Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość titioo

moj maz mnie nie pociaga...//

Polecane posty

Gość titioo

Wiem, ze pewnie oberwie mi sie tu od nie ktorych, ale to nie moja winaa taka jest prawda.Moj maz jest bardzo chudy, wysoki i choc bardzo lubi seks, uprawiamy go dosc czesto, ale juz bez mojej inicjatywy!Przestal mnie calkowicie pociagac!!!to okropne wiem kocham go, ale czuje ze to sie poglebia, jest to dla mnie duzy problem.mozecie mowic ze gdybym go kochala to bym go akceptowala,ale to nie tak.Ciezki i przykry jest dla mnie ten stan, nie wiem co robic nie mam z kim o tym porozmawiac:////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curious_hell
Ja nie pociagam mojej zony od slubu... taki los :) Nie oceniam cie, wiem ze tak sie poprostu dzieje. Zycze powodzenia i nie obwiniaj sie. Moze on nie spelnia twoich fantazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titioo
jest moim pierwszym mezszczyzna w lozku.Generlanie na nude w lozku nie moge narzekac, ale pociagaj mnie wieksi meszczyzni.chciala bym czuc meszczyne na sobie a nie same kosci....Ci ktorzy tego nie przezywaja nie wiedza o czym mowie...przykro mi ze twoja zona nie czuje pociagu do Ciebie to nie mile uczcie i dlatego ja nie chcem o tym mowic mojeju mezowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titioo
jestem z nim bo go kocham, seks nie jest dla mnie tak bardzo wazny choc bez niego relacje nie saa zaciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega bardzo miłego blondyna
jak duży ma byc ten mężczyzna ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość curious_hell
Sorry, ale to po twojej stronie, Nie tylko mu nie mow, ale musisz cos z tym zrobic. Albo sie rozwiedz... inaczej - zwyczajnie go poranisz i tyle. Ja szukam kobiety z ktora bede mogl sie zgrac w lozku na 100% - nie narazajac naszych rodzin i domow na szwank. Inaczej nie umiem sobie tego ulozyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titioo
:))zaczyna sie.nie mam miary idelanego faceta.chcem zeby nie mial ksoci i zeber na wierzchu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titioo
kiedys jakos mi to tak bardzo nie przeszkadzalo, myslalam ze przytyje, ale stal sie tak chudy ze az nie wyglada.ciezko kupic mu spodnie, swetry cokolwiek!pozadanie jest bardzo wazna cecha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titioo
probowal keidys jakies odzywki troche silowni ale nic.brakuje mu motywacji nie wiem co lenistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona 1234
o jejku,jakbym czytala o sobie,mam identyczny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagłodziłaś go pewnie
Czy Ty kiepsko gotujesz? Bo zazwyczaj po ślubie panowie nie chudną. No i niech zgadnę: trzymałaś dziewictwo do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titioo
byl u lekarza i niby wszytsko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze zamiast radykalnych rozwiazan - rozstan, porzucen itd. podtuczyc go? jesli to ektomorfik to tez sie da go upasc ;). diete jakas ma? ale wiesz - ektomorfik z uwagi na duza \"powierzchnie\" wzgledna liczona jako stosunek pow. skory do wagi jest ..... np. wrazliwy na bodzce ;) moze to bedzie dla Ciebie lepsze niz \"gruboskorny\" endomorfik - moze i lepiej zbudowany ale nie majacy zalet \"ekto\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titioo
pomagalam mu przytyc!!!smazylam po nochach duzo slodyczy tlustego chipsow fast foodow i nicccccc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanek bardzo miłego blondyn
co sie zaczyna ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titioo
on nie chudnie ale stoi w miejscu ile by nie jadl!czy ma okres bardziej pracowity czy mnie ciagle stoi w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagłodziłaś go pewnie
no tak! Jednak nie umiesz gotować. Czipsami tuczyć :O Boże ty słyszysz i nie grzmisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titioo
ludzie przeciez wiecie o co chodzi!gotuje uwazam-b.dobrze.A ze wzgldu an to ze on jest tak chudy gotuje tuczace rzeczy osobne jemu osobno mi bo ja bym juz danwo sie roztyla gdybym to jadla!nie smaze zadnych chipsow chodzi o to ze kupuje mu slodkosci chipsy, a cala reszta jaka mu gotuje to raczej tuczace rzeczy i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titioo
zamierzam go zapisacx w tym tygodniu na kolejne badania bo jak narazie cienko widze nasz zwiazek.on ma pretensje ze nei chce sie codziennie kochac a ja porostu nie czuje pociagu do niego fizycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile on ma lat? jesli nie moze sie "utuczyc" z kategorii tluszcz, to pozostaja jedynie cwiczenia fizyczne:) nikt Ci tutaj nic wiecej nie poradzi no bo niby co?? masz dwa wyjscia: czekac az sam zacznie tyc, pogadac z nim umiejetnie i uswiadomic nie tyle to ze on Ci sie nie podoba, co moze najpierw od tego ze podobalby Ci sie bardziej jakby troche go przybylo;) temat zamkniety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagłodziłaś go pewnie
Może się mylę, ale mi się wydaje że Ty wcale nie jesteś już w nim zakochana - że Ci przeszło. no bo skoro zawsze był chudy i Ci nie przeszkadzało a raptem przeszkadza. Przeszło zauroczenie i tyle, a że to Twój pierwszy to wmawiasz sobie że to tylko brak pociągu do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titioo
kocham go i nie czuje zeby mi minelo calkiem.nigdy wyglada nie mial dla mnie znaczenia ale wnetrze a teraz w kontaktach lozkowych ma to dla mnie znaczenie.jak juz mowilam pod innemi wzgledami mi odpowiada.jest dobry ogolnie, jest dobrym ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie tymi
wszystkimi postami.Wiem dokładnie o czym mówisz, mam dokładnie ten sam problem.Nie jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×