Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość london girl

sluby czerwiec 2009

Polecane posty

Witam czerwcowki!!!! Jak ja nie lubie poniedzialkow, chce spac!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aga!!!!Nie jestem w temacie za bardzo, ale mam nadzieje ze wszystko Ci sie ulozy tak zebys Ty byla szczesliwa!!!!!!! U mnie przygotowania powoli jakos ida, koncze juz nasza stronke slubna, zaproszenia juz wlasciwie mam wybrane, takze duzo mi juz nie zostalo!! Pozdrawiam Was w ten ponury poniedzialek i oby do piatku :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotita - miałaś mi dać namiar na stronkę ślubną robisz ją może w portalu fajne wesele? ;) Ago - napiszę Ci maila obiecuję dziś na 100% :) bo nie chcę pisać byle jak w pośpiechu Dla reszty 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to nie mam co załatwiać na razie, albo mi sie tak wydaje nauki skończyliśmy w niedzielę, wszystko zaklepane, jedynie sukienkę szukać:) formalności w marcu(USC, ksiądz), menu w restauracji gdzieś końcem kwietnia, luty/marzec zapraszanie gości kwiaty, fryzjer-wystarczy z miesiac wcześniej sie umówić(przynajmniej u nas) nawet dziewczynę do zdobienia paznokci mamy umówioną:) o czymś zapomniałam? dekorację sali zapewnia restauracja- bardzo ładnie robia, więc tym nie muszę się martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja odświeżam co my mamy załatwione: - sala - zespół - fotograf - kamerzysta - samochód - suknia + buciki - garnitur + kamizelka + musznik - kościół - nauki przedmałżeńskie - fryzjer - wizażystka - moja przyjaciółka - zaproszenia i winietki (jestem w trakcie robienia :) ) prawie: - mamy wybrane na 100% obrączki - mam też upatrzony bukiet i kwiaty - mam upatrzone składowe wszystkich dekoracji które będę robiła sama ( kościół + sala + samochód) - mam wybraną biżuterię do zrobienia: - załatwienie formalności USC i kościelnych - tort - bielizna ślubna - buty i koszula dla Młodego - zamówienie kwiatów na giełdzie - alkohol - zespół do kościoła - podróż To chyba tyle na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mamy? Mamy: - ustalony termn z księdzem - sale weselną - zespól weselny - nauki przedmałzeńskie - fotografa - detale (kokardy na butelki, etykiety na wódke, tablice rej., kieliszki dla młodych, poduszkę na obrączki) Czyli niewiele... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tak znowu mało:) do czerwca jest jednak jeszcze z pół roku:) ale wolałabym już mieć wszystko zaplanowaneitp. czym u Was zajmuje sie drużba a czym druhna?czy nie ma jakichś konkretnych zadań? pomija role w kościele(podpisanie się):) myślałyście też może, jak będzie wyglądać wejście do kościoła, ja chcę żeby Mateusz czekał ze świadkami przed ołtarzem, a tata mnie tata zaprowadzi do przyszłego męża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisafrank,. ja też myslałam o tym poprowadzeniu do ołtarza przez tatę, ale niestety mój tata nie zyje, a ojczym jest po wylewie, więc nie ma szans, ale pomyślałam o swoim bracie, bo ja mam cztery siostry i tylko jednego brata, miło by mi było, gdyby on mnie poprowadził. Muszę nad tym pomysleć, nie wiem, co moja druga połowa na to. Ja też bym wolała mieć już wszystko zaplanowane. Chociaż my mamy już dużo na oku, ale jakos tak nie ma czasu doprowadzić tego wszystkiego do końca... :( ale właśnie dostałam sms-a od mojej jednej z wielu siótr, że paczki przysżły, pozamawiałam ostatnio trochę slubnych rzeczy z allegro.pl i ciekawa jestem co przyszło... Jutro Wam się pochwalę. Albo może jeszcze dzisiaj, jak będę miała chwilę czasu po pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy o tyle dobrze, że bierzemy nietypowo ślub, bo w środę i prawie wszyscy ( np. zespół, fotograf, kamerzysta itp) maja wolny ten termin i nawet trochę obniżają ceny, bo to dodatkowy dla nich zarobek... Dlatego aż tak bardzo nie spieszymy się z tym wszystkim. Niedługo jadę oglądać i przymierzać suknie, a potem , pewnie na drugi dzień ze swoją drugą połową oglądać garnitur. Plan juz mamy, teraz trzeba go realizować :) Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas, jestem spod Warszawy, świadkowa jest od zorganizowania panieńskiego, no i tam te podstawowe rzeczy, którymi świadkowe z reguły muszą się zajmować... A u ciebie, lisafrank jakie maja zadanie? Zadaniepowinno być w cudzysłowiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_mambaa
Hej Broneczka25, widzę, że masz już dużo zrobione :) Ale właśnie przeczytałam o stronce - że myślisz o fajne wesele :) Ja właśnie u nich zamówiłam krzesełka na winietki i prezenciki dla gości. I właśnie zastanawiam się co włożyć do środka, czy migdały, czy rafaello. Czy wy dajecie upominki swoim gosciom? A stronkę chyba też tam założę, podoba mi się ta czerwona. Wiem! Zrobimy domenę www.zajebiscie.fajnewesele.pl :))) Ciocie pospadają z krzeseł jak zobaczą adres.... Nie widziałam na Twojej liscie jeszcze podziekowań dla rodziców. My wciąż się zastanawiamy co im dać... kwiaty wydają nam się zbyt nietrwałe. A większość dostępnych podziekowań woła o pomstę do nieba więc chyba coś sami zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mambo ;) ja prezenty dla gości robię również sama - mam szablon do bardzo fajnych pudełeczek ale myślę też o woreczkach przewiązanych wstążką, do pudełeczek będę wkładała rafaello dla pań i ferrero roche dla panów, a jeśli woreczki - to włożę kilka migdałów w białej czekoladzie. Na fajne - wesele można zakładać stronki ślubne - fajna sprawa :) ale mi wystarczy mój blog - Dziewczyny jak pozakładacie swoje stronki - dajcie linki chętnie pooglądam :D Do starszyzny topikowej 🌻 Dziewczyny udało się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zorganizowałam kurs na konsultanta :):):):):) jestem z siebie dumna hehe Dziś dzwonił dyr szkoły która to zorganizuje i powiedział że możemy ruszyć od grudnia nawet!!!!!!!!! HURA!!!!! Teraz muszę pozawiadamiać chętne i zamknąć listę 😘 dzięki że trzymałyście kciuki i wierzyłyście we mnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ AGA 80 ---> ja w dalszym ciągu kciukolce trzymam i nie puszczam !!! 😘 co my mamy ? - sala - DJ :classic_cool: - fotograf - kościół prawie: - kamerzysta [cały czas się wahamy czy wogóle mieć :P ] - kurs przedmałżeński - daje go tu bo nie będziemy musieli robić :P ślubu udzieli nam ksiądz wujek Mateo i papierek nam podpisze od ręki :classic_cool: nie mamy: - samochód [ale chyba pojedziemy BMW M3 kolegi albo jakimś innym \"normalnym\" samochodem :P ] - suknia [tzn mam upatrzoną i będę szyła więc pewnie styczeń/luty zaczne się konkretnie interesować :P ] - garnitur [też szyć będziemy :P ] - obrączki [cały czas się żremy bo ja chce białe złoto z różowym złotem a mój MATEO chce białe złoto + tytan :P ] - bukiet [o tym wogóle nie myślałam i nie mam zamiaru :P kwiotki to kwiotki - mogę miec nawet mlecze :classic_cool: - dekoracje - nie obchodzą mnie :P ubranie sali jest w jej cenie natomiast o kościół sie nie martwię bo nasz ślub jest 3 z kolei więc ubranie będzie - my się tylko dorzucimy pierwszej parze :P ] a cała reszta typu tort itepe to wogóle dla mnie jakaś abstrakcja więc o tym nie myśle :P :classic_cool: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczka gratulację 🌻 🌻 co mamy -sala -orkiestra -kamerzysta -fotograf -zaklepana data i godzina u ksiedza -babka od placków i torta -samochód(kumpel nas powiezie) -nauki przedmałżeńskie -makijażystka i manicurzystka(moja dobra kumpela) pozostało: -poradnia przedmałżeńska -sukienka (mam upatrzoną i jak nic się nie zmieni to właśnie tą wybraną będę szyć) oraz dodatki -garnitur jasny( kupic) i dodatki -alkohol obrączki (będą białe złoto z żołtym) - chyba -dekoracja kościołu (sale ubiera właścicielka) wybór piosenki na 1 taniec- ciągle jest spór o to -zakup zaproszeń itp..... - i reszta drobiazgów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko, moje gratulacje!! Mam nadzieję,że będziesz ifnormowała jak jest na tym kursie:)No i że będziesz najlepszą organizatorką ślubów na świecie..choć i bez kursów juz jestes:) Co do mnie...wracam do przygotowań do ślubu:) My mamy: -sale -kucharka(bo my nie zamawiamy restauracji a samą salę) -zespół -fotograf -kamerzysta -zareezerwowana data i godzina w kosciele -swiadek-juz od dawna wie ze bedzie Nim :) -wstępne usadzenie gości -piosenka dla rodzicow Prawie mamy: -zaproszenia-narazie papier mam i dziurkacz...a w weekend planuję zabrać się za wycinanie papieru i w poniedziałek lub wtorek najpózniej zacząc drukować (incognito ;) w pracy)wiec wkrotce bede mogla przesłać Wam gotowy wyrób -winietki-patrz zaproszenia:) -suknie kupuje w salonie koleżanki i mam pare juz typow-w grudniu badz styczniu na poczatku jade na 1 przymiarki -lista gości prawie zamknięta-tzn z mojej strony na 100% a z mojego M na 95% Nie mamy: -świadkowa-mam z Nią problem i to dosc duzy....bo mam glownie kolezanki zamezne a tu powinna byc podobno panna:( -fryzjerka -makijazystka -dodatki do sukni i bizyteria(bo najpierw musze wybrac suknie:) ) -garnitur -bukieciki (dla mnie i swiadkowej i buutonierki) -samochod ktorym pojedziemy do slubu -pomysl na podziekowania dla rodzicow -pierwsza piosenka dla nas -dekoratorka (sali,kosciola i auta) -obrączek-ani nawet pomyslu na nie tyle przychodzi mi do glowy teraz...tak więc jeszcze spoooooro przed nami,ale juz wracam do przygotowan:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bardzo się ciesze - kamień s serca no!!!!!!!!!!!!!1 🌻 :D:D:D:D Dzięki za doping hehe Mam teraz urwanie gwizdka ze względu na organizację kursu, wysyłam setki maili, jestem sama w biurze do jutra a za to jutro po pracy gnam do Warszawy na szkolenie z pracy...... zakręcona jak ruski termos.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broneczko...poradzisz sobie,nie widzę tego inaczej..bo jeśli Ty sobie nie poradzisz to kto sobie poradzi:)Naprawdę wierzę w to:) Mnie za to nudzi sie w pracy jak cholera....i jeszcze głowa mnie boli-chyba coś musi być z ciśnieniem:( chcę do domku!!!! Pozdrowki dla wszystkich🌻 i jeszcze jeden specjalny 🌻 dla Broneczki na dobry poczatek kariery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wyzej to nasza sala bedziemy miec podobnie ubrana ale jakbyscie chcialy obejrzec ogrod to wchodzcie na strone 🌻 Aga dla ciecie za to że wszystko ułożyło się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, A to stronka mojej sali, sa trzy tam moja to rycerska :) www.klubgalop.pl Pozdrawiam!! Aga ciesze sie ze wszystko ok, buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotita ja już pisałam że Galop zajebisty jest - a i obsługa świetna, nawet było z kim pogadać przez te 3 tygodnie szkolenia hehe ;) A jutro jadę też niedaleko bo do Ząbek tym razem, na szczęście na 2 dni i na szczęście zabieram ze sobą przyszłego małża :D ale fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dziewczyny pomocy!! Jak przeforsowac pomysl zabrania psa do domu:)Ja chce zabrac mojego psa od mojej mamy do nas do mieszkania(mojego i M)...i oczyiwscie On sie nie zgadza...przy tym nie argumentujac to niczym...na zasadzie-Nie bo nie!! A wogole dzis zabieram gilotyne do papieru z pracy do domu i bede w domu wycinala papier na zaproszenia-hura!!!!:) 🌻 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! Po pierwsze; Aga, gratuluję, ja wiedziałam, że tak będzie. ale mimo to bardzo sie cieszę. Kamień z serca. Teraz bierz się do roboty i ja poprosze projekt zaproszęn, na maila, jak juz będzie skończony. 🌼 Po drugie; Broneczka, gartuluję!!!!! Cieszę się razem z Tobą. I rzyczę jak najwięcej \"prywatnej\" pracy :) 🌼 Po trzecie: To jest link do mojej sali, nie wiem jeszcze jak będzie przystrojona, ale na pewno kolory, w jakich będą dekoracje, to złoty i ecru. http://artuszel.webpark.pl/gleria.htm Wczoraj podpisałam umowę z fotografem, zapłacimy za wszystko u niego 3.000 zł. Duzo, wiem, ale naprawdę warto. Świetny facet, super zdjęcia, zajebiste pomysły. Jestem bardzo zadowolona z wyboru, polecił nam kamerzystę, pokazał płytę ( w zasadzie dwie), które oni nagrywali i stwierdziałm, że to jest TO!!! Bosko, po prostu bosko. Dzisiaj do nich dzwonię, nawet nie są drodzy, bo droższa wersja kosztuje 1.700 zł, to chyba nie tak strasznie, co? W sobotę jedziemy po wódkę, winko i szampana, chcemy kupić przed końcem roku, bo nie wiadomo co będzie po Nowym Roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środa_ a mogłabyś mi napisać co zawiera taka umowa z fotografem?tzn. jakie usługi? nie wiem jak to nazwać zdjęcia-odbitki zdjęć to na pewno ale co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:)🌻 Coż to tak rzadko wpadacie tu?Ja wczoraj mialam wolne w pracy,wiec nie mogłam sie odezwać,ale pochwale się, że juz powycinałam papier na zaproszenia, powycinalam na kilku motywy, dziś wydrukuje kilka na próbę...Środo i Broenczko,w poniedziałek (jak nie zapomne;) ) wyśle Wam na mail gotowe zaproszenia...oczywiscie jesli uda mi sie dzis wydrukowac:) A teraz wracam do pracy, zycze milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczęta!!! Aga 🌼 Już się nie moge doczekac maila. Mam nadzieje, że jednak nie zapomnisz :) lisafrank-----> My w umowie z fotografem mamy trochę zawarte, sami chcielismy. Oprócz tego, co napisałas, czyli liczba albumów, odbitek, fotoksiążka, prezentacja na DVD, płyta ze wszystkimi zdjęciami itp, mamy zawarte: - kwota zapłaty - kwota zaliczki ( podwójny zwrot w momencie rezygnacji przez fotografa, lub pozostaje ona u fotografa jesli my zrezygnujemy z jego usług- taka klauzula, z resztą tak jak przy każdej umowie) - że my płacimy za parking, wejścia do ogrodów itp. ( tyczy się sesji plenerowej) - czas realizacji zamówienia, czyli 21 dni roboczych ( w przypadku przekroczenia tego czasu, za każdy dzień opóźnienia przez fotografa, odlicza nam 10 %) To chyba tyle, nie wiem, co tam jeszcze jest, bo umowę mam w domu, a niestety jestem w pracy :( :) Do każdej, która chce to czytać :) W niedziele jedziemy podpisać umowę z kamerzystami, pisze w licznie mnogiej, bo jest ich dwóch, będziemy mieli nagraną płytę z dwóch kamer. Widziałam próbke tego, co potrafia i dziewczyny, jesli któraś z Was jest z okolic Warszawy i nie ma jeszcze kamerzysty, to polecam ich, naprwdę. Są znakomici!!!!! To nie reklama, bo naprwdę warto. Gdyby któraś chciała namiary, to niech pisze do mnie na maila.. No, a w sobotę, czyli jutro jedziemy po wódeczkę :) winko :) szmapana:) Jeszcze musze zamówić parę rzeczy z allegro.pl, jak któraś będzie ciekawa, co już zamówiłam, co mamy i co jeszcze nam zostało, to niech pisze, ja chętnie sie pochwalę ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki,jesli jesteście,ale nie piszecie to prozę teraz o rade:) czy powinno sie odmieniac nazwiska gosci na zaproszeniach,bo wlasnie zaczelam sie nad tymz astanawiac jak powinno byc na te uroczystość mają zaszczyt zaprosci: 1. Sz.P. Karolinę i Tomasza Karolaków czy 2. Sz.P. Karolina i Tomasz Karolak a moze 3. Sz.P. Karolinę i Tomasza Karolak Ps. to jest oczywiscie przyklad;) Prosze o pomoc,bo wydrukowalam juz 2 zaproszenia i teraz dopiero zastanawiam sie czy dobrze to zrobilam:)A jedno wydrukowalam w typie 1. a drugie w typie 2. Ja uwazam olsobiscie,ze lepiej nie odmieniac wogole a wiec wersja 2 a ostatecznie czesciowo odmieniac a wiec 3 wersja. Prosze o rady..zaczynamy ankiete:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×