Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie umiem sie całowac

panicznie boje sie sie pierwszego pocalunku!!!!

Polecane posty

Gość nie umiem sie całowac

az wstyd sie przynac ale mam 22lata i nigdy sie nie calowalam:-( nie daltego ze jestem brzydka bo jestem ladna i podobam sie facetom...no ale jak byla okazja to ja zawsze sie balam i wstydzialam i tak jakos unikalam tego...za kilka dni mam spotakanie z chlopakiem ktory bardzo mi sie podoba....i wiem ze on bedzie chcial mnie pocalowac...bo juz mi daje to do zrozumienia w eskach....ja tez bardzo tego chce,bo on jest cudowny....ale panicznie sie boje,ze nie bede wiedziala co robic...ze mi nie wyjdzie....ze on sie skapnie...nie chce mu tego mwoic bo on ma 27 lat,podoba sie laskom....mial i pare...wiec rozumieice?nie chce sobie siary robic mowiac mu o tym:-o co ja mam zrobic???pomozice mi?plisssss😭 i nie smiejscie sie ze mnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie ma się czego bać
Jak już przyjdzie ten moment kiedy Wasze usta się zejdą - nie mysl o tym że zaraz coś spalisz a z pewności Ci wyjdzie.Bądź po prostu sobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna1982
hehheheh nie jest tak zle ja tez sie bałam czytałam gazety jak sie całuje ale dalej sie bałam gdy pewnego razu poszłam na wesele kuzynki i tam poznałam kolesia który mi sie podobał bawilismy sie swietnie ale pod koniec wesela wzioł mnie na dwór i niespodziewanie mnie pocałował tylko ja głupia uciekłam masakra a jak poszłam na 2 dzien to go juz nie było powiem ci jedno kazdy sie umi całowac niema wyjątków::):):):):)wiec nie bój sie i pocałuj go pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem sie całowac
ale ja sie boje ze nie bede wiedziala co i jak robic....no wicie:-O ale chyba mu nie mowic co???bo dla mnie to siara na maxa!!!a jesli on sie zaorientuje????:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind....
Nie przesadzasz z deko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem sie całowac
no nie wiem :-o a mowisz ze przesadza?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z Wind....
Tam mówię. Ktoś wyżej napisał, ze całować potrafi się każdy i to jest prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem sie calowac
ale i tak sie boje,nie wiem co i jak i w ogole ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet 27 lat daje Ci do zrozumienia w esach, że chce Cię pocałować? W takim tempie to daleko nie zajdziecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tmuhngdbmjkkldtrf
ja sie zawsze boje pierwszego pocalunku z nowa osoba. bo kazdy caluje zupelnie inaczej i poczatki nie naleza do latwych zeby sie zgrac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie umiem sie calowac
on sie mnie nie pyta czy bedzie mogl itp.tylko jak flirtujemy przez te eski....to czasem mi pisze....ze szkoda nie moze poczuc teraz mojego pocalunku itp.wiec wiem ze na pewno bedziemy sie calowac-i ja bardzo tego chce ale przeciez mu nie powiem ze ja nigdy..:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pierwszy pocalunek byl strasznie nieudany. ale moze tez dlatego, ze facet srednio mnie pociagal i tak jakos probowal nauczyc mnie technicznie. drugi pocalunek byl o wiele lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilkaxd
nie ma czego się bać każdy to potrafi to jest moment, chwila i nawet nie wiesz kiedy a już umiesz to robić, też się bałam i to bardzo bo myślałam że coś nie wyjdzie że on domyśli się że ja nie umiem nie wiedziałam co robić ale jak on mnie pocałował to już późnij robiłam to co on więc uważam że na prawdę nie ma czego się obawiać jeżeli to ten odpowiedni to nie uciekniesz ;) i nie przejmuj się każdy to potrafi ;) Dasz rade ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a umiesz jeść
umiesz się podrapać, gdy Cię coś swędzi, umiesz przeciągnąć się w łóżku rano, kiedy masz ochotę? Zapewniam Cię, że umiesz się całować tak samo dobrze, jak wszyscy, to nie rzemiosło - możesz co najwyżej nie pasować preferencjom konkretnego chłopaka, ale na to nie zaradzi żaden trening ani nauka (zresztą to naprawdę rzadko się zdarza w przypadku pocałunku). Całuj się tak jak lubisz i umiesz, a umiesz tak samo dobrze jak wszyscy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego
hehe ja pamiętam swój pierwszy pocałunek zwykły cmok a buraczki byliśmy ojojoj... aż miło wspominać ;) tylko ze wtedy to gówniarze byliśmy ;D a taki poważny pocałunek... mmm... eh... nie pora na wspominki ;D a teraz takiej techniki trochę... nie wpychaj mu języka do ust, tylko delikatnie chwyć swoimi wargami jego wargi. a później rób to co on ;) i będzie gitara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda ze kazdy umie
ja nie umiem a dodatkowo nie lubie wiec totalna porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj sie niczym bo coo
ja w wieku 19 lat spie r doliłam mój pierwszy pocałunek ... :D z 21letnim chłopakiem, który przede mną miał chyba 9 dziewczyn.. ;) nie umiałam sie całować i gdy to zrobiliśmy chłopak mi powiedział, że nie tak i pokazał jak, potem troche praktyki, nabrałam wprawy i stwierdził, że jest pełen podziwu, że tak szybko nauczyłam sie tak świetnie całować :P miałam dobrego nauczyciela :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek ; ))
Słuchaj, może jestem trochę młodszą koleżanką(15) ale mam to już za sobą! ja tak samo jak Ty czytałam te wszystkie fora i prosiłam o pomoc koleżanki! to jest straszne, wiem. ja osobiście panicznie się bałam i uciekałam od tego. ale pewnego razu poszłam na spotkanie z chłopakiem, siedzieliśmy na ławce on niespodziewanie pocałował mnie w usta, spojrzał mi w oczy i nie wiem jak to się stało ale zaczęliśmy się całować! do tej pory nie mogę uwierzyć jak świetnie sobie radziłam jak na pierwszy raz ;o haha! :) moja rada jest taka: nie stresuj się (wiem, łatwo powiedzieć, ale u mnie to stało się tak spontanicznie ze nawet nie zdążyłam się zdenerwować!), a przede wszystkim naśladuj ruchy chłopaka! to najlepsze rozwiązanie, uwierz mi:) robiłam to co on i świetnie się zgraliśmy. on wykonywał coraz bardziej namiętne ruchy a ja go naśladowałam ;p nie wiem nawet jak ale moja ręka powędrowała bezwładnie na jego szyję. Kiedy skończyliśmy on ponownie spojrzał mi w oczy, cmoknął delikatnie w usta, ja zrobiłam to samo i dalej siedzieliśmy bez słowa patrząc na wodę :) Pozdrawiam i trzymam kciuki! dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwfugiejfb
Ja 1 raz całowałam się w wieku 18 lat. Też się bałam i w ogóle, ale to naprawdę nie jest nic strasznego ;) To jest umiejętność wrodzona, każdy to potrafi :) Wystarczy, że on cię pocałuje pierwszy, a ty już bedziesz wiedzała co zrobić dalej :) Naprawdę, każdy to potrafi, to jest tak naturalne jak np.połykanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie...
Bardzo ale to bardzo boje sie pocalunku, mam 15l spotkalam sie 2 razy z chlopakiem on ma 25l mial juz nie jedna dziewczyne. Pierwszym razem kiedy zblizal swoje usta do moich bylo ok ale kiedy juz mnie musnal odsunelam sie i tak za kazdym razem, ostatnio tez chcjal mnie pocalowac, tym razem kiedy nasze usta sie zblizyly nie odsunelam sie ale on zaraz chcjal mi wepchac jezyk wiec znow sie odsunelam. Nie wiem byly dwa podejscia boje sie nastepnego spotkania z nim bo nie wiem czy bede potrafila sie z nim pocalowac, boje sie ze nie bede umiala, co ja mam zrobic?pomocy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ummmmmmmmmm umm
ale to chyba pedofil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj maz ma prawie 40 lat
a do tej pory nie umie sie calowac, zoorientowalam sie jak poczulam jak caluje mnie kochanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeszcze nie...
Nie zaden pedofi, kochamy sie i tobie nic do tego. Ja pisalam tu z innym problemem a nie z tym ze mam faceta starszego o 10lat. Wiesz co to jest wgl pedofil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy jest cudowny
Pierwszy pocalunek jest straszny ale jak juz chlopak sie zblizy to sie nieodsuwaj bo tylko mozesz go speszyc albo zniechcecic moja rada nie mysl o tym to przyjdzie samo z siebie i mimo ze ja mam 14 a moj chlopak 17 to sie kochamy i jesli mu na tobie zalezy to powiedz mu powinien zrozumiec i byc delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calusny
Ja mam o 2 lata mlodsza dziewczyne i jak sie do niej zblizylem wystraszyla sie i troche mnoe speszyla ale potem wszystko mi wyjasnila dlaczego i podszedlem do niej delikatnie dotykalem ja najpierw po policzku przeczesalem wlosy a na koniec przysunolem do siebie i okazalo sie ze bylo wspaniale i ona calkiem niezle sobie radzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój pierwszy pocałunek był piękny, taki jaki sobie wymarzyłam. Czułam się idealnie i jemu też się podobało - zaznaczam, że moje doświadczenie w tym temacie było zerowe. Długo na to czekałam, jakieś 29 lat ;-) ale warto było. Nie ma się czego bać, jeśli on jest chętny i ty też to będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam1989

Mój pierwszy pocałunek nie był udany gdyż polegał na wzajemnym wpychaniu sobie języków do ust. No cóż. Taką miałem nauczycielkę. Robiłem to co ona robiła. Sądziłem, że tak ma być. To jednak był mój pierwszy pocałunek i nigdy go nie zapomnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01

Poćwicz z koleżanką. 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×