Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczurek.90_90

Czy za długi penis nie sprawia wam bólu?

Polecane posty

Gość szczurek.90_90

Czy penis 17-18cm nie sprawia wam w większości bólu? Proszę o odpowiedź tych mężczyzn, którzy mają takiego penisa i uprawiali seks lub odpowiedź kobiety, która ma/miała faceta który ma/miał takiego penisa. Dzięki z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powiem tak
Ma duzego i dlugiego,kazda penetracja to ból .Sporadycznie dochodzi do takich zbliżeń,radzimy sobie w inny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smako-łyk
17-18 ??? przecież to norma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgs
nie lubiłam seksu z moim byłym, był zdecydowanie za duży... i jeszcze uwielbiał to za czym z nim ja z kolei nie przepadałam... rżnięcie mocno i głęboko... jak narzekałam, że mnie to boli twierdził, że każda przecież lubi jak ja boli???!!!! to sobie zmieniłam na mniejszy model, lepiej dopasowany... a od niego odchodzą kolejne dziewczyny i chyba wiem dlaczego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż. Wydaje mi się że jeżeli ktoś ma dużego penisa, to zwyczajnie powinien się nim ostrożnie posługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa1500
najlepsze są grube i niezbyt długie prawda dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angeelinaa
Mnie tez boli czasem, wiec szukamy takich pozycji, ktore nie sprawiaja mi bolu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwa razy
;) to w szerokości kryje się sukces :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zastanów się, co on czuje. Żeby w pełni sobie dogodzić może lubić ostre rżnięcie, a tu odchodzą od niego kolejne. Ma facet stresa. Nie zazdroszczę. To może powinienem się cieszyć, że mam w normie? Za duży też nie daje radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurek.90_90
:( mam nadzieje że jutro otrzymam kilka odpowiedzi na moje pytanie (pełne pytanie jest zawarte w moim poście znajdującym się przed tym) :( papa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zależy od kobiety... mój facet ma mniej więcej Twoje gabaryty i z reguły nic mnie nie boli, ale są wyjątki. W niektórych pozycjach boli dlatego odradzam pozycję na jeźdźca kiedy partnerka jest w pełni wyprostowana lub pozycja kiedy ona leży na plecach, on podnosi jej nogi do góry przyciskając je do niej. Aczkolwiek 18 cm mimo że powyżej średniej nie jest jakimś ogromnym rozmiarem i kobietom z reguły przynosi raczej więcej przyjemności niż bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurek.90_90
Czy są jeszcze jakieś takie osoby, które mogłyby mi odpowiedzieć na pytanie? :( ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pzbilka
byla kiedys z facetem, ktoego penis mial 18 cm- wiecej bolu niz przyjemnosci. nastepny niestety mial 13 cm - nic nie czulam. I tak zle i tak niedobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja_27
ja bez problemu przyjmuje 25 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze to
nie chce mi się czytać wszystkiego ale moja odpowiedź brzmi, że nie sprawia, tylko facet musi odpowiednio cię rozgrzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malunia niunia
alicja ty to i komin Batorego byś przyjęła bez stęknięcia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Januszsek
A czy 15 cm zadowala kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malunia niunia
Januszsek Pewnie że zadowala.Ale to zależy od partnera,bo jesli sie tylko polozy na kobiecie i bedzie stękał to i więcej mu nie pomże :P Wystarczy mały ale wariat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczurek.90_90
do zaspokojenia kobiety wystarczy nawet 10 cm, bo najbardziej czuły punkt pochwy to punkt G znajdujący się około 5 cm od wejścia do pochwy, a najbardziej czuła cześć to pierwsze 7-10 cm a ja się tylko pytam czy 17 cm przy szybkich ruchach frykcyjnych (takich szybkich jak u psów) to czy to nie będzie sprawiać ból kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój poprzedni facet miał wielkiego bena i została mi po nim trauma na całe życie. zwłaszcza że powikłania po analu leczyłam ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritta 36
Jak dla mnie taki 18 cm jest idealny ale już ponad 20 to dla mnie za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20 cm ok, ale potem to już mutanty się zaczynają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciężko powiedzeć, zalezy od kobiety i od dopasowania się. Moja partnerka nigdy nie narzekała że mam za małego czy coś ale i tak postanowiłem sobie go troche powiększyc. Zamówiłem pompke http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-438-Pompka-Automat-perfect.html no i jak na razie jestem zadowolony z efektów. Zastanawiam się tylko jak będzie dalej ale jak na razie nie zamierzam przestać z niej korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też ponad 20 i staram się nie używać go tak by sprawiał ból lecz przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam 21 cm i grubego i lubię rżnąć mocno i głęboko. A z tymi podkurczonymi nogami to prawda. Kiedyś rżnąłem tak 40 letnią mężatkę i aż wyła z bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ma 16 cm i moja piekna rzadko, ale czasem narzeka jak za ostro pojadę. Nie jestm jej pierwszym, więc kiedyś powiedziała, że miała takiego dużego w sobie 19cm i to już za dużo, że bardziej się bała że cos jej się stanie, że boli niż miała z tego przyjemności. I też uważa, że bardziej woli grubego 13-16cm jak cienkiego, a długiego. Co do pompki kolego to poczytaj sobie w necie. Jak się od niej uzależnisz to samodzielnie nie będzie Ci chciał stanąć. Bo po tej pompce dochodiz w korzeniu do mikrourazów połączeń synaptycznych i po dłuższym, częstym używaniu nie odczuwa się tak dobrze bodźców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×