Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sikorka020304

jaki zespół na wesele???

Polecane posty

Gość sikorka020304

Hej, prosze o pomoc jeśli znacie jakieś fajne zespoły weselne z podkarpacia przy których się dobrze bawiliście i które polecacie to prosze o namiary. Z góry dziękuję pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno nie zespół Silver
z Zyrardowa :o niekompetentni ludzie,niemili i bardzo nastawieni na zarobek.Polecili mi swoja strone na której nic nie ma www: http://www.zmsilver.republika.pl serdecznie odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie tragedia ten
Silver z Żyrardowa niczego nie mozna zobaczyć ani posluchac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Najlepszy  zespół to zdecydowanie luxury band super oprawa muzyczna i bardzo szeroki reprtuar a zabawa jest na najwyższym poziomie!!! polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

wesele to tylko z niepoprawni ten zespół wymiata są super posiadają bardzo szeroki repertuar! sprzęt również świetny idealne nagłośnienie dociera wszędzie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMAR

Zdecydowanie najlepszy jest Luxury Band. Warto powierzyć prowadzenie imprezy w ich ręce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daria25

W okolicach Lublina lub Warszawy mogę polecić zespolfiesta.net są naprawdę super, grają przyjemnie i wnoszą bardzo przyjemną atmosferę. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinka

Fiesta to zespół z najwyższej półki jak dla mnie. Grają różnorodnie, dla każdego coś miłego. Mają naprawdę ekstra repertuar i świetną prezencję. Naprawdę super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka
Dnia 9.10.2019 o 10:30, Gość malwinka napisał:

Fiesta to zespół z najwyższej półki jak dla mnie. Grają różnorodnie, dla każdego coś miłego. Mają naprawdę ekstra repertuar i świetną prezencję. Naprawdę super!

Jakiś czas temu miałam okazję poznać zespół Fiesta na imprezie kumpla i przyznam, że jak nie przepadam za muzyką weselną, to oni mają w sobie jakiś taki power, że bardzo mi się podobało. Fajna kapela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisak

Zespole Fiesta. Musicie reklamować się w co drugim temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×