Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małajestem.

JAK BYĆ TAKĄ ZMYSŁOWĄ, DZIEWCZĘCĄ, SEXOWNĄ.....?

Polecane posty

Gość małajestem.

niektóre dziewczny/kobiety takie są, jak to się robi.? chciałabym być dziewczęca i zmysłowa, a jednocześnie sexy... ;) żeby jednym spojrzeniem hipnotyzować. Nauczycie mnie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małajestem.
nie pchajcie sie.! po kolei :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małajestem.
NIE GRAŁAM. właśnie nie wiem jakie ruchy.? jakie zachowanie, gesty. pomożcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm. skoro widzisz roznice miedzy soba a kobietami seksownymi i zmyslowymi, to pewnie tez potrafisz okreslic jakie one sa. jak dla mnie, tak w skrocie chodzi o: 1) dobrze dobrane ubranie, podkreslajace sylwetke, ukrywajce mankamenty figury itd. wiadomo, ze odpadaja stringi wystajace znad obcislych biodrowek. wylwajace sie boczki rowniez skreslamy. brzuch powinien byc zakryty. ciuchy dobrane do odpowiedniej okazji, ale tez takie, w ktorych sie bedziemy dobrze, pewni siebie, czuc. zalecane obcasy, nawet 3 cm, ale to nie koniecznosc :) 2) higiena osobista :P chyba nie trzeba pisac, o czystych, wypielegnowanych, dobrze ulozonych wlosach. zadbane paznokcie i dlonie. delikatny makijaz, majacy podkreslic nasza urode, a nie stworzyc nowa twraz, w innym kolorze itd. wytuszowane rzesy, ladnie dobrana szminka/blyszczyk (osobiscie uwazam, ze lepsze sa szminki :P), czarna kredka, i matujacy podklad to obowiazek. 3) perfumy. wg mnie dzialaja cuda, i nie wyjde z domu bez perfum. mam 3 ulubione, zaleznie od pory dnia i nastroju :P psikamy nadgarstki, okolice szyi. mozna tez psiknac taka mgielke w powietrze i w nia wejsc i pcozekac az drobinki perfum opadna na nas :P 4) gracja. plynne ruchy. WYPROSTOWANA SYLWETKA. uwazam, ze to najwazniejsze, bo gdy sie prostujemy to od razu nasza figura inaczej wyglada. brzuch staje sie bardziej plaski, biust wypiety do przodu. pewny krok, plynne ruchy. 5) pewne drobne detale typu... nie smiejemy sie jakbysmy ryczaly numer pociagu na dworcu. nie mowimy z pelna buzia :] staramy sie wiecej usmiechac. haha, mowi sie tez ze nizszy glos jest bardziej zmyslowy, ale zeby to nie wyszlo jakos nienaturalnie :P siedziemy wyprostowane, noga zalozona na noge... nie wiem co moge jeszcze podpowiedziec... takie jest moje wyobrazenie kobiety smyslowej i z klasa.. nie wiem czy do konca ci o to chodzilo...:P bo wiele rzeczy jest wg mnie nie do nauczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
dziewczęca i seksowna się wykluczają znaczeniowo :o Musisz się zdecydować :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CatGirl83
Moim skromnym zdaniem te dwa pojęcia się nie wykluczają. Aczkolwiek zmysłowość wychodzi najlepiej dojrzalszym. :) (nie mylić ze staruszkami hehe). Wiele zostało już w sumie wyjaśnione. Pamiętaj tylko że musisz być sobą. Nic na siłę. Nie kopiuj innych. Stwórz własny styl (w sensie wizerunek siebie, z którym czujesz się najlepiej i najswobodniej). Postaw sobie jasny cel. Podkreśl w sobie to, co masz zamiar by doceniono. Jeśli chodzi o zmysłowość widoczną "gołym okiem" to na pewno strzałem w 10-kę są zgrabne ruchy. Gdy naprawdę chcesz się ich nauczyć możesz pójść na kurs tańca (ku zaskoczeniu czytających wyjaśniam, że taniec kształci sylwetkę). Polecenia warte są zatem tańce kubańskie (bachata wymaga gibkości, elastyczności niczym kobieta-kot). Zmysłowość kojarzy się wielu osobom z pewnym zwierzęciem a mianowicie...kotem. Poobserwuj trochę te zwierzątka. Znajdź w sobie ich cechy i wydobądź je. (Polecam film "CatWoman" z Halle Berry - ukazana jest tam istna metamorfoza z nieśmiałej "szarej myszki" w "ognistą kocicę", która broni swego zdania). Zmysłowość, sexowność i dziewczęcość to nie tylko wygląd zewnętrzny - to również charakter. Poszukaj w sobie ukrytego ognia i wydobądź go. Używaj go jednak rozsądnie. P.S. To naprawdę są rzeczy, które ma się w sobie w mniejszym bądź większym stopniu i ciężko jest się ich uczyć. Podstawa to znajomość samej siebie. ;) Powodzenia. Mam nadzieję, że choć trochę pomoże to, co napisałam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafi gay :)
zmyslowa sexowna etc etc , pewnosc siebie jest wazna , jezeli masz swiadomosc ze mozesz miec karzdego faceta jednym spojrzeniem to go bedziesz miala nie wazne jak wygladasz co nosisz itp , wazna tez jest postawa ciala plus odrobina tajemniczosci , dwa rozne od siebie symbole sexu marylin monroe i brigitte bardot , tak rozne a jednak , sexowne :) polecam przeczytanie biografii tych pan :) a propo jeszcze jedna zecz :) sexowna mozesz byc nawet w worku na smieci , ubrania nie maja tu nic do rzeczy, chodzi o sposob myslenia - osobiscie uwazam ze nie ma kobiet nie atrakcyjnych , wszystkie sa piekne sexowne , moim zdaniem Bog stworzym kobiete dla sztuki i by ja kochac :) dla tego te wszystkie piekne kraglosci :) pozdrowionka odkryj w sobie sex tylko tyle moge powiedziec hihihi ja na przyklad siedzac w metrze wyobrazam sobie ze mam sex , wydziela sie inna aura , oczka sie zwezaja itp itp ludzie to czuja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej odkryty brzusio :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×