Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majutek

Gdzie kupować małe rozmiary?

Polecane posty

Gość Majutek

Pytanie jak w temacie, skierowane do tzw filigranowych dziewczyn :) W jakich sklepach kupujecie ubrania? Mam 23 lata rozmiar ok 34 (czasem 32, czasem36) i mam problem z kupnem fajnych ubrań (w rozsądnych cenach). Większość ubrań w tych rozmiarach jest typowo sportowa, i dość długo się tak ubierałam, ale chcę przestać. A mimo chęci, jakoś nie bardzo mi to wychodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz się do Tally Weijl. Znajdziesz tam coś sexy w małych rozmiarach (od xxs). Polecam też Terranovę (zależy gdzie mieszkasz, bo te sklepy różnią się miedzy sobą); tam znajdziesz bluzki od xs a spodnie od xxs; House (trochę sportowo, trochę elegancko-rozmiary od xs), w Bershce spodnie i spódniczki, bo bluzki tam są dość duże, Orsay ma rzeczy od rozmiaru xs, H&M od xxs. A i w Cubusie są super rzeczy! Kiedyś były obszerniejsze, teraz można znaleźc tam cos ładnego od rozmiaru xxs albo xs (zależy od fasonu). Generalnie sklepy młodzieżowe mają mniejsze rozmiary. Ja też jestem bardzo szczupła i tata mojego chłopaka zawsze się śmieje, ze ubieram się w 5,10,15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona xxs-ka
Mam podobny problem - zdarza się, że rozmiar "S" wygląda na mnie jak worek po ziemniakach. Dość często kupuję po prostu najmniejsze nowe i markowe ubrania na eBayu (wpisując w wyszukiwarkę "xxs" ;) ) - nie dość, że jest olbrzymi wybór, to jeszcze taniej niż w sklepach i gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona xxs-ka
Ja też polecam Tally Wejl, Bershkę, Cubus, Camaieu. Terranova niestety popsuła się jakościowo. Ogólnie na pewno w wszelkich "młodzieżówkach" szybciej znajdziesz coś pasującego, niż w damskich butikach :) W każdym razie warto poszperać też na aukcjach. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×