Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mloda zA ROK

najpiękniejsza,wymarzona sala weselna

Polecane posty

Gość gość
Ja miałam przyjęcie weselne w www.hotelsuprasl.com. To cudowne miejsce w otoczeniu natury. Jedzenie było wyśmienite, sala weselna bardzo gustowna. Wszyscy goście, łącznie ze mną i mężem byli bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje wesele odbędzie się w best western efekt express w krakowie. Byłam tam kiedyś na przyjęciu i tak bardzo spodobała mi się ta sala, że koniecznie chciałam mieć tam własne wesele. No i oczywiście już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, co sądzicie o Restauracji Tequila w Rumi ? ktoś z was miał tam wesele? jakie wrażenia? jakie doświadczenia? ile płaciliście? ile osób tu sie zmieści? czy sala jest klimatyzowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mieliśmy wesele w zajeździe Hetman, to zajazd pod Lublinem http://hetman-luszczow.pl/ Urządzony jest świetnie, bardzo elegancko, klimatycznie. Miejsce nas bardzo ujęło a do tego pysznie tam gotują, więc tym bardziej chcieliśmy tam mieć wesele. Udało się, było tak jak sobie wymarzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dotychczasowych miejsc w jakich się bawiliśmy to najbardziej mi zapadła w pamięć Sala Kryształowa w Zgierzu. Sala ma w sobie to coś co tworzy super klimat wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do tequili, na www.gdziewesele.pl masz o niej opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się na szczęście udało zorganizować ślub w wymarzonym miejscu. Odbył się on w pięknym dworku www.bobrza.pl pod Kielcami. Ważne było dla mnie to by wszyscy goście świetnie się bawili i tak też było. Do tego dworek oferuje świetny catering.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My wesele mamy w przyszłym roku w Hotelu Biały Dom w Paniówkach! Od zawsze marzyłam o welesu tam bo sala jest niezwykle elegancka, przestronna, jest duży ogród i okolica jest bardzo zielona i spokojna. Jedzenie mają też bardzo smaczne i urozmaicone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My organizowaliśmy wesele w podwrocławskim Miliczu w hotelu Libero http://www.hotel-libero.pl/ i było idealnie. Mają fajny pakiet weselny. Apartament dla pary młodej z butelką wina musującego i śniadaniem serwowanym do pokoju był gratis, miejsca noclegowe dla 50 osób z 20 % rabatem, romantyczna kolacja dla dwojga w pierwszą rocznicę ślubu gratis. Wszystko się fajnie udało, jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja swoje wesele zrobiłam w Venge w Łodzi i generalnie było super! Ta sala ma fajną lokalizację, a oprócz tego super jedzenie i obsługa tez sprawna bardzo. Goście bardzo dobrze sie bawili i chwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swoją wymarzoną salę miałam :) Zajazd Kwadrat w Dąbrowie Górniczej. Świetnie się spisali, wszystko do jedzenie, przez wystrój, obsługę normalnie wszystko było ba 5+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palinek
Mi się najbardziej podoba w Janowie Podlaskim. Na tamtejszym zamku jest przepięknie! My właśnie tam organizujemy wesele... Bardzo zależało mi na tym miejscu, bo myślę, że będę się czuła jak księżniczka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakieś wyjątkowe miejsce w Bydgoszczy, okolice też mogą być? z pokojami dla gości najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ada
To ja polecam okolice Bydgoszczy, mam na myśli Ośrodek Wiktorowo. Miejsce szczególne, z gustowną salą, szef kuchni serwuje przepyszne dania, pokoje dla gości są oczywiście, sama korzystałam. Mi osobiście bardzo się tam podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na coś lepszego niż sala weselna. Zorganizowałam swoje wesele w dworku http://palacwkonarach.pl/ pod Kielcami. Wesele było bardzo udane, dzięki pięknej lokalizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiacynt_a
Zdecydowanie sala Ambasadora w Szczecinie. https://ambasador.szczecin.pl Bardzo mi się podoba wystrój w tym lokalu. Jest w nim również smaczne jedzenie oraz miła obsługa. Wesela tam organizowane wyróżnia jakość oraz wysoki standard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robione wesele na 150 osób w restauracji www.kameleonrestauracja.pl. Moim zdaniem idealna sala powinna być nowoczesna i ładnie wystrojona. Podstawą jest też duży parkiet do tańczenia i komfortowe miejsca siedzące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona

Moim marzeniem było zrobić w sali Venge i się spełniło , wiec zaszalelismy i zaprosiliśmy ponad 150 os. :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

nie ma piękniejszej i bardziej wymarzonej sali od Dworku Galosa, każda impreza, a zwłaszcza wesele będą spełnieniem najskrytszych marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

prawda - Dworek Galosa to zdecydowanie świetne miejsce na zorganizowanie ślubu. Magiczne i bajeczne, każda para młoda będzie zachwycona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika Urbaniak

Moja wymarzona od zawsze była w Szkole Tańca SoSalsa w Gdańsku... I moje marzenie się spełniło... Już mamy z narzeczonym termin na sierpień :) Wzięliśmy metraż 220m a mają nawet 300... Więc można zaprosić całą rodzinę, znajomych a ile jeszcze miejsca na tańce będzie :) Polecam z czystym sumieniem, naprawdę miejsce warte uwagi i każdych pieniędzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pozytywne

Nasze wesele również było w dworku Galosa – pamiętam jak szukaliśmy Sali na wesele ten dworek skradł nasze serca od samego początku . Widziałam wiele różnych miejsc , ale tylko w tym była wielka magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia i Mateusz

"prawda - Dworek Galosa to zdecydowanie świetne miejsce na zorganizowanie ślubu. Magiczne i bajeczne, każda para młoda będzie zachwycona." - Zgadzamy się z Olą w 100%, to była najlepsza decyzja w naszym życiu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako zespół, który zagrał już setki razy podczas uroczystości weselnych polecamy gorąco Miętowe Wzgórza http://www.mietowewzgorza.pl/.

Jest pięknie, super jedzenie, akustyka wzorowa.

Dodatkowo bardzo polecamy namioty weselne! 

Świetna akustyka i często o wiele lepszy klimat niż sale , gdzie jest dużo glazury i klimatu prl 🙂

Tutaj możecie obejrzeć jeszcze inne fajne miejsca:

https://zespoly.com/sala-weselna.html

Wymarzona sala? 

W sumie moim zdaniem najważniejsze 3 aspekty:

1. wygląd sali

2.poziom kulinarny / serwis

3. akustyka sali

I musi się udać 🙂 🍷 🎈🎂

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam

Moim zdaniem najlepszy na wesele jest dworek Galosa , jest tam naprawdę klimatycznie i wyjątkowo romantycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Moim zdaniem najlepszy na wesele jest dworek Galosa , jest tam naprawdę klimatycznie i wyjątkowo romantycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina

Przepięknym miejscem na organizowanie wesele jest Kameliowy Zakątek w Bielsku http://www.kameliowy.pl/  Duże sale, mnóstwo miejsca do tańca. Sale elegancko przystrojone,jedzenie bardzo smaczne ,obsługa przemiła. Dodatkowo mozna zakwaterować gosci w hotelu obok, więc nie ma problemu z gośćmi przyjezdnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Zdecydowanie i bezkompromisowo , według mnie to takim miejscem jest Dworek Galosa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×