Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutalek

tracę Go...

Polecane posty

Gość smutalek

witam! Jestem z facetem 5 lat jak sie poznalismy był rok po rozwodzie (żona zostawiła go dla innego) teraz spotkali sie i wszystko sie zmieniło... jest nieobecny ciagle zły o wszystko się czepia. ja wiem ze on o niej myslal przez ten cały czas ale Ona go nie chciała teraz zmieniła zdanie od tak bo została sama. Chce zeby byl szczesliwy tylko ze to tak boli nie jestem w stanie odejsc czekam na jego ruch.. czy dobrze robie? widze jak on sie męczy... powinnam sie wyprowadzic? co ja mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAR.....TA
Jeżeli On nadal cos do niej czuje ... moim zdaniem nie warto walczyc, zawsze bedziesz ta druga, wyobrax sobie że kochasz sie z nim a on po rozmysla o swojej żonie, :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddopooeemmm
zostaw go zanim on Cie zostawi. wtedy moze uprzytomni sobie co sie stalo... na facetow najlepiej dziala ignorancja podobno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutalek
Jesli go zostawie to bedzie to nieodwracalna decyzja i nie wróce do Niego. Tylko zastanawiam się czemu mi nie powie ze to koniec...Ale moze rzeczywiście nie powinnam czekać tylko sama to zakonczyc.Dzieki za rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSYCHOLOG...
Moim zdaniem poczekaj na jego ruch w końcu to on (jak podejrzewasz) chce z waszego zwiazku zrezygnować. Badź dla niego najlepsza jak potrafisz byc czuła, miła i namiętna-niech się zastanowi co traci bo wracając do zony będzie wiedział z czym ma to porównać...-radzi psycholog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×