Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Troskliwy

Drogie panie pomuszcie.potrzebuje wiadomosci

Polecane posty

moja dziewczyna sie zabespiecza tabletkami jusz 3 mjesiace.ale my nadal sie boimy kochac bez prezerwatyw i konczyc w srodku boimy sie ciarzy.pomuszcie czy morzemy zaufac tabletkom dodamze to tabletki jedno fazowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tesz mam dysleksie wiec prosze daj mi spokuj nic nato nieporadze,prosze o pomoc a nie o dogryzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana ana ana
ciś każdy ciul ma dyslekcje, do szkoły spierd@laj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hormonalne pigułki antykoncepcyjne działają już od zażycia pierwszej tabletki, a konkretnie to kilka godzin po jej połknięciu gdy tylko się strawi. Więc, Troskliwy, możecie się seksić bez zabezpieczenia już od trzech miesięcy. Jeżeli chodzi o skuteczność antykoncepcyjnych tabletek jednoskładnikowych (zawierających tylko Progesteron), to wskaźnik skuteczności Pearl'a wynosi dla nich 99,5% W przypadku tabletek dwuskładnikowych (progesteron i estrogen) skuteczność w skali Pearl'a wynosi 99,9% Dane z Wikipedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wam naprawde co niekturzy sa bardzo wspierajacy.czlowiek prosi o rade o pomoca apotyka takich ludzi. .20 lat to hyba jest wystarczajacy wiek na powarzny zwiazek.prosilem tylko o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak apropo to czy przez 7 dni przerwy kture jest po karzdej seri tabletek czy przez te 7 dni przzerwy kobieta tesz jest zabespieczona przed wpadka ??? przewarznie wtedy wypada okres w ta przerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje naprawde jestescie zajebisci pozdro pocwicz dla was narazie i tak to oco prosilem to sie dowjedzialem dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ile mam lat.a co do ciebje to brzydkie dzieci powinny kaszke pic zeby im sie skurka sciagala a nie tylko smoczka ciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no niemoge uwjerzyc jestescie jacys zakreceni na maxa.dla prwdziwych niedowiarkuw podaje do wiadomosci ze idzie mi 20 jusz idzie 1989 roczek niemoge no niemoge.ze tak pisze to znaczy ze mam 15 lat niedobijajcie mie.ze robie blendy to roumiem morzecie byc oburzeni ale mam dysleksie nic na to nieporadze to jest choroba saomo z siebje to wychodzi.naprawde leci mi 20 w tym roku szkolnym bede pisal mature 4 klasa technikum no niemoge uwjerzyc ze muj stajl pisma uwarzacie za styl 15 latka dobijacie mie zamiast pomagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinoslomaroma
troskliwy...nie zwracaj uwagi ...tu hieny sa i czlowieka z przypadloscia, typu wada w pisaniu, zjada, zgnoja i wszystko razem, a nie pomoga.. A nalezy dodac, ze ci poprawiajacy sami robia blkedy i to w wypowiedziach do ciebie...wiec no coment;/ ale coz...typowo polska rzeczywistosc...taki nasz narod;/ do rzeczy...moim zdaniem jezeli macie 2 zabezpieczenia to nawet lepiej...po co ryzykowac....daj na wstrzymanie i 3majcie sie ich obu;) a tak ciezko wam z prezerwatywom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie niejest nam cieszko poprostu chcieli bysmy zrezygnowac przejsc krok do przodu ale mamy watpliwosci ze stres czy zwykly katar morze oslabic tabletki strach.jestesmy ponad 2 lata ze soba.i mamy plany na przyszlosc ale niejestesmy jeszcze gotowi na dziecko.strach.wkarzdym bac razie i tak jeszcze do lekarza pujdziemy razem zeby porozmawjac o tym.ale to pod koniec nastempnego miesiaca asz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×