Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goldenka+

najlepsze perfumy swiata *_*

Polecane posty

Gość goldenka+

A ja uwazam ze najlepsze sa AMOR MOR CACHARELLE I SKIN THRUSSARDE .Boskie bez dwoch zdan .A najbardziej przereklamowane -CODE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko nie kiblowe
szanel nemba fajf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldenka+
ee jest trwały ,moze trafiłas na podrobe .U mnie jakos zwsze długo trzymał .Juz o SKIN nie mowie ,po umyciu garow jeszcze czułam na nagdarstkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrax12342
CK Euphoria, Chanel Mademoiselle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldenka+
nie spimy ,przynajmniej ja nie spie ale chciałabym... a co do tematu-jesli kupisz nawet drozsze perfumy -takie no nawet do 200 to masz je praktycznie na ponad pół roku a nawet i znacznie dłuzej .Oplaca sie czase zaszalec ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam bzika na punkcie perfum- mam już malutką kolekcję i na pewno będę dążyć do jej powiększenia :) p.s. na pieniądzach nie śpię, właściwie to jestem biedną studentką :P Zgadzam się z goldenką+ że warto zainwestować w droższe, markowe perfumy ze względu na ich trwałość i piękny rozwijający się z każdą godziną zapach którego w podróbkach, lub perfumach z niższej półki nie uświadczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam Armani-Si, ale w mojej kolekcji są też inne. Jest CK-Euphoria, Armani-Emporio oraz Christiana Diora-Hypnotic Poison. Kupuję perfumy na galeriazapachow.pl bo są trwałe i w dobrej cenie, a takich właśnie długo szukałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×