Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

całkieminna

kiedy coś się kończy...zaczyna się coś innego...

Polecane posty

Gość Ryczaca 40-stka
To ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cokolwiek się zaczęło,należy zakończyć Wszystko,co się skończyło,pamięta swój początek. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i cudne słonko za oknem, a Wy śpicie??? Szkoda, że druga polówka idzie do pracy, bo napewno byśmy gdzieś wyskoczuli, a tak...cóż pozostaje spacer :) 🌼 miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryczaca 44-ka
Jeżeli chcecie, aby o was nie zapomniano po śmierci i zgniciu, to albo piszcie rzeczy warte czytania, albo czyńcie rzeczy warte napisania. Benjamin Franklin No to zaczynamy od poczatku :D Jade rowerem na wycieczke :P Milej soboty ,slonka ,usmiechu i milosci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam pomyslu na nicka
co robić?? Jakoś tak dziwnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Mysia Pipka :D :D :D normalnie powaliłaś mnie na kolana, ale fajny nick... chyba wiem kto mógł coś takiego wymyśleć :P 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Pani całkieminna ja też wiem że Pani to moja słodka Pani B. I do tego z tygodnia na tydzień piękniejsza i sexowniejsza :) Ale tak na poważnie to chyba grypa mnie wykańcza... umieram ........................................Pozdrawiam i zachęcam dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przy pierwszym wpisie maila nie było... ale i tak sie domyśliłam :) za to Krowy nie poznaję :D :D :D ale jaja znaczy nie krowie, tylko z tymi nickami :) hihihi FAJNIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyfor
a jak się zaczernić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyfor
rycząca cztrdzistka to nie ja... to za dużo do pisania jak dla mnie tylko ja nie wiem jak zmienić kolor? o może bede kameleon? i widze ze odmłodniałam, a co tam, moze być, jestem po 30-tce hi, hi, hi 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jesuuuuu padam :) ta gorączka mnie wykończy........ Krowa Milka ............mniam bo to i mleczko i czekoladka :) ale bym Cię pochrupala.........eh .......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezle ziółko :P no nie wiem nie wiem czy masz racje ...ale ja wiem kim jesteś . Pipka ja tez lubie mleczko Milkowe i łaciatą czekolade .zdrowia życzę!!! Całkieminna napewno wiesz a jak nie to zgaduj !! Marketa -nie wiem Ryczaca -nie wiem Tyfor -tak myslalam ze jak poprzestawiam literki to wyjdzie :P ale fajna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyforku buziaczki 👄 Pipeczko 👄 mega buziaczki, bo choróbsko Cię trzyma Ziółko...ja Cię z Krową pomyliłam :( Marketa, tylko się domyślam :) czyli mam dwa znaki zapytania... ale ja lubię takie łamigłówki... najwyżej mi łeb pęknie od myślenia :D miłego wieczorku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trafiłam i ja,bez linka na poczcie,ale znajdę Was i na końcu świata:D więc nie mogło być i teraz inaczej.Nie rozgryzłam jeszcze wszystkich nicków-teraz to będzie chaos,zanim połapię:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×