Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

Jakie typowe? Czy ja Ciebie już zostawiłam? :) Komputer musiałam zrestartować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za to ja przyszłam :) ale tak będę tylko zaglądać chyba, bo też dzisiaj tworzę:) buziaczki wszystkim 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - ty tam już lepiej z typowymi nie wyskakuj:) bo Ci udowodnię:) cześć sandra:) widzę, że dziś już lepiej u Ciebie stanowczo, to dobrze, bo się martwiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to będzieszz tworzyć w piatek. W piątek się nie tworzy:) tylko sączy:) nie ma dzisiaj zadnego tworzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - ale ja czuję wewnętrzną potrzebę tworzenia, naprawdę. Nie ma znaczenia, że piątek. Od środy już tworzę, z małymi przerwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kalambaka :) ja tez jestem zdziwiona, normalnie powinno mnie conajmniej tydzień trzymac :) a tu popatrz uśmiech od rana na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - DArth VEjder ma rację, nie da się z Tobą pogadać, bo restartujesz i restartujesz ;) DArth VEjder - tak sobie tworzę, pamiętasz taką gazetę " Świat Młodych"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę system postawić, ale pewnie będzie to tak że póki się włącza to tak będę mieć. Za dużo wgrywania potem wszystkeigo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - bo to mu tutaj tak dobrze wpływamy na Twoje samopoczucie ;) krem do twarzy - to zależy, w jakim towarzystwie ten alkohol. Bo zapewniam Cię, że można również się zestresować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam:) Masz coś wspólnego? Witaj krem:) Mam nadzieję ze to nie ten krem:)? mnie zdecydowanie się poprawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - ja tam zdobywałam swego czasu wyróżnienia w konkursie literackim Złotej Ostrogi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście gdybyście tak pozytywnie nie wpływali nam nie to wogóle nei zaglądałabym tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie ze dzisiaj śiwiadomie wybrałem Wasze towarzystwo niz bibkę w knajpce:)? przyzwyczajam się do tego forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - a my się bardzo cieszymy, że zaglądasz, bo Ty z kolei dobrze wpływasz na nasze :) to się jakoś w fizyce nazywa specjalistycznie, ale z fizyki to ja zawsze byłam lewa noga stołowa, a piątkę w szkole miałam tylko dlatego, że działałam w harcerstwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa pisk ;-) zgadzam się z Kamlbką , że czasem można się zestresować ;-) kalambka, a może za mnie napiszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - no właśnie, ja zaczęłam znowu. Ale nic więcej nie powiem, żeby nie zapeszyć. A tamtych to nawet już nie mam, bo mi mąż posprzątał... i w ogóle przy nim przestałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×