Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda zA ROK

najpiękniejsza,wymarzona sala weselna

Polecane posty

Gość mloda zA ROK

wklejajcie linki sal w jakich chcialybyscie miec wesele, nie musi byc to sala z waszego miasta, ot tak-sala marzen, ja zaczne http://www.veneciapalace.pl/ podoba mi sie ten hotel choc moge tylko pomarzyc o weselu w nim ;-/ Za daleko i za drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okraglutka 123
a ile to cudo kosztuje? podoba mi sie ale dla mnie tez daleko. i pewnie drogo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zA ROK
270 zl za osobe w sobote. w piatek i niedziele jakos mniej,ale nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zA ROK
fajny hotelik:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zA ROK
a po ile w nim sie placi za osobe? wiesz moze ? tez tak drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zA ROK
niebrzydka salka, powaznie, ciekawy sufit. nie jest zła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja także za rok
sufit mi sie najbardziej podoba. To moja salka. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam - bo dowiadywałam się dawno, ale różnica między moją salą (140 zł/osoba/1 dzień) a tamtą była duża - chyba z 50-70 zł :-/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniusia
VENECIA PALACE http://www.veneciapalace.pl Dziewczyny byłam tam na weselu i wcale nie jest tak pieknie jak to wyglada na fotkach !!!! owszem ladnie ale straszny przepych!!!! a za tą cene to dania tragedia tak na prawdę to nie było nic do jedzenia faceci strasznie narzekali !!!!! Bardzo małe porcje i 2 dania gorące (to pewnie ustalają młodzi) ale porcje małe! i rozśmieszyło mnie podanie lodów w momencie gdy młodzi zostali poproszeni na parkiet by zatańczyć pierwszy taniec więc po tańcu lody totalnie rozpuszczone dwa wesela jednocześnie gdzie goście się mieszają w toalecie to lipa przy tej ilości osób! może i fajnie tam zrobić ale jakiś bankiet !!!! nam się też marzyło wesele w takim miejscu ale gdy zobaczyliśmy jak to wygląda odpuściliśmy bo prawie za 300zł od osoby to już przesada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak weny
http://www.zamekczocha.pl/ Genialne miejsce, świetnie jedzenie, niepowtarzalna atmosfera i noc poślubna w komnacie książęcej. Życzę wszystkim takiego weselicha z poprawinami. Przed obiadem, w drugim dniu można gościom zaproponować zwiedzanie zamku i rejs po zalewie leśniańskim (świetne na kaca). jedynie ceny nie są atrakcyjne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym się w tej komnacie w zamku Czocha za nic nie przespała, nawet za dopłatą;) tam jest przerażająco, bałabym się że coś mi wylezie z tej skrytki w boazerii:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak weny
oj tam od razu przerażająco ;) korników się bać można co najwyżej. Wyobraź sobie Lauro słoneczny niedzielny poranek. Łóżko z baldachimem, obok leży świeżo poślubiony pan mąż... Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka źle zrobiła
Broneczko śliczna jest karczma w tym hotelu ;) Sala też ok, ale to już nie mój styl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka źle zrobiła
Życzę udanej zabawy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niuniusia
a co jadlas w vencja palace? ja slyszalam od znajomych bardzo pozytywne opinie, podobno był rekin, sarna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniusia
byly dwa dania gorące co to dokładnie było nie wiem było jedno danie gdzie mięso było polane sosem żurawinowym ja w takich daniach nie gustuje !a drugie danie to oddałam narzeczonemu bo porcje były b małe ale tu nawet nie chodzi o jedzenie bo wiadomo że wszystko jest do ustalenia nam chodziło o to ze za 270 zł od osoby to co proponowali to tragedia i pchanie komuś do kieszeni tyle pieniędzy tylko za to że to takie miejsce to sorry my odpuściliśmy zresztą jak dla nas okazał się za duży przepych te złoto filary itp szukaliśmy czegoś spokojniejszego Ale wszystko zależy od tego kto co lubi i jaki styl preferuje na weselu na którym akurat byliśmy był tragiczny zespół nudny drętwy i ogólnie klimat był nie wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zA ROK
PEWNIE ZA MENU, HOTEL PONAD 100 ZŁ PEWNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zuwazylyscie u siebie w umowach na sale weselna ze zastrzegaja sobie ze cena za rok moze sie zmienic do 15% w gore? Macie tez cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zA ROK
u mnie nie ma, bo jak zamawialam to wlasnie sie cena zmienila na wyzszą, ale znajomi cos takiego mają. wlasciciele sal sie zabezpieczają, bo teraz sie zamawia wesele na dlugo dlugo wczesniej,wiec mogą sie zmienic ceny np mięsa. u kolegi - miał wesele w Gromanie w Sękocinie, miało byc po 170 zł za osobe, zajezdzają ustalac menu, a tam mowią ze juz po 190zl i w umowie nie bylo mowy o podwyzkach. po długim targowaniu pan mlody doplacil 10 zł a wlasciciel tym samym zszedł 10 zł i polacili po 180 od osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w sumie nie dziwie sie ze jest ta klauzua bo ceny zywnosci faktycznie rosna. Ale jak klauzuli nie ma to twoj znajomy placic nie musial. No ale pewnie chcial miec spokoj i mila obsluge niz wojowac w sadzie, wiec sie nie dziwie ze jakos sie dogadali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, nie znacie moze jakiegos odjechanego miejsca na linii Krakow - Nowy Sacz??? Moga byc okolice Krynicy Zdroj, Szczawnicy, Piwnicznej etc. Szukam jakiegos fajnego dworku, palacu, zamku, zajazdu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda zA ROK
ten znajomy bał sie że jak zapłaci mniej bo sie wykłoci z wlascicielami, to jak wejdzie do sali to zobaczy puste stoły, a oni powiedzą mu "za ile zaplaciles tyle masz", zeby wiec juz nie łamac głowy w dniu ślubu dołozył te 10 zł. swoją drogą ten hotel Groman tez ma niebrzydką sale. w tym czasie byly 3 wesela, ja byłam na takiej pięknej białej sali, bardzo ładna. karamba bamba ja niestety nie pomoge ;-/ nie ten region

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konsultant ślubny
Polecam zamek w Niepołomicach, dworek w Masłowie koło Kielc, pałac w Kurozwękach, Villa Nuova w Warszawie, Restaurację Klasyka w Zabrzu, pałac Chojnata niedaleko Łodzi i Warszawy ( po środku ), pałac w Czyżowie Szlacheckim ( koło Sandomierza )...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×