Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zzzzzzzzzzzzz

kto kupił ostatnio mieszkanie?

Polecane posty

Gość zzzzzzzzzzzzz
my szykujemy się do kupna mieszkania, utargowaliśmy cene o 10tyś, mniej, oferte znaleźliśmy w internecie więc załatwiamy wszystko przez pośrednika, pytałam tą babe trzy razy jakie ponosze koszty dodatkowe a ona powiedziała,że 2,5% od ceny mieszkania, a wczoraj wystkoczyła,że przydałbysię jakiś zadatek przy podpisaniu umowy przedwstępnej, to jakaś kpina normalnie , czy wy też dawaliście jakieś zadatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz
ja jakoś nieuważam tego za normalną rzecz, jeżeli ktoś tego oczekuje powinien powiedzieć o tym na samym początku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadatek jest prawnie unormowany polskim prawem.. :) a mianowicie ok do 10% wartości sprzedawanego mieszkania.. uwaznie czytaj co podpisujesz.. jesli sie wycofasz z kupna..zadatek przepada :)musisz zrozumiec sprzedajacego..tez chce miec pewnosc ze ty kupisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uiyiiywed
no raczej że zadatek MUSI byc przy przedstepnej umowie :P to nawet mowic nikt nie musi bo kazdy wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadatek normalna
i oczywista sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzz
ale niewszyscy sprzedający oczekują zadatku, to mieszkanie jest już drugi raz wystawione na sprzedaż i pomimo,że powiedziałam właścicielom,że niemam kasy na zadatek to oni i tak chcą się spodkać z nami i porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×