Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BLAGAM POOOMOOOCY

JADE DO EGIPTU! BYL ktos???PISZCIE

Polecane posty

Gość BLAGAM POOOMOOOCY

na tydzien! ile wzaisc kasy? jakie ceny wycieczek,piramidy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wulc
Uważaj na terrorystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLAGAM POOOMOOOCY
dzieki za rady? ale jakie ceny i wogole!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BLAGAM POOOMOOOCY
no co wy!ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w internecie znajdziesz
ceny wycieczek itd. Ja nie pamietam. Najlepiej wez karte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie_polecam
Miałem w wypaśnym hotelu a itak miałem sraczke a zona z corka w szpitalu wyladowaly. Podobno zatrucia pokarmowe tam to standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bela_rosunia
a czemu koleżanka pyta o to na forum erotycznym ? :D czyżby potrzebne były jakieś inne wskazówki, niż tylko ile kasy wziąść do Egiptu???? hmm dziwna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdanie jest takie że powinnaś zacząć od nauki obsługi AK-47. Ta umiejętność jest w krajach Afryki bardzo ważna. Tak samo jak umiejętność pisania i czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie choojnia. Rzeka, piasek jakieś stożki wbite w ziemię nie tą stroną co trzeba :o i w dodatku sfinks nie ma nosa:o Oszuści!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tej klątwy to się chyba dostaje jak się faraonowi ssie chooja, bo ja byłem trzy razy i mnie jakoś nigdy nie dopadła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron-san, właśnie tak ! Jak ktoś otwiera sarkofag i próbuje włożyć faraonowi, to potem dopada go klątwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja ja
1. Nie wolno pic wody z kranu, a nawet myc nia zebów. Jesli jestes w hotelu min. 4 gwiazdkowym to dostaniesz mineralnej pod dostatkiem i zatruc nie pownno byc. jesli hotele mają niski standard najlapiej idx do lekarza to dostaniesz jakis preparat z bakteriami, zeby nie miec tam nieprzyjemność 2. jezeli masz wersje all inclusive to 80 s starczy na wysłanie kartek i jakies pamiatki. Na zakup wyciceczek nie masz co liczyć. wex ok 1000 s to poszalejesz. 3 W Egipcie nmie wolno samemu sie nigdzie wypuszczac bo jest bardzo niebezpiecznie (co osobiście uważam za największy mminus tego kraju) 4. NIGDY WIECEJ EGIPTU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1000 baków na tydzień??? pół Kairu wykupisz :D a że - jak podejrzewam - laska jedzie do Sharm albo Hurghady, to przy AI 150 baksów to świat i ludzie no ale samemu rzeczywiście lepiej się po okolicy nie szwędać, bo to jednak dzikusy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tej zemsty - myć często ręce i nie jeść niemytych owoców (te najlepiej myć mineralką), a kłopotów nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upssss
..może ona jedzie dorobić i te 80 jej starczy na bakszysz i gumkę.. śmiech na sali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×