Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajjaaaa

ślub w pazdzierniku - co wy na to

Polecane posty

Gość jajjaaaa

czy pazdziernik to dobry miesiac na slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a daczego nie
wiadomo ze moze byc zimno ale co to przeszkadza . Ja tez mam w pazdzierniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam Slub za 380 dni wlasnie w pazdzierniku i jakos nie narzekam z tego powodu, a wrecz - bardzo sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama planowalam w pazdzierniku bo to piekny miesiac jednak ze wzgledu na studia wybralam sierpien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam ślub w pażdzierniku zeszłego roku i było w sam raz. A te kolory , ach jak bym chciała przeżyc to jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hulla hopp
a ja brałam ślub cywilny w październiku 2006...to była chyba najpiekniejsza jesień jaką pamiętam. Braliśmy ślub o 15:00, słoneczko przyjemnie świeciło, było cieplitko (ja w gorsecie i cieniutkiej marynarce). No i ta burza kolorów. Prawdziwa Złota Jesień. Kościelny brałam rok później we wrześniu i cały tydzień przed moim ślubem lało jak z cebra...na szczęście w sobotę wyszło słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajjaaaa
moj slub tez ma byc w pazdzierniku:) i tez sobie mysle ze pazdziernik to tez dobry miesiac , w koncu niektorzy biora tez w lutym, najwazniejsze ze dwoje ludzi sie kocha i chce sie pobrac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam w październiku i to jeszcze pod koniec i w niczym mi to nie przeszkadza. Może boje sie troche jaka bedzie pogoda ale w koncu nie to jest najwazniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filip z konopi
powinnaś teraz dużo się dupic z innymi facetami to ostatnia szansa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja marzę o ślubie właśnie w październiku, jesień to w ogóle moja ulubiona pora roku...te mieniąca się w słońcu kolory,pięknie...dla mnie to idealna pora na ślub...nawet jeśli popada deszcz to co...najważniejsze są emocje,uczucia,miłość i dobra zabawa na weselu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci juz za tydzien ;) generalnie plusem jest wieksza ilosc wolnych sal i terminow. a co do pogody: w sierpniu czy w czerwcu tez moze wiac i lac jak z cebra, wiec nie ma zadnej prawidlowosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...zainteresowana...
październik to piękny miesiąc, nasz wybrany - ślub za rok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×