcyjny. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas szukania dobrego zespołu na własne wesele przyjaciółka poleciła mi kapelę Ratoro, która się sprawdziła u niej na przyjęciu weselnym. Była to świetna podpowiedź, bo zespół bardzo fajnie się zaprezentował dając przy tym dużej jakości i radości gościom. Myślę, ze postawienie na nich będzie dobrym krokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×