Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Chatterie

Piję i pić będe. Czy jest jeszcze ktoś,kto chciałby wypić ze mną?

Polecane posty

kamlbka, zapewne temat by Cię nie zainteresował ;-) ja właśnie staram się stworzyć opis obiektu opracowania do inżynierki :D ale po tym gniciu w bibliotece to mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko tu - mogę Ci napisać... ale jak puszczę wodze wyobraźni, to może się zdarzyć tak, jak z moją koleżanką z liceum, która pisała kiedyś rozprawkę o Mickiewiczu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - nie powiem. I tak za dużo mi się wymsknęło :) Powiem dopiero, jak skończę. A jeśli nie skończę, to nie powiem. I już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - ze mnie literat jak z koziego tyłka trąba...;) ale odczuwam właśnie ostatnio potrzebę tworzenia i tyle... a koleżanki powiedziały mi, że powinnam... to sobie coś tam na boku tworzę... a co z tego wyjdzie - może traktat filozoficzny o uzależnieniu od naszego topiku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - jak skończę, to dostaniesz mailem, ok? ale na razie jest dopiero 16 stron:) więc nie rozmawiajmy na razie na ten temat, co? bo zapeszymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - jesteś cudowny, ale zrecenzujesz dopiero, jak skończę i przeczytasz, ok? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalmabka... cóż z puszczaniem wodzy wyobraźni coś nie coś wiem... w gimnazjum mieliśmy opisać przygodę na dzikiem zachodzie... no i kolega napisał... "bandyci napadli na bank, ale kasjer nie nie widział bo był niewidomy" więcej niestety nie pamiętam, ale całość była komiczna... wszyscy płakaliśmy ze śmiechu... Sandra... nie jesteś sama bo ja też umysł ścisły :D tylko z matematyką już mam niewiele wspólnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - to Ty mi wisisz, cały browar :D Tylko tu - ta moja koleżanka zabrała się za pisanie tej rozprawki o Mickiewiczu po powrocie z sobotniej imprezki, bo wydawało jej się, że da radę. W niedzielę miała kaca. W poniedziałek w szkole chwaliła się, że już ma napisaną, podczas, gdy reszta dopiero o tym zaczynała myśleć. A jak ją we wtorek przyniosła, to okazało się, że ma piękną rozprawkę na 8 stron - tyle że o krasnoludkach i sierotce Marysi :D historia autentyczna:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandra - ja podobno ścisły też mam. Tylko fizyka mi nie wchodzi, ale podejrzewam, że to dlatego, że nie chcę... dlatego pracę mam taką, żeby było trochę tego i trochę owego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalambka, dobre :D ja to tylko kiedyś po 2 dniach imprezy poszłam do odpowiedzi z fizyki, i o dziwo piątkę dostałam, to była moja jedyna piątka z odpowiedzi z fizyki... u Eli to był wielki sukces otrzymać 5...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DArth VEjder - a skąd będziesz wiedział, że to ten akurat? ja np. mogę się już nie odzywać aż do tego wpisu, ale będziesz musiał sam ze sobą gadać:) żeby nie przeoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×