Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość FGHGJHJUKKUKUKU

MAM JUZ ZMARSZCZKI !!!! POMOCY !! MAM 20 LAT !!

Polecane posty

Gość FGHGJHJUKKUKUKU

sluchajcie mam 20 lat a juz zauwazylam u siebie mimiczne zmarszczki :( na czole i kolo ust ... jak sie usmiecham to sie robia takie linie i brzydko to wyglada :( na czole mam bo bardzo czesto marszcze czolo :( czy moge juz stosowac jakies kremy ? zeby zlikwidowac te zmarszczki izapobiec powstawaniu nowych ?? jakie kremy stosujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FGHGJHJUKKUKUKU
madmadmad - nie ,nigdy nie bylam i wogole mam jasna karnacje,na sloncu nienawidze sie opalac ;( a zmarszczki mam mimiczne ,kolo ust i oczu ;/ jakie kremy moge stosowac? ale takie baaardzo dobre :(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh eh he
weź trzy stówy (no chciłaś bardzo dobre), idź do sephory i miły konsultatnt Ci doradzi jakiś krem - czy to na zmarszczki mimiczne, czy po prostu silnie odżywczy (może zostają Ci linie, bo skóra nieodżywiona); tak naprawdę nie jesteś zjawiskiem, ostatnio wychodzi coraz więcej kremów przeciwzmarszkowych, ale nie dla czterdziestek, przecież lepiej zapobiegać niż leczyć. A Twój krem ma filtry? Ja na dzień używam Clinique superdefense SPF25, 180zł, ale to jak wychodzę na dwór (chociaż wiem, że promienie wpadają też przez okna, cóż...), bo mam tłustawą cerę, a ten krem mimo że do cery mieszanej/tłustej zostawia warstewkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podaj dalej
ja tez tak mam... i duzo kobiet przyjrzyj sie;) i to jest normalne ze skora troszke sie marszzy.... jakbys miala gruba tlusciutka twarz to by ci sie tak nie dzialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×