Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kaja79

Jak dbać o ciało w ciązy???

Polecane posty

Gość gość Joanna
mnie najbardziej przerażała jedna kwestia - rozstępy :( na wapteka.pl kupiłam sobie Mamamil, olejek zapobiegający rozstępom i możecie mi wierzyć, tak jak w zaleceniach dwa razy dziennie smarowałam skórę, tak żeby była cały czas jakby zabezpieczona i nawilżona. Pilnowałam tego bardzo, ale skóra w dobrej kondycji, już nawet po porodzie; bardzo jestem zadowolona z efektów; też na skład warto zwrócić uwagę: różne olejki, ekstrakt z liści aloesu, wit. E. Polecam kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze smarować je olejkiem bio oil. olejek zapobiega rozstępom, ujędrnia skórę no i nawilża ciało. ja i w ciąży jak i po stosuje go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przestań spamować tym GOOWNEM!!! to jest szajsowata parafina w cenie z kosmosu! już lepszy zwykły olej kuchenny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość olej kuchenny? a potem położysz się i będziesz się smażyć? każdy może wyrażać swoją opinie, też mam znajomą, której pomógł olejek bio oil, sama nie sprawdzałam więc się nie wypowiadam, ale jakbym miała rozstępy myślę, że bym go kupiła. a tobie radze więcej dystansu i empatii, hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna

Ja tam używałam balsamu mojego dziecka. Zresztą Eloderm mam nadal i uważam, że najlepiej dba o moją skórę. Nie widzę konieczności kupowania drogich produktów, które działają tylko w ulotce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barra

To prawda, on jest dobry dla mamy i dla dzidziusia. W końcu można go używać od pierwszych chwil życia dziecka. Ma apteczny i przebadany skład i stanowi dobrą warstwę ochronną dla skóry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woojtalinskaa

Przede wszystkim trzeba dbać o skórę na brzuchu. Najlepiej kupić sobie dobry żel do masażu marki HB. Ma bardzo dobry skład, a do tego codzienne masaże też naprawdę wiele dadzą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywałam i serum ujędrniającego do piersi i to wzmacniajace serum przeciw rozstępom z tej serii Vege Mama. Poleca, polska i bardzo dobra marka kosmetyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Balsam przeciw rozstępom Mama Care Efektimy trzeba używać przez cały okres ciąży i wtedy wszystko powinno być w najlepszym stanie. Rozstępy raczej się nie pojawią, o ile będziecie systematycznie korzystać z porządnych kosmetyków. Bez systematyczności cudów niestety nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Basica napisał:

Balsam przeciw rozstępom Mama Care Efektimy trzeba używać przez cały okres ciąży i wtedy wszystko powinno być w najlepszym stanie. Rozstępy raczej się nie pojawią, o ile będziecie systematycznie korzystać z porządnych kosmetyków. Bez systematyczności cudów niestety nie będzie.

Nie. Nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×