Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kafe82

SPA dla kochanków

Polecane posty

Proszę o pomoc. Próbuję znaleźć jednodniową ofertę jakiegoś SPA (okolice Warszawy), na spotkanie z moim kochnkiem. Może być jakieś podobne miejsce z kącikiem intymnym. Bardzo proszę o jakiekolwiek wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vredna Tzipa
toaleta na dworcu centralnym, przejście w stronę Emilii Plater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vredna Tzipa > Dzięki, od razu widać Twój poziom. Współczuję drugiej połowie ... szkoda gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgjtj
ja wspolczuje braku poczucia humoru :/ niech kochanek cos wymysli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczucia humoru? dla mnie to poważna sprawa, więc jestem poważna. potrzebuję informacji a nie kogoś kto mnie rozśmieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgjtj
powazna sprawa a Ty szukasz tutaj odpowiedzi? popatrz na wiekszosc tematow, wypowiedzi - sadzisz ze tu przebyywaja powazni ludzie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważni to może nie, ale zboków tu nie brakuje więc myślałam że to dobre miejsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de534
a co mężuś ci nie wystarcza to pytasz o radę jak z kochankiem się spotkać. Tu się nie toleruje zdradzieckich ladacznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
de534 > a kto ty o mężu pisał? bo jakoś sobie nie przypominam? i nie pytam jak się spotkać, bo nie mam z tym problemu, szukam nowych bodźców, ale co ja ci będę pisać, jak ty nie umiesz "rozszyfrować" pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de534
Napisałaś "Kochanek" w pierwszym poście. Jeśli jest kochanek to jest i mąż którego się zdradza. Chyba nie ja nie zrozumiałem tego co napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie pytałam nikogo, czy robię dobrze czy źle, tylko CZY ZNA TAKIE MIEJSCE !!! jeszcze raz ci powtarzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de537
Czyli jednak mam rację. Jesteś zdradziecką suką która za nic ma przysięgę małżeństwo i wierność i zasługuje tylko na samotność. Wiesz, gdyby mi się chciało i byłabyś na pomareńczowo napisałbym jakiś podszyw zaraz ale mi sięnie chcę więc nie będzie podszywu. KCNK :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×