Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda zA ROK

najpiękniejsza,wymarzona sala weselna

Polecane posty

Gość mloda zA ROK
ten palac chojnata mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mala-mi2only
Czesc :) Szukam sali w Krakowie i okolicach. Planujemy wesele na przelomie sierpnia i wrzesnia 2010. Macie cos godnego polecenia? Jak na razie moim numerem jeden jest http://www.wesela.jurek-catering.pl/ siostra w tym roku korzystala z uslug cateringowych tej firmy i z calego serca polecam :) pelen profesjonalizm - wystroj i smaki! Dobrze jednak miec alternatywe ;) bede wdzieczna za opinie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_a676
Najpiękniejsza sala na wesele to sala w Restauracji Belvedere w Krynicy Zdrój.Byłam tam na weselu i jestem zachwycona.Dużo miejsca bo aż na 200 osób,dwupoziomowa sala z antresolą,pieknie podświetlane obrazy co tworzy niesamowity klimat.Zajmują się tam wszystkim od a-z.Pełen profesjoanlizm,Fantastyczny szef kuchni i wspaniała obsługa. www.belvederekrynica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian
Hotel Pałac zmienił stronę na www.hotel-czyzow.pl - ma również nową ofertę dla firm i osób prywatnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeenergia--25 lata
venecia palace to porazka.......totalna wiocha dla ludzi nowobogackich ze wsi. Front wymuskany ale nic poza tym... nie nie nie!!!!!! ja miałam w http://www.poloniapalace.com/ było bajkowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrysia 123
Ja polecam sale w Mrokowie przy trasie na Kraków 11km od janek piękna sala miałam tam wesele i bylo super jedzenie full i smaczne a sala piekna ,na stronie jest wszystko ceny normalne www.mozart.waw.pl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetahanert
Witam, odstąpię salę weselną w Restauracji Riding Club w Radzionkowie, nie daleko Piekar Śląskich Termin: 30.07.2011 Cena: 1000zł (tyle wpłaciliśmy zaliczki za salę). Sala jest nowa, oddana do użytku około 2 lata temu -bardzo elegancka, przestronna sala do tańca -gustowna, elegancka dekoracja, którą sami możecie wybrać -Sympatyczni właściciele oraz obsługa Cena za osobę to 200 zł. W cenie: -obiad -trzy ciepłe kolacje -deser, kawa, herbata, -owoce i cukierki czekoladowe -soki owocowe, woda mineralna niegazowana z cytryna (bez ograniczeń) -toast na poczatku (szampan) -zimna płyta (sałatki, wędlinki, ryby itp) Dodatkowo gratis jest apartament dla nowożeńców oraz bezpłatny wynajem hotelu na czas przyjęcia weselnego (1 doba), gdy miniamalna liczba gości weselnych będzie wynosić 90 osób. Dodatkowo, jeżeli ktoś będzie zainteresowany do odstąpienia na ten dzień mam zespół "New mix" z Nakła Śląskiego. Jeśli ktoś zna, to wie, że jest to jeden z najlepszych zespołów. Cena 3 400 plus zaliczka 500 zł którą daliśmy. Zespół składa się z 4 osób (wokalistka, wokalista + gitara, klawiszowiec i saksofonista). Skład można zmienić, aż do 9 osób, wtedy także zmieni się cena. Proszę o kontakt pod numerem telefonu 793-196-595 Bądź e-mail aneta_ hanert@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie mam aż tak wygórowanych marzeń żeby w jakichś pałacach robić sobie wesele. Chciałabym mieć po prostu dobrą restaurację, w której będzie dobre jedzenie. Do tego dobra orkiestra żeby ludzie się bawili. Pod Krakowem np. jest w Zabierzowie restauracja Krakowskie Przedmieście gdzie mogłabym zorganizować swoje wesele, z tego co wiem to robią tam takie imprezy. Jedzenie dobre, a przed restauracją jest mega ładne oczko wodne, przy którym można posiedzieć i nawet sesje zdjęciową sobie walnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarańczkaaaefka
piękne te sale:)_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam te wasze sale i jedn ajest piękniejsza od drugiej! Az mi się moja przestała podobać :( i to mówie powaznie, nie ma zdjęc na internecie... nie jest restauracja a typową salą bankietowo-weselną, ma hotel i piękne podwórze.. staw, wodospad, lasek, wszytsko ładnie podświetlone. ale jest nie ładna z wyglądu, wygląda jak zwykły dom... mimo ze do wesel pozostało 1,5 roku mam obawy i stres czy wszytsko będzie dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jk4580
Polecam nowo otwarty lokal w Sidzinie pod Krakowem, okolice Skawiny - Centrum Konferencyjno Bankietowe Caffe Bar Lusillo. Robią świetne imprezy, mają super obsługę i pyszne jedzonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nha
Wiecie co ja myślę... nie koniecznie tam gdzie jest ładnie wesela są udane... zazwyczaj jedzenie w takich miejscach jest za bardzo wyszukane wymyślne i ostatecznie każdy marzy o tradycyjnym ciepłym rosołku.. Poza tym ludzie nie czuja się zbyt dobrze w takich miejscach... Na weselu owszem ma być ładnie elegancko i z klasą ale tez bez przesady... na weselu to przede wszytskim każdy ma się dobrze bawić... więc osobiście wolałam zapłacić dużo więcej za dobry zespół, fajnego profesjonalnego kamerzystę i fotografa żeby mieć później piękną a nie tandetną pamiątkę do końca zycia..... Gwarantuję, ze dobrą zabawę każdy zapamięta A film i zdjęcia chętnie i już bez zbędnych emocji też kazdy obejrzy nawet kilka razy.... Jeśli chodzi o salę jest ważna, ale wystroju sali i tak znaczna większość nie będzie pamiętać bo wszyscy będą skupieni na Was na zabawie i na smacznym jedzonku ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiękniejsze sale weselne z całej Polski znajdziecie na www.GdzieWesele.pl Obejrzycie tam zdjęcia lokali, zapoznacie się ze szczegółową ofertą oraz opiniami klientów, którzy organizowali już tam przyjęcie, a w razie potrzeby w szybki i prosty sposób skontaktujecie się z lokalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziki-dzik
http://www.endorfinafoksal.pl/ a mój numer jeden to Endorfina na Foksal w Warszawie obok Stowarzyszenia Arch Polskich. Robił ktoś tam wesele? Cena powala niestety - 300zł/os. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wraz z narzeczonym zdecydowaliśmy się na dość nietypowe rozwiązanie, ponieważ wybraliśmy halę eventową http://pinupstudio.pl/. Miejsce idealne na wymarzony ślub, akustyka i wystrojenie idealne. Wszyscy goście zachwalali nasze wesele i długo wspominali o miejscu imprezy. Warto czasem zdecydować się na inne rozwiązanie, niż sala weselna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam w hotelu Delfin w Białej Podlaskiej, ślicznie sala wygladala, przystrojona na bialo, biale obrusy, biale okrycia na krzesla, biale kwiaty...elegancko, no i sala duza, pomiescila wszystkich naszych gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieknnie jest w hotelu Jaworowy Dwór pod Warszawą (jakieś 40 km w okolicach Zakroczymia) moja siostra tam miała przyjęcie w ogrodzie, wyszło genialnie, pięknie wszystko udekorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×