Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Marcinek26

Co ma zrobic facet...

Polecane posty

Gość marcellooo
permen jest skuteczny? ja szukam czegoś co może nie pomoże mi w 2 dni, ale pomoże na pewno. słyszałem jeszcze o maxilove? może ktoś o tym też ma jakieś info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorrymorry
ja sam nie miałem styczności z tymi tabletkami, ale osoba bardzo mi bliska tak. Mój brat przez dłuższy okres czasu cierpiał na impotencję. Na szczęście poszedł w koncu do dobrego lekarza i wziął się za siebie. Zaczął ćwiczyć, przeszedł na dietę, mniej się stresował, brał permen. To wszystko sprawiło, że dziś czeka na swoje pierwsze upragnione dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjjoooooo
MARCINEK26 znien nick odrazu ci stanie!!!!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregorrymorry
widziałem wczoraj reklamę w TV, do permenu dodają nakładkę wibracyjną. próbowal jej ktos może?? ja bym się w sumie skusił, nigdy takich specyfików nie używałem,ale fajnie byłoby spróbować czegoś nowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Truskaweczka*
Marcinek a ile masz lat i czy masz dziewczynę? Moim zdaniem musisz ćwiczyć i to koniecznie, bo trochę ruchu ci nie zaszkodzi, zdrowo się odżywiać, nie zapominać o lekach, a przede wszystkim musisz uwierzyć w siebie :) Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dziewczynę oczywiście, inaczej bym sie tak nie martwił :P hehe fajny pomysł z nakładką, podobno niezła zabawa z tym jest i ogólnie może zwiększyć chęci :) ale tabletki i bez takiego dodatku sa dobre, skutkują i czuje się ok :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazdaniec
ja próbowałem z nakładką i to nie jeden raz. Przeżycia naprawdę niesamowite, polecam ;) a co to jest Permen?? mogę ja go np brać jeżeli normalnie mam wzwód tylko chcę poprawić jakość swojego życia seksualnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mżdżonek
Nawet jak facet ma wzwód to może sobie brać jakieś ziołowe tabletki, co za problem? Przecież można się wspomóc ziółkami i witaminami żeby jakość była lepsza. Ja nie mam takich problemów, ale sam używam permenu, kiedyś brałem penigre. Tak dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zdrowia na pewno mozna sobie dobrac jakies witaminki, ale permen moze niech biora ci co faktycznie maja taka potrzebe - bo stres, praca, brak ruchu - i klopoty wtedy sie zaczynaja, trzeba sie troche zainteresowac swoim zdrowiem, raczej kazdy chce byc zdolny do seksu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazdaniec
no tak, ale skoro są to ziołowe tabletki to czemu ja nie mogę? dla poprawy jakości mojego zycia? witaminki takie zwykłe to raczej mi w tym nie pomogą. no i fakt, przecież każdy chce odczuwać satysfakcję... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już jak wolisz, osobiście nie mogę nic powiedzieć przeciw parmenowi - ciągle biorę te tabletki i poprawa jest stała :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tablet
to super a poprawiaja jakosc tj dluzej mozna ?? bo tu taki gostek pytal o to, wydaje mi sie ze permen poprawia i to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kriss.ot
to ogólnie poprawia jakość wzwodu, ulepsza doznania. Ogólnie to poprawia wszelkie sprawy związane z seksem. Nie tylko MOŻESZ, ale i CHCESZ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasaNova
dieta to podstawa, wlacz do diety pestki slonecznika lub dyni (nie prażone of kors),nie wiem czy pomagaja na stanie ale produkcje "smietany" tak wzmagaja ze leci i leci, nie żartuje, sprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajcaco
te pestki to niezly motyw tabletki mam zagryze pestkami i lasce szczeka opadnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siabadabada_23
Może pilnować haremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonyJAŚ
Kupiłem kiedyś te tabletki i to był dobry wybór, zło zostało zażegnane - na samym początku tworzenia sie problemu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombeczka777
dokladnie podoba mi sie wczesniejszy duzo post o tym, ze trzeba troche zmienic swoje nawyki - czyli zeby pozbyc sie jakiejs bariery psychicznej, trzeba odetchnac powietrzem, odsiwezyc umysl, tabletki na potencje o ktorych piszecie - oczywiscie, na pewno dzialaja, liczy sie tez wiara w ich dzialanie, ale dotlenic sie, jakies male zajecie fizyczne, chociazby odsniezyc sobie podworko czy pojsc na zakupy i je przytachac zamiast podjechac 5 metrow samochodem - to jest chyba dobre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cinek_man
a przepraszam bardzo co ma palenie do wzwodu?? jedno z drugim ma w ogóle coś wspólnego? Jak się zaczyna brać jakieś tabletki, dajmy na to ten permen to już nie można palić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofraa
ja bralem, nie obchodzi mnie JAK dzialaj, grunt ze skutecznie. moze i w glowie, ale zeby sie cos w tej glowie odblokowalo musi byc jakis sygnal - ze juz sie jest zdrowym, nie. psychologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariila
skoro sa ziolowe to powinny dobrze dzialac i nie truc organizmu, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
według mnie absolutnie to dobre tabletki, dlaczego mają niby 'truć"? jest poprawa przecież, to chyba świadczy ze jest lepiej, a nie gorzej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalalalalalala
o rany dobre te tabletki naprawde??? to wstydliwa sprawa ;/;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimna zima
ja jeszcze o czymś takim jak Permen nie słyszałam??? Na wzwód?? Jak działają?? Ile kosztują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×