Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Znalazłaś? Tylko ja zamiast tego czegoś co ona ma we włosach będę miała satynową opaske, albo ecru albo złotą, ale raczej ecru. Może trochę inaczej będą z tyłu upięte, ale coś w tym stylu chcę mieć i będę mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sroda! Ja otworzylam bez problemu, a bedziesz miala welon?? Podoba mi sie ale zalezy jaki ( i czy masz) welon, bo nie bardzo jest go gdzie upiac w tej fryzurce, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki:) cały czas do was zaglądałam, czytałam wszystkie wypowiedzi a teraz postanowiłam że trochę popisze z wami. Aga dla ciebie duży duży buziak 👄 i 🌻 niewiem co się stało ale zmartwiłam sie po przeczytaniu wypowiedzi.... mam nadzieje że uda ci się rozwiązać problemy jakie masz. gorąco witam Dorotitę 🌻 a już myślałam że tylko ja będę miała ślub 13, jak byliśmy u księdza to tylko my zapisywaliśmy się na ślub, była 1 para ale zrezygnowali. mój Tomek mówi że dobrze że to nie piątek;) ja uważam że data jak data chcieliśmy mieć ślub najpierw w maju ale sala była oblegana już przez komunie to chcieliśmy pierwszą wolną sobotę czerwca a okazało się że tylko 13 wolny więc wzieliśmy ogólnie na to salę to trudno się dostać takze jestem szczęśliwa że wogóle nam się udało do jutra dziewczynki, pewni żednej już nie ma, ja sobie do południa 😴 bo do pracy na 22 ale byleby do rana i weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Środa fryzurka ładna ostatnio też byłam na tej stronie tylko że ja oglądałam KWIATY i TORTY jak bede miała czas to wejde na fryzury i obejrze sobie dokladnie bo nie mam jeszcze pomyslu coby tu zrobic z wloskami mam takie do ramion troche za ile mi jeszcze zdarza urosnac do slubu??? czemu ja je obcielam, mialam takie dlugie i ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybralismy specjalnie 13, jak zobaczylismy ze wypada w sobote to jedno spojrzenie i wiedzielismy ze musi byc ta data haha jestesmy troche pechowi tak glolnie wiec wierze ten dzien przyniesie nam szczescie, jak narazie sie sprawdza z przygotowaniami :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki 🌻 no ja już mam wwekend właśnie wróciłam z pracy i zaraz idę 😴 odezwę się jak wstanę czyli tak ok 14 Dorotita ja też uważam że ta 13 będzie dla Nas szczęśliwa. jestem z okolic Poznania całuski dla was ogromne, miłego dzionka i do usłyszenia dobranoc 💤 😴-ZzZzZzZz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki...ja jestem juz po \"rozmowie\"...i dla dziewczynek ktore nie byly w temacie...mialam (a moze mam dalej) problemy w moim zwiazku i stało (stoi nadal?! ) pod znakiem zapytania moj slub:( niby wyjasnilismy sobie wszystko...ale moim zdaniem to tak srednio mnie przekonalo...tyle tutulem wstepu...(Środa i Broneczka,rozwinięcie prześle na maila..i wciaz czekam na maila od Ciebie Środo...ciekawa jestem Twojego zdania) wiec jak same rozumiecie poki co odkladam przygotowania do slubu...a wlasnie w ten weekend planowalam zajac sie juz zaproszeniami...ale teraz juz sama nie wiem czy wogole to bede robila...ale dosc tych smętow...nie o tym tu rozmawiac mamy Dorotito, witamy w naszym gronie:)🌻 na powtanie i dla reszty dziewczynek...za to że jesteście niepisaną pomocą 🌻 Pozdrawiam..i postaram sie jeszcze zajrzeć...choc ostatnio mam duzo pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieopisaną pomocą oczywiście miało być...za wszelkie błędy jakie popełniam przepraszam..to zwykłe literówki, pisane w pośpiechu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny Środa --- fryzurka super będzie z tą wstążką satynową :) Kawcia mielona --- jak byś była zainteresowana zaproszeniami to daj e-mail poślę Ci swoje projekty zaproszeń :) jeśli byłabyś zainteresowana oczywiście Dorotita --- ja byłam w Zielonce 3 tygodnie w lipcu tego roku na szkoleniach w nowej firmie :) mieszkałam w pensjonacie GALOP nie wiem czy kojarzysz który to :):):) a co do sukienki - moja od września wisi w szafie u rodziców - zakupiona od dziewczyny z allegro taka o: http://www.madonna.pl/pl/lasposa.php?s=13.sala Słoneczko --- 🌻 Aga --- 😘 bądź dzielna!!! zaraz sprawdzę pocztę 🌻 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka!!!!!!!!!!!!!! Ja wlasnie w Galopie mam wesele, jak Ci sie podobalo??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Dorotita ale jaja :D:D:D no ja powiem tak - mieszkałam tam 3 tygodnie służbowo - jedzenie mają zajebiste, pokoje całkiem przyjemne i czyste, bardzo ładnie zagospodarowane wokoło, koniki itp a w jakiej sali masz? w rycerskiej tej wielkiej wolnostojącej czy w tej z kominkiem mniejszej co się łączy z hotelem? Nawet kolega z biura jedzie i będzie tam przez 3 dni teraz w następnym tygodniu hehe :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimonko
oj dziewczyny ale mnie ty dlugo nie bylo, tyle spraw ale 🌼 dla wszystkich Was spojkrzalam na tabelke i az mi glupio ze wczesniej nie popisalam tych rzeczy ale nadrabiam ninejszym i podaje co nastepuje (hihi) mam 25 lat a z moim lubym jestesmy tak na dobre (i zle) od lipca tamtego roku, wiec Broneczko nie wymyslaj ze tylko Ty tak krotko (bo choc moze nie za dlugo to jednak od poczatku wiedzielismy ze bedziemy z soba dluuuuuuuuugo) to tyle teraz, bo niby w pracy jestem, wpadne pozniej PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środo i Broneckzo..sprawdzcie poczte..i przygotujcie sie na dluuuugie czytanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko, bardzo ladna sukienka!!!!!!!!!Szczegolnie tyl jest zjawiskowy!!!!!A jaki welon bedziesz miala do tego dlugi czy krotki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślę Ci na e-mail swoje typy ok? :) bo dostałam do niej od tej dziewczyny welon 2,5 m ale chyba nie będę go chciała na ślub tylko do pleneru na plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimonko
ło matko, piekne te Wasze suknie, ja to nawet jeszcze nie mysle, o sukience, tyle jeszcze czasu,ze jak siebie znam, to każda ktora by mi sie spodobala, moglaby mi sie odpodobac na rzecz innej (tak juz mam, ze mi sie zdaje ze kazda nastepna jest piekniejsza) dlatego zostawiam to do wiosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny!!! Wlasnie tworze nasza strone slubna w necie haha, ale zabawa, zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Jeszcze 40 minut i koncze prace :) i lece na fitnesik, trzebe o forme zadbac haha a do wesela coraz blizej.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotita pokaż namiar na tą stronkę ;) ja właśnie robie nową notke do bloga - widzę że pod koniec tyg wszystkie zapracowane że hoho ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesle jak skoncze bo narazie to kuleje jeszcze ta strona,czego to sie z nudow w pracy nie robi jak szefa nie ma. Matko ja dzis caly dzien w internecie siedze! Powinnam dzis skonczyc to wysle Ci na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mamy ślub 6 czerwca 2009:) sale, dj, fotografa mamy, termin w kościele też sukienki jeszcze nie znalazłam takiej jaką chce, wstępną liste zapraszanych gości, zaproszenia kupione:) nauki prawie skończone ...i chyba na razie tyle, albo aż? pozdrowienia dla Was ps. jesteśmy razem 3 lata z hakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja się może dopiszę do listy bo mnie ni ma :( :P :D uaktualniam Nick................... Wiek............. Ile lat razem.............Data ślubu -------------------------------------------------------- ------------------------------ kasiull................23lata.................5lat...... ...............06.06.2009 kimonko..............25lat..................7lat........ .............06.06.2009 Środa.................23lata...............5 i 10mcy...............10.06.2009 sloneczkoT..........21lat..................2,5roku...... ..........13.06.2009 Dorotita..............29lat....................?........ ..............13.06.2009 spanielka............ 22lata........w tej chwili ponad 7lat......20.06.2009 londongirl1..........28lat..................3lata....... .............20.06.2009 kawcia_mielona.....24lat..................3lata......... ..........20.06.2009 Broneczka25........25lat................16miesięcy...... ........27.06.2009 Aga_80...............28lat................1,5roku....... ...........27.06.2009 kimonko...............?........................?........ ..............27.06.2009 teoria...............25lat............7 lat i 19 dni................06.06.2009 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×