Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Catarinka71

Pieluchy - wasze opinie

Polecane posty

U mnie oryginalne pampersy spisują się na 5, ale jakością dorównuje im biedronkowa DADA, choć są troszeczkę sztywne,ale po założeniu mój mały nie widzi różnicy :) teraz testujemy tescowe GAGA i wizualnie są ładniejsze od dady,na razie mogę tyle stwierdzić:)a i maja gumkę na plecach,także kupka nie ląduje na łopatkach. Mieliśmy tez HUGGIES NEWBORN , mięciutkie,pupa się nie odparzała ,ale zdecydowanie mniej chłonne od pozostałych, jednak najbardziej przyjazne dla pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odkryłam ostatnio pampersy z Kuflandu:))wickies-ale nie te w mega pakach(maja folię),tylko te mniejsze,bardzo fajne,przewiewne,miekkie(w porownaniu z Dada),cena przystępna-27zł -kupuje rozm.7-14 kg-50zst,w mniejszych paczkach-16zl-28szt,bardzo fajne i poręczne,np na wyjazd. Dada tez sa ok,czasem trafiłam na babydream-moga byc.Huggiesy kupuje,gdy sa w promocji,sa swietne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie na razie
oryginalne pampersy newborn wygrywają - ze względu na to że są b. delikatne i wchłaniają kupkę hugisy i reszta za twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywam póki co pieluszek z rosmmana 2-5kg są i tak jeszcze ciut za duze mimi ze córka wazyla prawie 3kg jest nadwyraz drobna. gdy skoncze ta paczke przezucam sie na pampersy oryginalne, kupilam na all kilka paczek i roznica w dotyku ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga została już kilkakrotnie przesikana, wiec w naszym przypadku się nie sprawdziły... teraz w ruch poszły Nino- z polo marketu ale już w rozmiarze 3. Pampers ciągle najlepsze i zawsze w pogotowiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może ekologicznie???
A ja polecam pieluchy wielorazowe. Od ponad roku stosuję pieluchy Fashion Baby- mięciutkie, bardzo chłonne, wytrzymałe. O takie: http://allegro.pl/item1126081528_pieluszki_wielorazowe_fashion_baby_rewelacja.html Choć początkowo wydawało mi się że są drogie to już po 2-3 miesiącach widziałam różnicę w portfelu. Kupiłam 10 sztuk, a dla św spokoju na noc i na długie wyjścia używaliśmy Toujours z Lidla- Duża paka wystarcza nam na miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mania
Ja zakładałam córce pieluchy pampersa, huggies'a (classic i premium) i bella happy.. pampersy kupowałam tylko te najmniejsze w żółtym opakowaniu- większe mają wkład aloesowy który podrażniał strasznie skóre (swoją drogą polecam do wyleczenia alantan maść lub krochmal), ogólnie się sprawdzały i pewnie gdyby były bez aloesu kupowalibyśmy je tym bardziej że fajne promocje na nie są... huggies- classic odradzam bo mimo że mój Brzdąc jest szczupły to źle się zapinało-krótkie i wąskie były..no i przeciekały mimo że dużo siusiu nie zrobiła.. premium-jak dla mnie najlepsze..jakość mnie zadowala, super są te 'falbanki' dzięki którym nic bokiem nie przeleci (trzeba je tylko 'odklecić od siebie' i ładnie ulożyć wewnętrzną w pachwiny dziecka a zewnętrzną na zewnątrz i wszytsko jest ok--no poza tym że rozmiarówka jest źle opisana - kupowaliśmy te z 'większą' wagą w opisie niż miała Malutka; ale plus za rozmiary z plusami:) no i za promocje:) bella-podobne do huggies classic-nie polecam.. zastanawiam się tylko dlaczego Wasze dzieci drogie mamy mają tak przemoczone pieluchy że granulat ucieka?? (po nocy ok rozumiem być może tak się zdarza) ale ogólna zasada jest taka żeby zmieniać dziecku pieluchę co najmniej co 3 godziny chyba że wcześniej zrobi kupke albo b dużo nasiusia... co do wad pieluch to zdarza się to każdej firmie produkującej pieluchy:) co do chusteczek to czasami są promocje na 4 paki nivei albo pampersa(dziwnym trafem chusteczek pampersa MAła może używać) i kupujemy wtedy kilka opakowań po 20-22złote (ok5za paczkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki mama kasi
my używamy babydream( są ok i cenowo też za 80szt 39,90zł) i takich żółtych z rosmana baby diapers(za 50 szt-20zł) na zmaine bo te żółte wydają się być zbyt małe w rozmiarze 4, jeszcze używaliśmy papmeprów orginalnych były ok nie odpażały tylko zawsze kupka się z nich wylewała na plecy, to samo było z huggis tylko wychodziła bokiem - mówie o rozmiarze 3, najlepsze były tescowe baby essentials 2 op za 49zł w promocji, teraz próbujemy jeszcze helen harper z carefura -wydają się ok, miekkie,nie foliowe, troszke wieksze jak na 4 i nie śmierdzą nie zbijają sie przedewszystkim tak jak huggisy, no ale to dopiero kilka pieluszek poszło więc jeszcze nic wieciej nie moge powiedzieć. A co do chusteczek to używamy clinic kindi dzidziusi są ok nie powodują uczulenie i nie są za wilgotne, ładnie pachną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZMIAR 5
Rossmanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZMIAR 5
Moja córcia ma 2 latka, waga 13 kg do tej pory uzywałam pampersów i belli (na zmianę) w rozmiarze 5 mam pytanie do tych co kupują z biedronki i Rossmanna JAKIE SĄ CENY i ilości w paczce tych firm (rozmiar 5) DADA Z BIEDRONKI BABYDREAM Z ROSSMANNA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZMIAR 5
dodam ze jesteśmy na etapie oduczania korzystania z pieluch ale jak na razie nie do końca nam to wychodzi ;) może zmiana pieluch coś pomoże- wiadomo zart- ale czasem moze zauważyc że coś innego ma na sobie :) ale głównie względy ekonomiczne ....no wiadomo odparzyć dziecka nie dam kiedyś póbowałam huggesów i od razu odstawialm jak widziałam zaczerwienienie dlatego spóbowac można bo inaczej się nie przekonam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam z Rossmana baby dream - jak dobrze pamiętam! tanie, chłonne, nie uczulają, miłe w dotyku, przewiewne - jak dla mnie rewelacj:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardzo polecam te z rossmana ale zwykłe nie eko :) są super no jak pampersy, z zamkniętymi oczami bys nie poznała raczej własnie dziś małej kupiłam 4rozm waży prawie 11 kg i są w sam raz kosztowały całe 39,99 za 80szt, aha i dla małego który za niedługo bedzie na swiecie wziełam jedna paczke 3-6kg 42szt za 14,99, postanowiłam że na pewno nie bedę syna na papmersach jak córki trzymać skoro te sa połowę tańsze (no chyba że alergia bedzie) skoro i tak w śmietniku wszystko ląduje... aha te z lidla też próbowałam, ale trzymałam małą tylko w ciągu dnia w nich bo po nocy miała wilgotna pupę więc nie chłona tak za dobrze, na te 12 godz, ale te z rosmana wytrzymyją super(są po za tym miękkie i całkiem cienkie, własnie jak pampersy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My najczęściej używamy Pampersów. Przy haggisach mały miał ciągle otarte bioderka, bardzo są sztywne i kształtem niedopasowane. Dady z biedronki też sztywne, happy mało chłonne. Teraz używamy z Rossmana i mogą być. Są cienkie, chłonne, dopasowane, bezzapachowe, ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola ola la
Fajne pieluszki są w Lidl. Super-chłonne i TANIE (mówię o tych w mniejszych paczkach firmy Softino) po przeliczeniu naprawdę się opłaca. I co najważniejsze nie uczulają i nie mają ceraty. Biedronkowskie się chowają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROZMIAR 5
dzieki za info chyba wybiorę te z Rossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwójki dzieci
My od samego początku używaliśmy huggiesów premium .próbowalismy pampersow orginalnych ,happy belli ale maluchą odparzała sie pupcia wiec odpuscilam .ostatnio podkusiła mnie promocja w rossmanie pieluch baby dream duzy karton za niecale 40 zl i sa rewelacyjene polecam rowniez lidlowskie uzywam ich na przemian z rossmannowskimi i oba rodzaje sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam różnych i DADA i Huggies i Pampers i Bella. Sprawdziły sie jedynie pAMPERSA BO NIE PRZEMAKALY, dada STRASZNIE SZTYWNE a huggiesy hmm wole nie komentowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathrin25
mam do was wszystkich pytanie gdzie dostanę pieluchy od 16 do 30kg? czy są dostępne jakieś mniej niż 40 złoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze są pampersy orginalne i dada-biedronkowe (ale moją córcię uczulił aloes ) Lidla te w dużych paczkach też ją uczulają. w małych paczkach, beznadziejne okropnie sztywne i wychodzi granulat) więc my stosujemy 1- pampersy sleep&play ( na noc, czasem w dzień) 2- huggies premium ( trochę sztywne, ale nie uczulają) 3- rossmanowskie ( też sztywne, ale z braku laku mogą być)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebedeuszka
ja tez uzywam z kauflanda Wickies comfort- te niebieskie. juz 5 paczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W sumie to na wielu rzeczach:
My lecimy na pieluchach ze Schleckera (to taka drogeria jak Rossmann). To dobre niemieckie pieluchy. Próbowaliśmy też pieluch z Rossmanna - wersja normalna i ekologiczna (Oeko) i również są bardzo dobre, ale Schleckera mamy bliżej więc częściej tam chodzimy. Próbowaliśmy też pieluch z Aldi, ale były takie sobie. Jeśli chodzi o ceny to w tych drogeriach które wymieniłam ceny pieluch są niemal identyczne jak w Biedronce. Pieluchy z Biedronki mieliśmy raz i tez były bardzo dobre, ale mamy trochę daleko do Biedronki i rzadko tam wpadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieluszki Pampers są tragiczne. Przez pierwsze kilka dni myśleliśmy że źle zakładamy pieluchę. Dopiero zakup innych (Dada) uświadomił nam jak beznadziejne są to pieluchy. Wszystko się wylewa bokami. Dziecko po sikaniu albo kupie ma do wymiany z miejsca śpiochy bo też są ubrudzone. TRAGEDIA. Gorszych pieluch chyba nie ma! Na dodatek pieluchy przyklejają się do pupy niemowlaka. Jeszcze raz NIE POLECAM. Polecam za to Dada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duskka
My zaczynalismy od Libero byly swietne- miekkie, chlonne, bezzapachowe, elastyczne, niestety ich wada byla cena, wiec przezucilismy sie na dade, niestety bez rewelacji, twarde, i zdarzylo sie ze przelatywalo bokiem, pozniej sprobowalismy tych z carefoura swietnie chlona, ale nie sa tak miekkie, i przynajmniej nie puszczaja wszystkiego np plecami, pozniej dostalismy toujurs z lidla niezle, ale raczej sztywne, dobrze chlonely, choc czasem na pupie pozostawal granulat, az wreszcie sprobowalismy pampers active fit i jestesmy zadowoleni. pupa jest sucha, pampers miekki, lekki i super sie dopasowuje nie pozostawily nam zadnych nieoprzyjemnych niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
testowałam chyba z 10 różnych albo więcej więc mogę coś napisać o każdych: Dada : ładne cienkie tanie. Jakość bardzo średnia. zupa zaraz wilgotne, z kupka sobie radzą . Huggies : strasznie twarde i przeciekaly Bambino: ładne cienkie ale mało elastyczne. Gaga tesco: wygląd podrabiane pampers. Nieźle choc cena bez promocji nie do zaakceptowania. Ładne ichlone nie narzekalam . Pampers sleep & play : porażka brak elastycznych boków dla ruszajacego się malucha odpada. i jeszcze ten mocny zapach bleee. Pampers active baby; cienkie ładne i bardzo chlonne . Zawsze gdzieś na promocji więc cena ok. Moje ulubione i najczęściej używane. Pampers premium: super chlonność wygląd balsam .Wskaźnik zamoczenia przydatny. Niestety cena bez promocji kosmos a trudno kupić bo rzadko są. Gdyby były tańsze to tylko je bym brała. Kaufland : najlepsze wśród tych tańszych . Cienkie elastyczne nieźle chronią. Używany jak brak kasy albo pampersów nie ma w promocji w okolicy. Lidl tours te małe paczki. Bardzo fajne na lato bo mega cienkie i przewiewne . Tylko cena regularna porównywalna z pampersami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście pupa a nie zupa jeszcze babydream z rosmanna . strasznie twarde choc ladne. Mało elastyczne. bella: porażka pół paczki do kosza. Grube mało cholnne i ciekły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy któraś z Pań może polecić pieluszki które nie smierdzą chemią ani perfumami...? zależy mi na opiniach osób które obecnie używają dobrych pieluch, jeszcze nie dawno temu używaliśmy belli, ale ostatnia paczka przez nas zakupiona to porażka, strasznie śmierdzą, mam wyrzuty sumienia że zakładam to dziecku na pupe, ale nie mam w tej chwili innych na zmianę, czy ktoś obecnie używa pieluszek i chce się podzielić uwagami, polecić któreś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×