Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Cosinsa

W słusznej sprawie/rozwód rodziców

Polecane posty

Gość Cosinsa

Witam wszystkich. Mam problem i liczę na Waszą pomoc. Moi rodzice niedługo się rozwiodą.Schody zaczną się przy podziale majątku.Mój ojciec to kawał drania dlatego chcę wspierać swoją mamę. Mieszkanie zapisane jest na dziadków - rodziców ojca. Ten zaś obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych, ma tam pracę,dom ,kochankę....przyjeżdża do Polski co 3 miesiące. Wtedy awanturuje się,ubliża wszystkim,wyzywa od kurew,twierdzi,że wszystko należy do niego i on nam wszystko zabierze... Ostatnio zrobił zamek w drzwiach do pokoju żeby żadna z nas do niego nie wchodziła,zabiera dywany,stoliki zakupione ze wspólnego majątku-twierdzi,że wszystko jest tylko jego...Miał chyba z 5 aut-wszystkie sprzedał-mama nie widziała nawet grosza z ich sprzedaży.Przez 20 lat małżeństwa ona zarabiała na życie - jedzenie,środki czystości,ubrania,opłacała nam szkoły itd,itd.On miał zbierać na przyszłość moją i mojej siostry....miał....... Nie wiem jak udowodnić w sądzie,że miał tyle samochodów,że nie płacił na swoje dzieci i nadal nie płaci.Boje się,że możemy stracić wszystko.Ostatnio pospuszczał powietrze z opon od rowerów,wyjął drzwi ze szklarni mamy..... Nieznajomość prawa szkodzi POMÓŻCIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×