Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lookalikee

usuwam NK!!!!

Polecane posty

Gość lookalikee

właśnie usunęłam swoje konta NK to shit, nie okłamujmy się już zaczynają zarabiać na ludziach, a poza tym co tam jest ludzi wszystko co mogą tam wklejają!!! chce się ktoś do mnie przyłączyć? dostanie medal z ziemniaka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lookalikee
weź sam portal przyniósł im niezłą kasę więc niech nie naciągają ludzi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lookalikee
kontO literówka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto w ogóle powiedział, że to będzie darmowe? przecież to nie społecznicy tylko ludzie biznesu, to jest ich pomysł na biznes i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lookalikee
oj dobra nie o to chodzi, ale o sam fakt jak grają sobie z ludźmi jak chcesz widzieć kto Ciuę podglądał to musisz zapłacić, a w ogóle po cholere podglądacz, kto był, kto jest dostępny i jakieś głupie prezenty?!?! ja mam swoją opinię nie podoba mi się to i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz sie wypisuje
tak macie racje ja sie juz wypisuje bo od poniedzialku bedziemy placic za zalozone konta wiem to z dobrego zrodla. LUDZIE LIKWIDUJCIE KONTA:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nk to od poczatku
bylo badziewie. I tak was podziwiam, ze tak dlugo wytrzymaliscie :D Podgladacz to kompletne gowno dla zdesperowanych :D A kazac sobie za cos placic to juz szczyt. Moze niedlugo zaczna zalozyciele portalu pobierac oplaty w naturze :O NK w tej chwili jest gorszym badziewiem niz fotka.pl :O A teraz wszystkie zalosne desperatki ktore chwala sie swoim nowym samochodem, wycieczka lub facetem :O naskocza na mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nk to od poczatku ----> zadziwia mnie Twoja znajomosc nk, skoro zakladam, ze nie masz tam konta? Dla mnie najgorsza hipokryzja to zakladanie jakichs fikcyjnych kont do podgladania i krytykowania innych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nk to od poczatku
Nie mam konta ale czytam kafe. A topikow o NK jest jak nasrane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_kinga
enamorada - otóż to! Narzekają osoby, które po to żeby korzystać z tego co tak krytykują zakładają fikcyjne konta... Portal NK jest przedsięwzięciem komercyjnym - może nam się nie podobać, że wprowadzają płatne dodatki, ale mają do tego prawo. Ja tam się dobrze bawię na naszej-klasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nk to od poczatku
Czytaj co wyzej napisalam. Bawcie sie przeciez nikt wam nie zabrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oplaty za podgladacz to
jeszcze nic ale maja wprowadzic oplate za zdj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddd
a ja wam powiem ze nk mi sporo dalo- w sensie odnalezienia znajomch. poodnawialy sie kontakty, co u kogo slychac jak ci ludzie w ogole sie pozmieniali. mile to. niemniej uwazam ze pobieranie oplat za zobaczenie kto byl w twoim profilu tojuz przesada. i na pewno jesli wproadza oplaty za konta -ja swoje usune.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddd
moze inaczej bym to jeszcze odebrala gdyby takie zasady byly wprowadzone od pocztklu istnienia portalu- a tu taka dilerka daja probke zeby sie uzaleznic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelllllllllllllllllllllllllll
ale o co Wam chodzi?przecież to naturalne,na czymś muszą zarabiać,a że są takie matoły,które płacą za jakieś pieroły na nk to wogóle jakaś porażkaja nie miałam kona,nie mam,i nie zamierzam ŻENADA ŻENADA ŻENADA buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddd
no na pewno charytatwynie tego nikt prowadzil nie bedzie tym bardziej jelsi mozna cos wyciagnac- ale dla mnie cena nie bylaby proporcjonalna do korzysci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W DUPIE MAM KONTO NA NK
:O Też nigdy go nie miałam, nie mam i mieć nie będę. I śmieszą mnie wszyscy podniecajacy się NK i jakimiś zmianami:D Duża większość moich znajomych(a mam ich sporo) też nie mam tam konta. Dzieki Bogu nie zadaje się z pustakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka ajka
ja tez juz usunelam z miesiac temu powod: zagladaly na moja strone jakies obce mordy, trzeba bylo sie rewanzowac komentarzami,a niby co mialam napisac osobie,ktora dalej wyglada jak wyglada,dalej jest gruba i brzydka,a pod jej zdjeciami widnialy komenty,laska,trzymaj tak dalej,super fotki,piekna jak zawsze po drugie zaczely mnie dodawac i zapraszac znajomi znajomych, a niestety tam sa szczegolowe dane o mnie,wiec nie zycze sobie,ze ktos obcy to czytal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×