Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Julka...

Duża wada wzroku

Polecane posty

Gość pamela90

To ja Was czymś zaskocze i zapytam co powiecie o tych naprawde swietnych szkłach okularowych  Szajna.
Są one odpowiednie dla osob w każdym wieku . Warto przy wymianie szkieł pomyslec własnie o nich. Sprawdzcie w swoim salonie optycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariana

ja na szczęście już nie nosze okularów, zoperowałam sobie wadę wzroku i okulary to już przeszłość. Miałam zabieg metodą lentivu i wada zniknęła. Miałam wadę -7 więc wiem co to znaczy męczyć się z wadą wzroku.... Na szczęscie trafiłam na fajnego lekarza, który zasugerował mi właśnie laserową korekcję. Zabieg miałam w Optegrze w Katowicach, klinika bardzo nowoczesna, nie bałam się o siebie i swoje oczy, bo widziałam, że podchpdozą bardzo profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredis

ja wyszłam z założenia że jak w wieku 30 lat mam -8 i -7 to co będzie w wieku 50 lat... Dlatego zdecydowałam się korekcję wzroku. Zaczęłam szukać w internecie co i jak, poszłam do Optegry w Łodzi, informacje moje z internetu potwierdziły się, że rzeczywiście wada zniknie i to nawet taka moja duża, miałam zabieg metodą lentivu i po zabeigu nie było komplikacji. Cieszę się, że zdecydowałam się na zabieg, bo nie wiem jak funkcjonowałabym jakby wada podskoczyła mi jeszcze bardziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gilon

Mój znajomy miał pół roku temu laserową korekcję wzroku w Centre de la Vision. Widziałam go tydzień przed zabiegiem a potem mieliśmy 1.5 miesiąca przerwy bo akurat byłam bardzo zajęta. Spotykam go po tych prawie dwóch miesiącach i zupełnie inny człowiek:) On akurat bardzo sobie chwali laser.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bohdan Woszczak.

witam

u ojca robilismy z rok temu zabieg/operacje zacmy i wszystko przebieglo pozytywnie do dziciejszego dnia jest w porzadku co jakis czas trzeba tylko jezdzic na wizyty kontrolne do dr.michnowskiego i ogolnie czasem jakies kropelki zakroplic.

wczesna diagnoza to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam sporą wadę wzroku. W jednym oku -5, a w drugim -5,5. Dodatkowo niedawno robiłam badania na jaskrę w klinice www.okulistyka-targowa2.pl. Na szczęście nie sprawdziły się moje obawy, ale muszę co roku regularnie badać wzrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Svetlana O

Ja tez miałam dużą wade wzroku i miałam dodatkowo anisometropię. Zdecydowałam się na laserową korekcję wzroku i jeszcze trafiłam na bardzo dobra klinikę a mianowicie Dzięgielewska Instytut Oka w Warszawie. Gdzie bardzo dobrze wszystko przeprowadzili. Cena równiez bardzo przystepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatw31

A może korekcja laserowa? Spektrum we Wrocławiu - sprawdź na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara

Ja korzystam z pomocy lekarza w gabinecie www.okulisci.wroclaw.pl/.  Lekarz w porę zdiagnozował u mnie zapalenie twardówki. Leczenie przyniosło skutek i dziś jest znaczna poprawa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolia333

Najlepiej wybrać sie do jakiejś dobrej kliniki okulistycznej jak np Optegra. Ma wiele różnych placówek  w kilku miastach jak np Katowice, Kraków czy Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trenka

Optegra to bardzo dobry wybór. Ja robiłam korekcję laserem we Wrocławiu. Bardzo profesjonalnie. Jestem zadowolona z opieki i podejścia do pacjenta. Przy dużej wadzie wzroku nie ma się co męczyć, warto zrobić laser. Tym bardziej, że można skorzystać z jakiejś promocji. Ja oszczędzałam dłuższy czas, ale nie żałuję. Komfort widzenia mam po zabiegu o niebo lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noviczka

no tak, a mają wiele swoich klinik bo ja u nich byłam w Krakowie. I faktycznie są godni polecenia! bardzo zadowolona jestem i polecam także - full profesjonalizm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja namawiam moją mamę by poszła tutaj na zabieg Clearvu 😉 Wiem, że jest on przeznaczony dla osób po 40 roku zycia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałam zabieg w Optegrze i szczerze mówiąc jestem mega zadowolona z rezultatu! w końcu widzę dokładnie i wyrażnie i nie muszę nosić okularów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i słusznie! bo to dobra klinika i nie ma co się bać! jest rzetelnie i dokłądnie i bezpiecznie. No i doskonale leczą wzrok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja także polecam Optegrę! znam tą z Rzeszowa i bardzo cenię to że mogłam dobrze wyleczyć wzrok! polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak, ta w Rzeszowie jest ok. I dbają dobrze o pacjenta - sama jestem przykładem sprzed pół roku i mam teraz dobry i dokładny wzrok. jestem zadowolona bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taką dużą wadę wzroku trzeba kontrolować i leczyć. Może warto zastanowić się nad laserową korekcją wady wzroku? Na pewno znacznie to poprawi komfort życia i ułatwi codzienne funkcjonowanie w pracy oraz w domu. Polecam tym zakresie klinikę Dr Nowosielska, wiem że wykonują tam zabiegi bardzo skutecznie i bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×